en-MUŽI SCHYTALI DEBAKL NA SVÉM HŘIŠTI,ŽÁCI SI PŘIPSALI PRVNÍ VÝHRU,STARŠÍ PŘÍPRAVKA NESTAČILA NA M.BUKY,MLADŠÍ PŘÍPRAVKA PŘIVEZLA 2.BODY ZE DVORA PO DVOU REMÍZÁCH,MINI SI OPĚT PŘIPSALA JEDNU VÝHRU A JEDNU PROHRU

11/11/2020

MINI

Mini si opět pod vedením trenéra Dana Tichovského dokráčela k jedné výhře a prohře na hřišti v Hostinném. Trenéra těší, že se zapojují i úplný nováčci, hlavně hráčů chuť hrát a je vidět, že se naši nejmenší benjamínci čím dál více zlepšují. A víte, že už nastříleli 65 branek!!!

Tatran Hostinné - Sokol Vítězná 10:5

Bílá Třemešná - Sokol Vítězná 6:7

PROGRAM MINI:
5.10.PO - od 16,00 do 17,30h. - TRÉNINK
8.10.ČT - od 16,25 a 17,00h. zápasy v B.Třemešné

MLP

Mladší přípravka v neděli sehrála ve Dvoře Králové nejdříve zápas s Trutnovskými dívky a pak s domácím Dvorem. Oba zápasy na těžkém terénu skončili schodně remízou 4:4. Byl znát návrat Lukáše Pejchy a dnes i nasazení všech. Bojovnost, přihrávky, snažili jsme se tvořit hru, jen to obsazování nám dělalo problém a trpělivost se zakončením. Mladší přípravka nastřílela již 60 branek!!!

MFK Trutnov dívky - Sokol Vítězná 4:4
TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Vítězná 4:4

PROGRAM MLP:

5.10.PO - od 17,30 do 19,00h. - TRÉNINK

7.10.ST - od 17,00 do 18,30h. - TRÉNINK (dle počasí možná posun od 17,30 do 19,00h.)

11.10.NE - od 10,00 a 11,00h. - zápasy na našem hřišti s M.Buky

STP

Starší přípravka odjížděla v sobotu do Mladých Buků, kde sice za slunného počasí jsme si mohli zápas užít, ale na některých hráčích byla vidět nejspíš ,,sluneční" únava. Chyběla větší chuť se porvat se soupeřem, dělali jsme mnoho chyb v rozehře vč.brankáře. Takhle se nebojuje o vítězství. Škoda. Musíme se poučit a více na sobě dál pracovat. Starší přípravka nastřílela již 63 branek!!!

Mladé Buky - Sokol Vítězná 8:5 a 8:2

PROGRAM STP:
10.10.SO - od 9,30 a 10,30h. - zápasy na našem hřišti se Svobodou n.Ú.

MLŽ

Poprvé se dopracovali v Kunčicích svou trpělivostí k první své výhře v této nové sezoně, ač hra nebyla z těch lichotivějších. Zajisté taková výhra všechny potěšila .-) Jen tak dál!!!

MUŽI

Muži ve slepené sestavě dostali další výprask na svém hřišti, poslední divák se musel tedy brankovými hody bavit, vždyť jich padlo celkem 10! Co se ale dělo na hřišit...před zápasem někteří hráči vzpomínali na minulý příděl v Rudníku, kdy jsme hned na začátku dostali tři rychlé góly a nabádali, aby se to snad dnes neopakovalo, tím jako by jsme si to přivolali. Zbytečná ztráta míče již ve 2.minutě nás soupeř potrestal, to nebylo vše, naše chyby při zpracování a pomalé rozehře znamenali další rychlé góly v naši síti, obrana v čele s Danielem byli děraví jak cedníci. To zajisté dalo klid hostujícímu týmu a na nás spadla deka a to hned znamenalo zbytečné hádky mezi spoluhráči. Mohli jsme se v tomto zápase dostat mezi první šestku, místo toho jsme museli trpět další ostudu na našem hřišti. Bohužel, moc branek se nám nedaří dávat i když šance jsou, ale nyní děláme fatální chyby i vzadu a na kontě mám mnoho branek, což u nás nikdy moc nebývalo, možná chceme zbytečně moc hrát otevřený fotbal a se soupeřem bez pokory soutěžit, než hrát v klidu ze zajištění a s respektem. Ještě sice na první branku jsem odpověděli brankou Kuby Holouše, ale hned na to nás soupeř zas potrestal, a to pak v rozmezí 16 minut třemi brankami, my ještě naštěstí dali kontaktní branku, když se prosadil Tomáš Krákora ve 43" a tak poločas skončil hrozivě 2:5 pro Rudník.
Druhý poločas jsme začali aktivně, chtěli jsme zápas prostě otočit a porvat se o výsledek. V 57" se ujala akce kde na konci střeli byl David Vrbata a tak snížil na rozdíl dvou branek, času bylo dost. Někde kolem 60" se ke všemu ocitl Lukáš Andrle před brankou sám, ale místo technické střele po zemi k tyči vybírá razantní střelu, která nekončí v brance Rudníka. Za to místo, aby jsme ve zlepšeném druhém poločase dostali Rudník pod ještě větší tlak a na rozdíl jedné branky, tak soupeř v 66" zvyšuje na 3:6 a my se opět dostáváme sami ze hry, do toho přichází dost diskutabilní situace, kdy dlouhý míč za naši obranu náš Honza Szamko tečuje hlavou, proto že nevidí zda soupeř za ním je v ofsidu, ale byl, a pomezní Luboš Pracný zdvihá praporek na to ho upozorní hlavní rozhodčí Bohouš Kafku, že má dát praporek dolu a hra může pokračovat, odůvodnění, že náš hráč hrál míč vědomě a nemusel. Opakuji vysoký míč a hráč za jeho zády ve výskoku, opravdu náš hráč nemohl tušit, že je v ofsidu, a tak ze strachu raději vyskakuje a ke všemu míč tak tečuje hlavou na nohy soupeře za ním, hra k údivu všech pokračuje, co už takhle zlomené naše borce nervově doráží, kort když stav je 3:6 a upustí k ponížení a slovně nadávají rozhodčímu. Ano, nadávat se nemá, slušnost chování je snad základ všech. Nikoho to neomlouvá a Honza dostal zaslouženě ČK. Ale za stavu 3:6 v 71" nechat hrát takovou to situaci, kdy i pomezní signalizuje je dost také zbytečné. Pro nás to znamená jedno, už takhle kvůli slabé účasti nám bude ke všemu chybět i Honza. Ve čtvrtek se jen dozvíme na kolik zápasů. Soupeř pak už jen korigoval výsledek na 3:7. Po naučení, no každý hráč si musí sám říct co mohl udělat jinak, rozhodně jako tým by jsme měli hrát jeden za jednoho a všichni za jednoho. I když se hold nedaří. Hrajeme na hřišti jako jeden tým. Každý děláme chyby. Je třeba se více povzbudit a chovat se zas slušně. To nás pak dostane zpět do hry. Nyní se snad nebude soustředit na poslední zápas podzimu, ale vše je jen na rozhodnutí ,,Petryhomisky". Snad se nás v sobotu 10.10. od 15,00 hodin sejde dost a napravíme si sami chuť, zajisté nás nečeká lehký oříšek, ale známý tým ze Rtyně opět na našem hřišti.

Sokol Vítězná - TJ Rudník A 3:7 (2:5)

Branky: Holouš, Krákora, Vrbata D. - Kršík 2, Rada 2, Frýba, Zeman, Pecold.

Rozhodčí: Kafka. ŽK: 5:2. ČK: 1:0 (Szamko). Diváků: 49.

Zasloužené vítězství hostů, kteří o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase kdy vedli už 1:5, domácím se podařilo na konci snížit na 2:5 a v druhém poločase se jim podařilo vstřelit i třetí gól na 3:5 a pak trestuhodně zahodili šanci se soupeři přiblížit na dostřel jediné branky, když přestřelili z malého vápna polodkrytou branku. To následně hosté potrestali a místo 4:5 byl výsledek najednou 3:6, to domácí snahu ještě něco s výsledkem dokonale zmrazilo a v závěru hosté přidali ještě jednu branku a došli si v pohodě pro tři body.

Zpráva rozhodčího

V 71.minutě na rohu pokutového území na polovině domácích (na vzdálenější straně AR1) se domácí hráči vehementně dožadovali odpískání ofsajdu (ofsajd nebyl, domácí hráč úmyslně prodloužil míč hlavou za sebe), v době přerušení hry měli míč domácí pod kontrolou. Hráč D2 (Jan Szamko) hlasitě projevoval svoji nespokojenost s rozhodnutím HR bez hanlivých výrazů slovy "tak to pískej, to nevydíš nebo co" doprovázeno různými gesty rukou-udělena 1.ŽK. Před navázáním hry projevoval opakovaně svoji nespokojenost, tentokrát vůdči AR1 na vzdálenost cca 50 metrů, svým slovním projevem a gestikulacemi kritizoval AR1-slovy "tak to mávej, to nevidíš sakra, tak nech ten praporek nahoře, to musíš vidět" a zdržoval navázání hry-udělena 2.ŽK+ČK. Při odchodu do kabin kritika rozhodčích s použitím hanlivých výrazů slovy "běžte všichni doprdele čuráci". Hra navázána NVK.

KDO ALE VIDĚL, TAK VÍ JAK TO BYLO, A VŠICHNI VÍME, ŽE TO BYLO ZBYTEČNÉ...