en-MUŽI PŘIVEZLI Z TĚŽKÉ PŮDY VOLANOVA 2.BODY PO BOJOVNÉM VÝKONU, MLADŠÍ ŽÁCI TRENÉRA HANUŠE NA ZÁVĚR PŘIVEZLI VŠECHNY BODY Z KUNČIC

MUŽI

FK VOLANOV - SOKOL VÍTĚZNÁ 3:3 (2:1)

Branky: Krákora Tomáš 2x a Patrik Černota

Sestava: Daniel, Vrbata R., Tichovský, Szamko J., Robek S., Hlavatý (46" Černota P.), Holouš, Krákora, Kříž, Kutík a Andrle L.

Již před zápasem trenér Andrle s vedoucím Pavlem Hausrem měli velké dilema, kolik nás bude. ,,Že by zas závěr sezony" :/

Někteří se omluvili za včas, někteří těsně a někteří ani nevíme.

Ve finále se sešlo před zápasem u kabin 11 statečných, na druhý poločas přijel aspoň Patrik Černota, který musel hned střídat Martina Hlavatého, který měl dopředu domluveno, že odehraje první poločas, tak se jen všichni modlili aby se nikdo nezranil, a to někteří hráli z různýma zranění a Milan Kutík poprvé odehrál celý zápas.

Musíme dnes všechny naše hráče pochválit, na těžkém promáčeném terénu a se srdnatým soupeřem jsme odehráli jeden z našich zápasů z lepším nasazením a touhou, kde všichni makali a bojovali až do konce. Zásluhou jim byla remíza 3:3, když jsme vždy skóre dotahovali a to ještě ke konci uklidil Vláďa Křížu míč k pravé tyči, ale domácí lajk pro ofsajd zvedl praporek a branka nemohla platit. Šancí měli hodně jak domácí tak i my, ale naše šance končili většinou v rukou domácího brankáře, a nebo k zakončení nedošlo, když na těžkém terénu se to nedalo i ustát.

Po základní části se šlo na penalty, kde krom pár našich kluků se většina trefila, za zmínku stojí penalta Patrika Černoty ,,ala Panenka" a dvě chycené penalty Daniela, který kromě jedné střeli vždy vystihl směr, a dnes i to štěstí stálo při nás, když v poslední střele domácího střelec orazítkoval pouze své břevno a my mohli oslavit 2.body, které jsme ještě před zápasem si ani nezkoušeli připustit, když jsem si v kabině dělali srandičky, že dáme do kasy 100 Kč každý, když do poločasu dostaneme více jak 3 branky a kolik to asi skončí dnes :)

Nyní se ,,těšíme" na ,,pažit" do Hajnice, tedy spíše na poslední kop, který po zápase proběhne v naši klubovně, jako vždy po posledním zápase, tak snad to bude šťastná hořká chuť na závěr .)

Soupeř napsal po zápase:

V posledním podzimním utkání přijel do Volanova celek z Vítězné.

Domácí se ujali ve 3 min. krásným gólem do horního růžku.

Poté se hra vyrovnala a hostům se podařilo z brankové čáry vyrovnat.

Před koncem 1.pol. šli domácí do vedení.

Do 2.pol. nastoupili hosté s větším nasazením a podařilo se jim vyrovnat ale domácí odpověděli a vstřelili 3 branku, to hosty vyburcovalo k většímu nasazení a vyrovnali.

V té době už hráli domácí bez vyloučeného hráče po druhé ŽK.

V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté, když vyhráli 5:4.

PROGRAM:

ÚT 5/11 od 17,30 do 19,00 h. - trénink UMT Pilníkov

SO 9/11 od 14,00h. - poslední zápas podzimu v Hajnici, po zápase rozlučka mužů na hřišti v klubovně.

MLADŠÍ ŽÁCI

Kunčice - Vítězná/Kocbeře 3:6 a 1:4

Branky: Erik Přiklopil 2x, Eliáš Přiklopil 5x, Honza Zelinka 2x a Denis Holub.

Sestava:

Trenér Hanuš:

upřesní

PROGRAM:

Od ST 6/11 od 16,00 do 17,30 h.  tréninky v hale ve Vítězné, každou středu až do 27/11.