5.KOLO A SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ PROST FAIN LIGY 2019

06.04.2019


Poslední kolo Fain Ligy 2019

V sobotu 2.3.2018, se uskutečnilo v jaroměřské hale ASVAJ finálové kolo již 13. ročníku halové fotbalové ligy firem s názvem Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2019.

Toto finálové kolo bylo ve znamení velmi napínavých a dramatických zápasů. Jaroměřská PROST FAIN LIGA firem 2019 byla i letos rozdělena na 1. a 2. ligu, kde se týmy střetávaly dle předem připraveného herního klíče.

Ve skupině o umístění 2. ligy byla k vidění celá řada bezstarostných zápasů a rovněž i velmi zajímavých výsledků. Vítězem této skupiny se stal tým Skaličan a naznačil tak své veliké možnosti do budoucna. Druhé místo obsadil sympatický tým TOMAS, který se jako nováček turnaje určitě neztratil. Na třetím místě pak skončil tým JUTA, který i přesto, že získal v tomto turnaji pouze bod, tak herně určitě nezklamal. Na posledním místě ve skupině pak skončil tým ,,Kimberly Clark ,,B", který byl určitě nejstarším týmem letošní FAIN LIGY.

Skupina o postup 2.ligy naopak nabídla opravdové drama až do posledního zápasu. V nervy-drásajícím rozhodujícím vzájemném souboji nakonec ukořistil vítězství v této skupině, ale i celkově tým E-Fyzio, který prokázal své zkušenosti. Na druhém místě skončil tým Kamila Macha, pro kterého se jednalo o jeho nejlepší umístění v dosavadní historii FAIN LIGY. Třetí místo pak obsadil nováček turnaje tým Jan Špatenka a syn, který nezvládl přímý souboj o vítězství, ale i tak se předvedl v celém letošním ročníku ve výborném světle. Poslední místo obsadil tým PL Servis, jehož hráči se bohužel na tento finálový turnaj nesešli a byli nahrazeni jiným týmem ,,mimo soutěž".

Skupina o sestup z 1. ligy byla od samého začátku hodně vyrovnaná a přinesla řadu zajímavých zápasů. Vítězem této skupiny se stal tým VENEZIA. Druhé místo obsadil tým Primátor, který odehrál toto finále opravdu výborně, a i přesto, že nepatřil k favoritům, tak jeho vystupování na turnaji patřilo jednoznačně k největším překvapením letošního ročníku obou lig! Třetí místo ve skupině tým STAVHAUS a na posledním, čtvrté místě pak skončil tým Kimberly Clark ,,A", kterému se letošní ročník hrubě nepovedl.

Finálová skupina 1. ligy slibovala velmi dramatickou podívanou, a to především v boji o 2-4. místo. Tyto předpoklady se nakonec bezezbytku potvrdili. Zaslouženým vítězem této skupiny se stal tým HAUK, který ani jednou neztratil body a díky tomu skončil celkově na 2. místě. Na druhém místě ve skupině skončil tým AGRO CS, kterému tento povedený bodový počin stačil na obhájení loňského celkového 3. místa. Třetí místo ve skupině obsadil tým DD HAUS, který pak bohužel celkově obsadil nepopulární ,,bramborovou" medaili. Obrovským zklamáním pak bylo v této skupině 4. místo již před finálovým turnajem jasného celkového vítěze, týmu PROST. Ten za čtyři předchozí turnaje neztratil ani bod, ale v tomto finále nedokázal vybojovat bod ani jeden, což byla určitě veliká kaňka za jeho jinak zaslouženým celkovým vítězstvím.

13. ročník Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2019 je téměř minulostí. Zbývá uskutečnit již jen slavnostní zakončení spojené s předáním cen všem zúčastněným týmům a těšit se co přinese ročník příští.SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ PROST FAIN LIGY 2019


V sobotu 6.4.2019 se od 19:00 uskuteční již tradičně, v důstojnické besedě PDA v Josefově, slavnostní galavečer 13. ročníku Jaroměřské PROST FAIN LIGY firem 2019.

Letošní galavečer se pak ponese v duchu "Black&White" !

O dalších podrobnostech tohoto večera budete včas informováni.Odpolední skupinu ,,C" - 1 ligy vyhrál s přehledem tým PROST a již před finálovým kolem si zajistil celkové vítězství v tomto ročníku. Druhé místo obsadil možná trochu překvapivě, ale naprosto zaslouženě tým VENEZIA. Až na 3. místě skončil tým DD HAUS, který se na tomto turnaji pral s velikou personální krizí. Poslední místo ve skupině pak...

Odpolední skupinu ,,C" - 1 ligy vyhrál celkem pohodlně tým DD HAUS a připsal si druhý stoprocentní bodový turnaj za sebou. Druhé místo v této skupině obsadil tým AGRO CS, který nezvládl pouze souboj s vítězem skupiny. Třetí místo a první vybojovaný bod slavil tým Primátor, který pokračuje ve velmi sympatických výkonech. Poslední místo ve skupině...