en-MUŽŮM SE PROSTĚ NEDAŘÍ, PŘÍPRAVKY NA ÚVOD SEZONY VEZOU DOMŮ VŠECHNY BODY, ŽÁCI V NOVĚ VZNIKLÉM TÝMU SPOJENÉM SE DVOREM TAKÉ NEUKÁZALI CO BY SI PŘEDSTAVOVALI

08/10/2020

MINI TRENÉRA DANA TICHOVSKÉHO

Před začátkem nové sezony zajížděla k prvnímu přátelskému utkání v pátek 28.8. do Bílé Třemešné, bohužel trenér Dan se nemohl spolehnout na mnoho hráčů, pač bylo ještě období prázdnin a spousty z nich byla pryč. Ale přesto pět statečných předvedlo hlavně v druhém zápase, že je fotbal baví a můžou si připsat první výhru.

Trenér Dan:

V pátek 28.8. jsme za hezkého počasí odehráli přátelské utkání v Bílé Třemešné. Musím pochválit všechny děti za odehrané zápasy. I když se první zápas prohrál, tak se kluci ,,na-hecovali,, a druhý zápas více bojovali a dokázali vyhrát. Jsem rád, že to děti bavilo a užily si to, a že u některých přišlo veliké zlepšení během dvou zápasů.

31.8. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK
3.9. ČTVRTEK - od 17,40 hod. první zápas s Hostinným v Rudníku, pak od 18,20 hod. druhý zápas s Rudníkem ( odjezd od kabin 16,35 hod., sraz v Rudníku do 17,00 hod.)

7.9. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK
10.9. ČTVRTEK - od 17,00 hod. první zápas s Bílou Třemešnou na našem hřišti, pak od 18,20 hod. druhý zápas se Dvorem Králové ( sraz v kabinách v 16,15 hod.)
Pozor při cestě do Rudníka, je v Hostinném objížďka - doporučená trasa: Pilníkov, Vlčice, Hrádeček

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA TRENÉRA JAKUBA DANIELA

I Jakub Daniel musel v poslední neděli prázdnin řešit, že se nedostavili všichni hráči na úvodní zápas nové sezony, ale přesto proti statečným dívkám MFK Trutnov přivezli všechny body. Sice hned v úvodu šli dívky do vedení na tamní umělce, ale naši hráči se svou bojovností vypracovali k první výhře, ve druhém zápase se nám nedařilo proměňovat mnoho šancí za mírného deště a děti si myslely, že na konec i remizovaly, až v šatně se někteří dozvěděly, že jsme vyhráli i druhý zápas.

MFK Trutnov dívky - Sokol Vítězná
2:9 a 2:3

Trenér Kuba:

Na úvodní zápas nedorazili všichni hráči, i když již trénujeme od 17.8., ale někteří si stále užívali ještě prázdnin. Zajisté jim to nemůžeme vyčítat, ale mrzí to. Je před námi hodně práce a každý trénink a hlavně zápas bude každému hráči velmi chybět. Informace jsou jak na webu zde, tak na Facebooku a zasíláme i SMS. Ale věřím, že se to hned jak skončí prázdniny zlepší a budeme moc na sobě pracovat. Děkuji všem kdo mohli jet, v zápase jsme viděli pár věci, na kterých musíme zapracovat, ale také jsem viděli pár hezkých akcí a bojovnosti. A to někteří měli již zápas v nohou za starší přípravku v Kocbeři, těm moc děkuji za pomoc.

PROGRAM MLP:

2.9. STŘEDA - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK

3.9. ČTVRTEK - od 15,00 do 18,00 hod. - DEN SPOLKŮ - UKÁZKOVÝ TRÉNINK (sraz ve Dvoře určí trenér na středečním tréninku).

5.9. SOBOTA - od 13,00 a 14,00 hod. zápasy v Dolní Kalné (odjezd od kabin v 11,50 hod. sraz v Kalné do 12,15 hod.)

9.9. STŘEDA - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK

12.9. SOBOTA -  od 11,00 a 12,00 hod. zápasy v Hostinném (odjezd od kabin v 9,50 hod. sraz v Hostinném do 10,15 hod.)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA TRENÉRA HONZY LUKESE

Hned na úvod sezony i starší přípravka se nemohla spolehnout na mnoho hráčů své kategorie, proto jim museli pomoc někteří hráči mladší přípravky a Valča Žabová, tito hráči pak hráli ještě své zápasy ve svých kategoriích. Všichni hráči si zaslouží velké poděkování za reprezentaci týmu.

Jiskra Kocbeře - Sokol Vítězná
3:9 a 4:9

Trenér Honza:

Dnešní první dvojzápas mohu ohodnotit kladně. Bojovnost a týmový duch předčil soupeřovu aktivní hru. Musím pochválit, jak všechny kluky i děvčata i mladší hráče, kteří se zapojily. Jen tak dál, je před námi hodně práce, ale věřím, že vše doladíme. Takže za týden v sobotu na viděnou.

PROGRAM STP:
2.9. STŘEDA - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK
5.9. SOBOTA - od 10,00 a 11,00 hod. zápasy na našem hřišti s Bílou Třemešnou (sraz v kabinách do 9,15 hod.)
7.9. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00 hod. - TRÉNINK
10.9. ČTVRTEK - od 13,00 hod. - ONDRÁŠOVKA CUP 2020 - soupeři: SK Semily, Lokomotiva Česká Lípa, Kněžmost, Bukovany, Sporting Mladá Boleslav (nominaci a bližší informace podají trenéři později)
13.9. NEDĚLE - od 10,00 a 11,00 hod. zápasy v Lánově (odjezd od kabin v 8,45 hod. sraz v Lánově do 9,15 hod.)

MLADŠÍ ŽÁCI TRENÉRA VAŠKA HANUŠE

Nově vzniklý tým spojený s hráči Dvora Králové sehráli v přípravě těžká dvě přípravné utkání. Nejdříve vyzvali tým Fotbalové Akademie Praha a pak FC Vrchlabí. To, že je čeká nic jednoduchého jsme věděli. Zápasy nám měli ukázat, naše nedostatky a rozdíly, kam až se potřebujeme vypracovat. Sice jsme v obou zápasech dostali lekci, ale oba zápasy splnili účel. O to více jsme měli být připraveni na první mistrovský zápas v Kunčicích, hlavně když jsme s nimi sehráli úspěšné přátelské utkání na konci minulé sezony. Zajisté i trenéru Vaškovi chyběli některé opory kvůli prázdninám.

Kunčice - Vítězná/Dvůr

3:3 a 4:1

Trenér Vašek:

Bohužel po zápase jsem byl zklamaný, čekal jsem více od svých hráčů. Nasazení bylo slabé a dělali jsme zbytečné chyby. Věřil jsem jim více, že tento zápas dopadne lépe. Ale zas víme na čem pracovat, ač soupeři stačil na tento zápas téměř jeden rychlý hráč, i když v posledním poločase přišlo menší zlepšení. Snad mi hráči zlepší důvěru v dalším zápase na našem hřišti v sobotu.

PROGRAM MLADŠÍCH ŽÁKŮ:
5.9. SOBOTA - od 12,00 a 13,00 hod. zápasy na našem hřišti s Rudníkem/Lánov (sraz v kabinách do 11,00 hod.)
13.9. NEDĚLE - od 9,00 a 10,00 hod. zápasy v Pilníkově (odjezd od kabin v 7,45 hod. sraz v Pilníkově do 8,00 hod.)

MUŽI TRENÉRA ANDRLEHO

Trápení úvodní sezony pokračuje, když už jsem vstřelili více branek v zápase ,,tak se nám nedaří udržet soupeře dál od naši branky".
První zápas jsme hráli ve Volanově, vedete, a v poslední minutě dostanete gól i když soupeře máte celý zápas na ,,lopatě". O týden později přivítáme kvalitní celek, který si vyměnil ,,fleka" s Kocbeří v B.třídě. Začátek zápasu byl relativně vyrovnaný, ale pak postupem času tempo hry diktoval soupeř, který nám na našem hřišti udělil velmi tvrdý direct. I když opět nespočet šancí, které měli a mohli skončit v síti soupeře. Je třeba si přiznat, že na ,,kdyby" a podobné se nehraje, fotbal je o gólech a bohužel i chybách. Což my ty chyby v poslední době v zadních řadách děláme. Ve třetím zápase vedete již 2:0 v 25 minutě, bohužel přijde i k vyrovnání, a když už se svitne na naději a zas urveme vedení na svou stranu, tak v závěru inkasujeme! To je deka, kterou prostě musíme ze sebe shodit a dostat se z toho, ale nikdo jiný to nezvládne, než mi sami. Berme to pozitivně, již jsme vystřelili více branek, tak teď už jen jich tolik nedostávat .-) Věříme, že se bude dařit, tak snad už nyní v sobotu, alespoň většina hráčů se o to snaží, neboť trénujeme od prvního přáteláku konečně 2x týdně průměrně v deseti hráčích, což je přání posledních dob, tak už jen aby se nám to vrátilo a neusnout na vavřínech, jsem na začátku a je nutné stále na té naši fyzičce pracovat.
V sobotu 5.9. od 17,00 hodin přivítáme tým FK Poříčí, který má naopak oproti nám dobrý vstup do sezony se skóre 7:2 bez prohry, když si v prvním zápase porazil Hajnici, pak v dohrávce Hostinné 2:0 a nyní vyhrál i v Jánských Lázních 3:1 a tím si drží po třech kolech 2.místo v tabulce. Takže nás určitě nečeká nic lehkého a snad trenér Andrle naordinuje před zápasem zas sirové maso, jako naposledy proti Kocbeři a všichni hráči ze sebe vydají maximum a napraví si tak chuť sami i našim fanouškům .-)

TJ Strážné - Sokol Vítězná 3:3 (1:2) penalty 2:0

Branky: Srnský, Kouřil, Balghouti - Plch 2, Kříž. Rozhodčí: Votoček. ŽK: 2:0. Diváků: 100.

Sestava: Jirásko - Vrbata R., Szamko, Tichovský, Černota P., Vrbata D. (69" Veber), Holouš, Krákora, Špůr, Plch (75" Kříž), Andrle L.

Připraveni na střídačce: Kutík

Realizační tým: Andrle P., Kejzar

Soupeř napsal na svém webu:

Už třetí kolo podzimní části a zatím všechny naše zápasy jak přes "kopírák". Hrajeme poměrně dobře ,ale pokaždé v jiném složení , začátek se tlačíme k brance soupeře a zhruba po dvaceti minutách inkasujeme. A stejně tomu bylo i včera proti Vítězné . Prvních patnáct minut jsme soupeře nepustili téměř za půlící čáru a přišla 17.minuta a špatně pokrytý nejlepší hráč hostí L.Andrle připravil pološanci M.Plchovi, který se štěstím otevřel skore. A tentýž hráč dokonce po pěti minutách zvýšil na 0:2 ( možná faul?).Nevypadalo to s námi dobře ,soupeř samozřejmě ožil a jeho rychlí hráči dělali naší obraně velké problémy. Naštěstí jejich nepříliš jistý brankář sestřelil ve vápně 3min. před pauzou pohyblivého S.Paulů a J.Srnský z penalty nezaváhal 1:2.

Druhá půle byla určitě v naší režii, ale dát gól je prostě pro naše borce nadlidský výkon. Ani druhá penalta ji nepřinesla, tentokrát J.Srnský neuspěl. A tak až drtivý tlak přinesl vyrovnání ,když nepříliš razantní srřelu L.Kouřila brankář hostí nepokryl. 2 :2. Necelá čtvrthodinka do konce a vypadalo to na asi spravedlivou remízu , jenže muž zápasu J.Srny neuvěřitelnou minelou překlopil vedení na stranu hostí. Ale dvě minuty před koncem se k míči dostal střídající Saber a hlavou vyrovnal. Tak přece jenom plichta .

A penalty nám zatím jdou a když hosté dvakrát minuli branku ,V,Janda a Saber nezaváhali ,byl to druhý ,vlastně šťastný bod.

Na OFS napsali:

Za ideálního fotbalového počasí se utkala mužstva bez zjevných ambicí na přední příčky. Hra byla vyrovnaná od první minuty, ale přece jenom domácí získávali mírnou převahu, ale v 19.minutě poprvé inkasovali. A pak přišla po hrubé chybě domácí obrany druhá branka. Až za stavu 0:2 se Strážné prosadilo a po faulu brankáře z penalty snížil Srnský. Ve druhé půli domácí, ale druhou penaltu neproměnili a zdálo se, že je hotovo. Ale vyrovnání přišlo dvě minuty před koncem a na penalty Strážné získalo zasloužený druhy bod.

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS DOMA S BÍLOU TŘEMEŠNOU

Sokol Vítězná - TJ SOKOL Bílá Třemešná 1:6 (1:3)

Branky: Andrle - Jákl M. 3, Macek, Vais, Sadský. Rozhodčí: Fikejz. ŽK. 3:4. Diváků: 77.

Sestava: Daniel - Vrbata R., Szamko, Voňka (75" Kňourek), Tichovský, Vrbata D. (68" Černota P.), Hlavatý, Krákora, Špůr (83" Veber), Plch, Andrle L.

Zasloužená výhra hostů, kteří i po herně vyrovnaném prvním poločase vedli 1:3. Ve druhém poločase v posledních 20 minutách dnes slabě hrajícím domácím hlavně v defenzivní činnosti přidali hosté další 3 branky a stanovili tím pro domácí nelichotivý výsledek utkání na konečných 1:6.