Pojďme se podívat na poslední dvě střetnutí.

28.9.2019

Sokol Vítězná - TJ Baník Rtyně v Pod. 2:3 (2:2)

Branky: Černota, Vrbata R. - Prouza 3. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 1:1. Diváků: 48.

Ve vyrovnaném zápase hosté vytěžili z minima maximum a domácí krize pokračuje. I když se domácím podařilo zareagovat na úvodní gól hostů dvěma brankami, tak v poslední minutě darovali hostům vyrovnaní. V druhé polovině se domácí snažili opět strhnout vedení na svou stranu, ale v koncovce byli jaloví a tak hosté trestali a z trestného kopu šli do vedení, které udrželi až do konce.

11.5.2019

TJ Baník Rtyně v Pod. - Sokol Vítězná 2:1 (2:0)

Branky: Černý 2 - Pich. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (Hlavatý). Diváků: 85.

Od úvodní minuty viděli diváci dobrý fotbal od obou mužstev. Hosté se představili jako kvalitní soupeř s rychlonohými hráči, leč koncovka byla u nich žalostná. Domácí tým se naopak dostal do zakončení, ale hostující gólman Kiss svůj celek podržel. Krátký byl ovšem na ránu Černého ve 20.min. po stříleném centru. A další branky mohli domácí hráči přidat, ale buď zasáhl brankář nebo netrefili branku. Ve 38.min. se však po individuální akci prosadil opět Černý a do kabin šli domácí s dvoubrankovým vedením. Ve druhé části úvod domácí prospali a nechali soupeře se dostat do hry. Ten si ale žádnou vyloženou brankovou šanci nevytvořil. Domácí mohli pojistit náskok, ale nepodařilo se jim proměnit nadějné příležitosti. Šance hostů na bodový zisk pak poklesly po vyloučení Hlavatého, ale paradoxně se jim poté podařilo snížit v 83.min. po rychlé akci Pichem. To šak bylo z jejich strany vše, domácí si výsledek již pohlídali a zaslouženě berou tři body. Utkání s naprostým přehledem odřídil Miroslav Seidel.