16.5. DOMA S PODHŮŘÍM

11.05.2020

16.5. jsme měli doma přivítat Podhůří, místo toho bude brigáda hráčů A týmu mužů.
Zpátky do minulosti, aneb jak jsem sehráli s Podhůřím poslední dvě střetnutí...

5.10.2019

TJ Jiskra Podhůří - Sokol Vítězná 1:2 (0:0)

Branky: Zíta - Krákora, Špůr. Rozhodčí: Petrů. ŽK: 3:3. ČK: 1:1 (Pařez - Hlavatý). Diváků: 55.

V utkání nevalné úrovně si v první půlce vypracovala obě mužstva po dvou šancích ke vstřelení branky, ale žádnou nedokázali útočníci proměnit. Ve druhém půli se zdálo, že domácí hráči přece jen přebírají iniciativu, ale v době jejich tlaku vstřelili branku hosté (0:1). Vyrovnání přišlo zanedlouho po pěkné akci Smejkala, a zápas mířil k plichtovému konci. V 92 minutě však hartečtí obránci podcenili asi poslední akci hostů, a ti dokázali vstřelit vítězný gól. Hartečtí jsou tak dále se ziskem jednoho bodu nejohroženějším celkem sestupu z OP.

4.5.2019

TJ Jiskra Podhůří - Sokol Vítězná 2:1 (2:0)

Branky: Holas, Kunc - Plch. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 0:3. Diváků: 50.

Domácí chtěli napravit výsledek z posledního utkání proti Lánovu a začali aktivně proti dobře hrajícímu soupeři z Vítězné. V prvním poločase využili dvě šance a ujali se vedení 2:0. Ve druhém poločase chtěli domácí své skóre navýšit, ale dobře hrající hosté jim to nedovolili. Po zbytečné ztrátě míče došlo ke snížení na 2:1, ale vyrovnání domácí nepřipustili a připsali si důležité 3 body do tabulky.

23.5.2020 JSME MĚLI ZAJÍŽDĚT NA HŘIŠTĚ AMBICIÓZNÍCH MLADÝCH BUKŮ, KDE SE NÁM V POSLEDNÍ DOBĚ NEDAŘILO.