en-MUŽI PŘIVEZLI 2.BODY Z HOSTINNÉHO I KDYŽ JEŠTĚ V 83.MINUTĚ PROHRÁVALI O DVĚ BRANKY,MLADŠÍ ŽÁCI MAJÍ ČÍM DÁL LEPŠÍ HERNÍ PROJEV ALE NA BODY TO NESTAČILO,STARŠÍ A MLADŠÍ PŘÍPRAVKY JSOU OSLABENÉ PŘESTO STATEČNĚ BOJUJÍ,MINI SI PŘIPSALA PRVNÍ DVĚ VÝHRY

21/10/2020

MUŽI

Zajíždět do Hostinného je vždy výzva, nikdy vás nečeká lehký zápas. A tomu bylo tak i v sobotu. Zápas byl nahoru dolu, s více loženými šancemi na našich kopačkách. První dvě tutové jsme měli my, ale jak se říkáš, nedáš, dostaneš. Soupeř dostal na velkém vápně uprostřed míč mezi hráče, kde byl pohotovější hráč Hostinného a neslaným lobem před Danielem otevřel skóre. O deset minut později krajní rozhodčí Mader na lajně signalizuje ruku, i když padali protesty, pač si náš kapitán Robin Vrbata při kopu míč sám kopl do ruky, i tak se penalta kopala, proto že v OP není VAR :) Rozhodčím nebylo co zazlívat, neboť to je těžké posoudit. Naopak celé utkání trio řídilo dobře. Naštěstí my jsme konečně a v důležitý moment, ještě proměnili šanci Lukášem Andrlem do poločasu. Což nás drželo jen o branku na dostřel. Hned druhý poločas jsme si opět vytvořili několik slibných šancí, ale opět proměnil soupeř v 77" a tím si dnes připsal domácí Jakoubek hattrick. Soupeř si ještě vypracoval pár šancí, ale co se začalo dít v posledních 10 minutách. Prostě náš tým nechtěl odjet s prázdnou. Všichni hráči vrhli své poslední síly do boje. Načež jim bylo odměnou branka z penalty po ruce domácích ve vápně, to běžela 83" a pak v 88" jsme srovnali parádní trefou Kuby Holouše,...no co vám budeme povídat, euforie, zase, závěr utkání, Hostinné nemá křoví, tak nám musel stačit roh na hřišti. Ale to nebylo vše, v nastavení vysoký míč Andrle ve vápně domácích vypichuje brankáři, následně se dostává za brankáře, ale ke smůle se mu míč plete pod nohy a tak když v cestě před ním mu nic nestálo, tak než míč dostal pod kontrolu metr před brankou ho stihl domácí obránce ještě doběhnout a blokovat ho...no, nekecám fakt, ranila by nás mrtvice, kdyby...no tak snad příště. A tak jsme v Hostinném v základní části ,,pouze" remizovali, na jednu stranu to štve, ale zas když vezmeme, že jsme prohrávali do 83" 1:3, tak jsme rádi za remízu, a do toho vezeme ještě bod na víc, když jsme proměnili všechny penalty a domácí brankář při kopu trefil pouze horní část branky. Takže další remíza a stále máme regulérní jednu prohru. Nyní nás čeká malé derby v sobotu 19.9. na našem hřišti v Huntířově s Hajnicí již od 16,00 hodin. Občerstvení zajištěno, tak neváhejte přijít nás podpořit a bavit se fotbalem s námi.

TJ Tatran Hostinné - Sokol Vítězná 3:3 (2:1) penalty 1:3

Branky: Jakoubek 3 - Andrle, Hlavatý, Holouš. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 0:1.

V prvním poločase domácí celkem rychle vedli o dvě branky. Hosté však do poločasu dokázali snížit. Druhý poločas domácí zvýšili náskok o dvě branky a zdálo se, že je utkání rozhodnuto. V závěru však hosté srovnali a na penalty vyhráli.

zdroj: video Vladimír Hejzlar

Trenér Petr Andrle:

Vzkaz našim hráčům: ,,Dlužíte mi už dva kartony cigaret, tohle se nedá":)

PROGRAM MUŽŮ:

15.9. ÚTERÝ - od 18,00 do 19,30 hod. - TRÉNINK

17.9. ČTVRTEK - NEJSPÍŠ BUDE VOLNO, JEŠTĚ UPŘESNÍME NA ÚTERNÍM TRÉNINKU

19.9. SOBOTA - od 16,00 hod. zápas ve Vítězné s Hajnicí (sraz v kabině do 15,15 hod.)

22.9. ÚTERÝ - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK

24.9. ČTVRTEK - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK

26.9. SOBOTA - od 15,30 hod. zápas v Jánských Lázních (odjezd od Benziny z DK i od bytovek v 13,30 hod., sraz v Janských Lázních do 14,15 hod.)

MLADŠÍ ŽÁCI VÍTĚZNÁ/D.KRÁLOVÉ

Žáci v neděli 13.9. zajížděli pod kopec do Pilníkova, kde se nejprve utkali s M. Svatoňovicemi a pak s domácím Pilníkovem. Bohužel zatím to na výhru nestačí a dnes ani moc branek jsme nevsítili soupeřům. Snad ve středu ve Dvoře pod Hankovým domem od 16,45 hod. si svěřenci trenéra Hanuše zlepší náladu i nějakou výhrou a pak hned ve čtvrtek v náročném týdnu vyzvou v Lomnici n.P. zajímavé soupeře na Ondrášovka Cupu 2020 U13, jako jim jsou Mimoň, Sporting Mladá Boleslav, Arsenal Česká Lípa, Dolní Bousov a domácí Lomnici, tak jim držme pěstičky a pak hned v sobotu 19.9. v předzápase mužů ve Vítězné od 12,00 a 13,00 hod. vyzvou Bílou Třemešnou.

TJ Sokol Malé Svatoňovice - Vítězná/D.Králové 5:0

Staré Buky/Pilníkov - Vítězná/D.Králové 3:1

Trenér Vašek Hanuš:

Moc nevím co psát, výsledek je jasný 1:3 a 0:5. Ale opravdu jsem spokojený. Jediný náš gól vstřelil Vašek Tulach. Přístup všech perfektní. Snaží se kombinovat. Makají. Zápas od zápasu je to lepší. Věřím, že pak přijdou i lepší výsledky. Pokud vydrží s přístupem, bude to fakt jednou paráda!

PROGRAM MLŽ:

14.9. PONDĚLÍ - VOLNO

16.9. STŘEDA - od 16,45 a 17,45 hod. zápas ve Dvoře s M.Svatoňovicema (sraz u kabin ve Dvoře v 15,45 hod.)

17.9. ČTVRTEK - od 13,00 hod. turnaj Ondrášovka Cup 2020 U13 v Lomnici n.P. (sraz u kabin ve Dvoře do 11,00 hod., hraje se 1x 20min. zápas se soupeři: Mimoň, Sporting M.Boleslav, Arsenal Č.Lípa, D.Bousov a Lomnice n.P.)

19.9. SOBOTA - od 12,00 a 13,00 hod. zápas ve Vítězné s B.Třemešnou (sraz v kabině ve Vítězné do 11,00 hod.)

21.9. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00 hod. TRÉNINK

23.9. STŘEDA - od 16,30 do 18,00 hod. TRÉNINK

28.9. PONDĚLÍ - od 10,00 a 11,00 hod. zápas v Poříčí (sraz ve Vítězné u kabin do 8,40 hod.,sraz v Poříčí do 9,00 hod.)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Starší přípravka v neděli 13.9. zajížděla se dvěma hráči na střídačce do Lánova, kde domácí soupeř měl dvě pětky a většinu hráčů o rok starší a tudíž zdatnější. Přesto svěřenci trenéra Honzy Lukese po prvním zápase ukázali ve druhém, že se nebojí a vedli na začátku, bohužel ke konci docházel ,,kyslík" a za pěkného počasí přicházely zbytečné chyby, to znamenalo obrat v zápase soupeře a zasloužená jeho výhra. Přesto určitě musíme naše hráče pochválit, od začátku se nedali jen tak, bojovali jako lvi a naopak se snažili o pěkné kombinace. Je fajn, že téměř každý zápas dávají branky i ti, co ještě do té doby nedali.

TJ Lánov - Sokol Vítězná 6:1 a 7:4

Trenér Honza Lukes:

upřesní.

PROGRAM STP:

16.9. STŘEDA - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK

19.9. SOBOTA - od 10,00 a 11,00 hod. - zápas ve Vítězné s Úpicí (sraz v kabině do 9,15 hod.)

21.9. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK

23.9. STŘEDA - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK

26.9. SOBOTA - od 10,00 a 11,00 hod. - zápas ve Vítězné s Hostinným (sraz v kabině do 9,15 hod.)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

I mladší přípravka zajížděla nekompletní v sobotu 12.9. do Hostinného, ale ta měla na střídačce aspoň 3 hráče. První zápas začali velmi dobře a zaslouženě vyhráli, ve druhém zápase již byla vidět na hráčích únava, možná i ze sluníčka, které dopoledne na nás svítilo. Mnoho šancí zůstalo také nevyužito. Šikovný soupeř zaslouženě vyhrál druhý zápas.

Tatran Hostinné - Sokol Vítězná 2:8 a 6:2

Trenér Jakub Daniel:

Z prvního zápasu mě těší, že i bez některý opor jsme s šikovným soupeřem mohli vidět jak týmové, tak i pěkné

individuální akce. Dobře jsme bránili, napadli a měli jsme velký důraz, byla velká chuť po vítězství, mnoho akcí zůstalo neproměněných nebo nedotažených kvůli zbrklostem. Ale po tom to zápase jako by přišla malá deka na naše hráče, domnívám se, že jim nedělalo dobře dopolední sluníčko, které do nás pražilo. Ve druhém poločase byla znát právě pak únava. Snažili jsme se hrát stejně individuálně jako v prvním zápase, což hodně vysiluje a právě to nám už nešlo tak dobře ve druhém zápase, vznikaly chyby, které soupeř trestal. I tak všechny moc musím pochválit. Nedali nic zadarmo. ,,Těší" mě i to, že Alex chytl penaltu, za kterou jsem mu po sázce slíbil, že když ji chytí, tak mu koupím co bude chtít (Autíčko Burago za 480 Kč na benzínce). O teď se u s ním raději nebudu sázet :)

PROGRAM MLP:

14.9. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK

16.9. STŘEDA - od 16,45 a 17,45 hod. - zápas ve Vítězné se Dvorem (sraz v kabině do 16,00 hod.)

20.9. NEDĚLE - od 10,00 a 11,00 hod. - zápas ve Vítězné s Lánovem (sraz v kabině do 9,15 hod.)

21.9. PONDĚLÍ - VOLNO

26.9. SOBOTA - od 12,00 a 13,00 hod. - zápas v Horním Starém Městě v Trutnově s Trutnovem ,,B" (sraz u kabin ve Vítězné v 10,50 hod., sraz v Trutnově do 11,15 hod.)

MINI PŘÍPRAVKA ,,A"

Ve čtvrtek 10.9. jsme v novém sezoně poprvé přivítali soupeře na našem hřišti, hned v prvním zápase jsme se rozstříleli proti Bílé Třemešné a ve druhém zápase dál pokračovali ve střelecké chuti proti Dvoru Králové. V zápasech si připsali vůbec první branku někteří naši hráči. Což nás velmi těší.

Sokol Vítězná - B.Třemešná 10:5

Sokol Vítězná - D.Králové 11:5

Trenér Dan Tichovský:

upřesní

PROGRAM MINI ,,A":

16.9. ČTVRTEK - od 17,00 hod. zápas ve Vítězné se Dvorem a pak od 18,20 hod. s Rudníkem (sraz v kabině do 16,15 hod.)

24.9. ČTVRTEK - od 17,10 hod. zápas ve Dvoře s Hostinným a pak od 17,50 hod. se Dvorem (sraz ve Dvoře u kabin do 16,30 hod.)

MINI PŘÍPRAVKA ,,B"

Po tréninku 7.9. jsme museli udělat malé změny, když s radostí nám přišlo na trénink několik nových dětí a tím pádem naše MINI činí dohromady přes 15 dětí!!! Trénink zajisté ztrácel optimálnost pro všechny, ti co už chodí delší dobu se brzdili a ti co jsou nový to neznali. Proto jsme se domluvili, že tzv.tým ,,A" budou trénovat každé pondělí a hrát ve čtvrtek zápasy, to budou hráči, kteří už herně vědí co znamená zápas. Kdežto tzv. ,,B" bude složen z dětí ,,nováčků", kteří musí nejdříve něco potrénovat, aby mohli hrát zápasy, přesto vždy někdo z nich bude na zápas ,,A" týmu pozván. Jinak budou trénovat každé pondělí a středu/čtvrtek od 17,30 do 19,00 hod. pod vedením trenéra Pavla Hausera 603 510 002 dle zápasů ,,A".

VŠE SE ROZHODNE NA PRVNÍM SPOLEČNÉM TRÉNINKU 14.9. V PONDĚLÍ.