10. STATEČNÝCH A VĚRNÝCH SOKOLŮ UDŘELO 2 BODY V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH !!!

16.09.2015

SK JÁNSKÉ LÁZNĚ vs. SOKOL
0:0 (0:0) na penalty 2:3 !!!

Rozhodčí: Fikejz
ŽK: 2:2...
ČK: 0:0
Diváků: 45

Sestava: Daniel, Pácalt, Pacák, Černota Jan, Čechovič Patrik, Tichovský, Vohnout Jiří, Vojtíšek, Černota Patrik, Mencl

10. STATEČNÝCH A VĚRNÝCH SOKOLŮ UDŘELO 2 BODY V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH !!!

Když jedete do Jánek v 10 hráčích, co se vám asi honí hlavou, mě osobně, kolik jich asi dostaneme, ale pravda je, jak nám se hraje blbě proti 10, tak Jánkám se hrálo blbě proti nám.
Hlavně všichni makali až do konce a ten pocit po zápase, je snad hezčí než když normálně vyhrajete, proto že my jsme svým způsobem vyhráli.

Ještě před zápasem svitla naděje, že by jsme jeli normálněji ve více lidech a odehráli normální zápas, bohužel opak byl pravdou, když se na poslední chvíli omluvil Šourek, Tomášové Vohnout a Ježek z pracovních důvodů. Nemohl také pomoci Martin Hlavatý, který musel být v práci.

Soupeř píše, že do nás bušil oba poločasy, ale s tím nesouhlasím, i v 10 to byla relativně vyrovnaná hra nahoru a dolu a ne jen o brejcích z naší strany, ale na hezkém pažitu byli vidět i pěkné akce, dokonce si troufnu říct, že jsme měli více ,,tutovek". Soupeř jediné co defakto měl byli centry směřující do velkého vápna, až na střelu z dálky, kterou Daniel vytěsnil nad branku a par nebezpečných hlaviček v malém vápně, kdy buď zastavila obrana nebo konstrukce branky, kdež to Černota se za zápas dostal tak 3x sám před Bernaršinckého, který když se roztáhl, tak ho Černota bohužel neprostřelil.

Nakonec našim nasazením byla odměna formou 2bodů, když jsme proměnili všechny penalty a soupeř jednu nedal.

Chtěl bych všem zúčastněným hráčům moc poděkovat za předvedený výkon a statečnost, že to i v 10 nevzdali a bojovali za Sokol a tým do konce!