CO SE UDÁLO ZA POSLEDNÍCH 14 DNÍ...

18.03.2019

Muži

9.3. sehráli s účastníkem 1.B. třídy týmem Starých Buků přátelské utkání na UMT v Trutnově.

Zatím co soupeř se sešel téměř kompletní, tak my jsme z nepochopitelných důvodů odjížděli k utkání v 11 lidech, z toho 3 brankáři, kde Karel Kissu po zranění šel chytat, ač dostal velkou nadílku, tak ze všech branek mohl snad jen za 2 se kterýma si určitě umí poradit lépe, zatím co Tomáš Kareš musel do obrany a vypomoci byl i Jakub Daniel, který hrál v záloze i útoku, pak dorazili později i Saber a Svaťa Robku tak jsme aspoň mohli střída.

Vysoká porážka nás mrzí, ale co víc nás všechny mrzí je, že v dnešní době opravdu nechápu tu drzost a sprostotu některých ,,dospělých" jedinců, že tým a lidé, kteří se snaží dát ,,první poslední" všem a stojí je to ne jen čas, ale i ne malé peníze, aby si mohli tito ,,dospělí" chlapi zahrát fotbal, nemají ani ,,koule" a dát za včas vědět, že na to ,,ser..."

JE TO OD NICH SPROSTÉ, omluvenka hodinu před zápasem či tréninkem a nebo žádná,...TO BY JSTE MOHLI TAKHLE DO PRÁCE UDĚLAT???!!! 

Hlavně, ta sobeckost, kolik dnes stojí hovor, nebo SMS? Jen stačí se zamyslet, co přeci mám tento týden a neříkejte mi, že nevíte co vás čeká...smutné je, že na někoho spoléháte, pač je součástí týmu, co si pak o takovém člověku myslet...nebudu je jmenovat, oni vědí o koho se jedná a měli by se zamyslet. Všichni co chodí na tréninky a zápasy, tomu věnují čas a peníze ne jen kvůli sobě, ale kvůli týmu, pač fotbal je týmová hra. 

Smutné je tento fakt, ale i ten, že dnes to není problém jen v našem týmu a ne jen ve fotbale. Zodpovědnost a nenechat někoho na ,,holičkách" dnes má čim dál méně lidí. Člověk si pak i říká, co těm to ,,hráčům", lidem jsem udělali...že se nám vděčí tou to sobeckostí a nezodpovědností. 

Připomínám, že bez výjimky tým Sokola Vítězná je všech hráčů co jsou na soupisce a vedení klubu a těch co mu opravdu fandí, je jen na těchto všech lidech, jak tento tým bude do budoucna fungovat.

Muže čeká ve středu 20.3. trénink od 18:00 hodin venku ve Vítězné, převlékání v hale.

Pak je čeká v neděli 24.3. přátelák od 15:00 hodin v Cerekvici s tamním týmem OP Hradecka, kde si konečně zahrajeme na trávě buď přímo v Cerekvici nebo nedaleké Dohalici.

A JIŽ DALŠÍ VÍKEND NÁM ZAČÍNÁ JARNÍ ČÁST SEZONY 2018/2019, kde již na našem hřišti přivítáme v prvním mistráku třetí tým Strážné, tak neváhejte si napsat všichni do kalendáře, 30.3. sobota ve Vítězné od 16:30 hod. na fotbal, pivo a klobásu, a hlavně fandit Sokolu .-) A kdyby bylo chladněji, určitě se najde něco ostřejšího na zahřátí nebo se můžete ohřát v naši pěkné klubovně .-)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Bohužel starší přípravku neminula marodka, a tak musela vynechat jeden trénink, snad pomalu se všichni zas uzdraví a počasí se umoudří, kdyby bylo aspoň počasí jako tuto neděli, tak by jsme už mohli ,,řádit" s radostí na hřišti venku, kde se dá dělat více věcí.

A když zůstanu u tréninku, tak 27.3. k nám na trénink přijede pan Pleva pomoc ukázat inspirovat všechny v tréninkové jednotce. Kéž by to bylo již na hřišti a ne v hale, ale to uvidíme co počasí :)

Jinak starší přípravka za podpory firmy Pavla Hausera Stavhaus s.r.o. udělala turnaj STAVHAUS CUP 2019 pro starší přípravky v hale ve Strži ve Dvoře Králové.

Turnaje se zúčastnilo celkem 10.týmů.

Jen my jsme měli dva týmy. Vítězná A se skládala z hráčů starší přípravky, zúčastnili se:  Honza Bilina v brance, Tomáš Ježek, Erik Přiklopil, Honza Zelinka, Dominik Šemora, David Čepelka, Matěj Mitták, David Broum a Tomáš Sodomka. Bohužel ostatní byly nemocní a tak jim přejeme brzké uzdravení. Co se týče toho to týmu, tak věřím, že si to všichni užili, jen opravdu věřím, že mají na víc a proto mě mrzí některé nasazení v některých zápasech, kdy se umí hráči ,,vybičovat" vyšším ,,obrátkám" .-) Snad to hlavně ,,prodají" v jarní sezoně na hřišti .-)

A i přesto vše ve skupině porazili soka ze soutěže Dvůr Králové a tím se vyhnuli souboji o poslední místo s B týmem.

Druhý tým jsme složili z hráčů převážně ročníku 2011. Než se udělal, měli jsme velké dilema a obavy, přeci jen tam je velký rozdíl ve fyzické zdatnosti. Ale hned mohu říct, že na konec toho nelitujeme, že jsme tyto hráče vzali, pač se s tím porvali velmi dobře.

Tým Vítězná B ač skončil na poslední, tak až na Polský tým a Černíkovice velmi dobře vzdorovali týmům Dvora a Rudníka, a nestačilo málo a mohlo se zrodit i malé překvapení. Neboť proti Dvoru v souboji o 9.místo prohráli jen o 1gól!!! a to mohli i vsítit.

Za B tým se zůčastnili: Valča Žabová v brance, která velmi dobře chytala v první zápase proti Rudníku, Andrejka Hlavatá odehrála s velkou bojovností a poctivostí všechny zápasy, Štěpán Jaroš, Eliáš Přiklopil tahoun týmu a jediný střelec, Jindra Žaba bojovník, který se nebál jít do hráče i o dvě hlavy vyšším , Alex Daniel, Ondra Čubič měl pár šancí ke skórování, Michal Radiměřský, Adam Mitták i přes puchýř tým nenechal na holičkách, Kuba Hlavatý a Jirka Hudok oba se také nebáli jít do hráčů o dvě hlavy vyššíma a mohli skórovat, všichni bezpochyby ukázali, že se nikoho nebojí a umí se porvat za tým, já všem zůčastněným moc, moc, moc...děkuji za jejich opravdu VZORNOU REPREZENTACI TÝMU .-) Kuba

Nyní je čeká trénink ve středu 20.3. v hale ve Vítězné.

Pak když počasí už dá, tak by jsme chtěli mít trénink na hřišti, kde 27.3. ve středu má nám přijet pomoc a poradit ukázat tréninkovou jednotku pan Pleva z OFS.

A závěr před začátkem sezony je soustředění poslední víkend v březnu v Dolním Lánově.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Bohužel nemohla odcestovat na turnaj do Nové Paky a proto že jsme se snažili pro všechny kategorie udělat každému dva turnaje, tak někteří jeli hrát na turnaj do Hostinného a někteří právě hráli za B tým ve Dvoře.

Hráče ze skupiny A čeká trénink pondělky s MINI v hale a ze skupiny B se staršíma ve středu.

Závěrem bude také soustředění poslední víkend v březnu v Dolním Lánově.

MINI PŘÍPRAVKA

9.3. odjela se dvěma týmy do na halový turnaj do Hostinného, kde A tým z deseti týmů skončil na krásném 3.místě a B tým ke všemu skončil na super 2.místě, kdy nepoznal porážku a proti týmu MFK Trutnov, který turnaj na konec vyhrál ,,pouze" remizoval 4:4, a ač jsme sahali po vítězství, tak soupeř v celém turnaji nastřílel v celkovém počtu branek více a tím vyhrál z cela zaslouženě turnaj.

Mini čeká ještě domácí turnaj STAVHAUS CUP MINI 23.3. v sobotu ve Vítězné, kde se utkají ,,každý s každým".

Nadále mají tréninky jako skupina A každé pondělí v hale.

Závěrem před jarní soutěží bude také společné soustředění v Dolním Lánově.

ZÁVĚREM ZA VŠECHNY PŘÍPRAVKY CHCI MARODŮM POPŘÁT, ABY SE BRZY UZDRAVILI A VŠEM VČETNĚ TRENÉRŮM, VEDENÍ, RODIČŮM A FANS CHCI PODĚKOVAT ZA SUPER REPREZENTACI A PODPORU TÝMU .-)


Kuba

(za fotografie z turnaje STAVHAUS CUP 2019 STARŠÍCH PŘÍPRAVEK děkuji Bobovi)