https://www.facebook.com/SokolVitezna

en-MUŽI SI UDĚLALI AKORÁT TAK OSTUDU PŘED DOMÁCÍM PUBLIKEM, STARŠÍ PŘÍPRAVKA TRENÉRA JEŽKA STÁLE BEZ ZTRÁTY KYTIČKY, ŽÁKŮM MUSELI JET POMOC HRÁČI MLADŠÍ PŘÍPRAVKY A HNED V PRVNÍM ZÁPASE SAHALI PO REMÍZE, OSLABENÁ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA JEDEN ZÁPAS VYHRÁLA

20/11/2019

306 branek již dohromady nastříleli naši hráči z toho mladší a starší přípravky mají již přes 100 branek!

MUŽI

Sokol Vítězná - FC Mladé Buky 4:9 (2:6)

Branky: Vrbata R., Plch, Špůr, Černota - Tůma 2, Štěpánek 2, Sucháň 2, Dvořák, Ruml, Švorc. Rozhodčí: Smola. ŽK: 2:1. Diváků: 60.

Sestava: Kiss, Vrbata R., Szamko J.( 79" Daniel), Tichovský, Krákora, Voňka (46" Černota P.), Veber (56" Vrbata D.), Pácalt, Špůr (83" Pitrman), Plch (75" Kutík), Andrle L., 

Sestava:
Trenér Hanuš:
upřesní

Předseda týmu Jaroslav Kejzar:

To je vražda napsala - jinak se to nedá ani popsat co domácí hráči dnes na trávníku předvedli. V prvním poločase se domácí nejdříve dostali 2x do vedení, když ve 26 min byl stav na ukazatele skóre 2:1, aby o něj během 12.min přišli a obdrželi za tuto dobu 5 branek a do kabin šli za stavu 2:6. Katastrofální výkon domácích pokračoval i v druhém poločase a jediným světlým okamžikem pro ně bylo, že nedostali potupnou desítku. Naprosto zasloužené vítězství hostům po opravdu katastrofálním výkonu domácích, kteří hostům doslova darovali 7 branek. Prostě jedním slovem OSTUDA, která se pokud se rapidně nezlepší přístup domácích hráčů, může kdykoli opakovat.

https://krkonossky.denik.cz/fotbal-okres/vedouci-sestice-nezavahala-mlade-buky-a-volanov-v-roli-hostu-atakovaly-desitku-20191014.html?fbclid=IwAR1E88QeR6XzQllDEZho1rCE0kmgPZ5vZ02uAatCl002-xray1X8yJLKsCk

PROGRAM:

15.10.ÚT od 17:00h. trénink na hřišti

19.10.SO od 15:30h. zápas v Libči


MLADŠÍ ŽÁCI

FK POŘÍČÍ - VÍTĚZNÁ/KOCBEŘE 3:2 a 9:1

Branky: Mitták Adam, Honza Zelinka a Antonín Malich

Sestava: Valča Žabová - David Stránský, Matěj Mitták, Adam Mitták, Kuba Hlavatý, Andrea Hlavatá, Tonda Malich, Honza Zelinka a Adam Novotný.

Trenér Hanuš:
Ve velice okleštěné sestavě jsme vyrazili k zápasu v Poříčí. 

Nebýt pomoci Adámka Mittáka a Kuby Hlavatého z mladší přípravky a Davida Stránského, ten už sice nechodí hrát, ale jel nám aspoň vypomoct v nouzi, nikam by jsme nejeli. Skládat tým bez sedmi hráčů, kteří z různých důvodů jet nemohli, to je prostě vražda pro jakékoliv mužstvo. První zápas vypadá sice výsledkově slušně, ale nutno přiznat, že to byl zápas na jednu bránu, naši branku. Přežili jsme spoustu šancí soupeře a dvě náhodné návštěvy soupeřovi půlky přetavili na dva góly, ovšem velice pěkné dva góly. 

Ve druhém poločase se naše hra zvrhla v nákopy za obranu soupeře od naší brány, neustále dokola, což určitě hrát nechceme a nebudeme, ale tentokrát to byla jediná šance, jak aspoň na chvíli dostat balon od naší brány. Smolný gól v poslední minutě nás připravil aspoň o remízu, která by byla nezasloužená. 

Druhý zápas byl jen o tom, kolik jich dostaneme. 

Nikomu nelze cokoliv vyčítat, naopak sem rád, že jsme to odehráli se ctí, bez hádek, vyčítání a tak dále.

PROGRAM:

14.10.PO od 17:00h. trénink ve Vítězné

17.10.ČT od 16:00h. trénink ve Vítězné

19.10.SO od 10h. zápas v KunčicíchSTARŠÍ PŘÍPRAVKA

Sokol Vítězná - Sokol Bílá Třemešná 10:4 a 9:2

Branky: Tulach Vašek 12x, Přiklopil Erik 6x, 1x vlastní

Sestava: Eliáš a Erik Přiklopilovi, Tomáš Ježek, Tomáš Sodomka, David Broum, Jiří Hudok, Honza Sazka, Štěpán Jaroš, David Čepelka, Matyáš Jirsouek a Vašek Tulach.

Trenér Ježek:

Ani v 6. kole okresního přeboru starších přípravek tým Sokola Vítězná nezaváhal a porazil soupeře z Bílé Třemešné 10:4 a 9:2. 

Na nepříliš rovném hřišti byli k vidění moc pěkné akce, kterým tleskali jak rodiče našich hráčů, tak i rodiče soupeře ... i za jejich podporu a přístup bych rád poděkoval. 👍👍👍⚽️

PROGRAM:

14.10.PO od 17:00h. trénink na hřišti

17.10.ČT od 16:00h. trénink na hřišti

19.10.SO od 12:00h. zápas v HostinnéMLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Sokol Vítězná - FC Mladé Buky 11:4 a 6:10

Branky: Ondra Čubič 7x, Pejcha Lukáš 5x, Šulc Vilém 1x, Matěj Kozár 1x, Kopecký Matěj 1x, Hudok Jiří 2x

Sestava: Alex Daniel - Čubič Ondřej, Pejcha Lukáš, Jindra Žaba, Lukáš Lehký, Vilém Šulc, Matěj Kopecký, Matěj Kozár a Jirka Hudok

Trenér Daniel:
Kvůli pár omluvenkám a vzhledem k tomu, že museli jet hrát Kuba Hlavatý a Adam Mitták za žáky, tak jsme na střídačce měli nyní ,,pouze" 3 hráče na střídání, které pak ve druhém zápase přijel podpořit ještě Jirka Hudok.

V prvním zápase naši hráči statečně bojovali, snažili se kombinovat a spousty šancí ještě nedotáhli ke gólům, brankář Alex v brance hodně šancí ještě pochytal, ač jsme začátek zaspali, tak jsme první zápas zaslouženě dotáhli k výhře.

Druhý zápas již byl opakem, moc se nám nedařilo a naopak soupeř využil herní šikovnosti svého brankáře, který šel do pole a dal nám asi 3 branky jen z rozehry autu, kdy si sám vyjel a my jej nepohlídali, a to je zas téma, které my nepodporujeme a chceme aby se naši hráči raději naučili racionálně rychle rozehrát házeným autem, kterým budou hrát i v budoucnu. Bohužel zde si i brankář Alex vzal svou chvilku a některé zákroky mohli být lepší, ale to i celé herní pojetí všech hráčů, krom některých jedinců, být nasazení jako v prvním zápase, tak nemůžeme se soupeřem prohrát ani druhý zápas. 

Ale bereme to jako po naučení a děkuji přes to všem hráčům za jinak slušné výkony.

PROGRAM:

14.10.PO od 17:00h. trénink na hřišti

16.10.ST od 17:00h. někteří hráči reprezentují u nás na kempu ve výběru U9 OFS Trutnov

17.10.ČT od 16:30h. dohrávka v Úpici

19.10.SO od 9:00h. zápas doma s Žacléřem