en-NÁŠ ,,A" TÝM PŘED NOVOU SEZONU SEHRÁL PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ VE STARÉ PACE

Čas dovolených, to znamená, že nemůžete počítat se všemi hráči, když pomineme práci.

Proto jsme začali přípravu čtrnáct dní před novou sezonu 2020/2021.

Letní pauzy jsou vždy krátké.

Do nové sezony jdeme zatím bez velikých změn, doufám v dobré zprávy, kde se v kuloárech povídá o návratu některých hráčů.

Bohužel jako každý rok, někteří přerušují své činnosti nebo jdou tam, kam řekli, že by se nevrátili.

Na začátek jsme naordinoval pouze jeden přípravný zápas, a to s velmi kvalitním soupeřem z OP Jičínska, který měl nakopnuto na postup do kraje, ale kvůli ,,koroně" se o to musí pokusit v nové sezone.

Stará Paka doplněna novými hráči, kteří mají za sebou již velké zkušenosti z krajských soutěžích i divize, byla určitě pro nás dobrá volba do přípravy. Škoda jen, že nám chybělo asi 5 hráčů. Ale na to se nemůžeme vymalovat, i takové situace budou.

K zápasu odjelo 12 statečných. Z toho na střídačce zůstal do pole jen brankář. Děkujeme těm co nás přijeli podpořit ;)

Zápas, ale splnil všechny účely. Děkujeme soupeři za pozváni na kvalitně připravený ,,pažit" a přejeme, aby se jim dařilo.

Trenér Andrle: Ve slepené sestavě jsme byli důstojným soupeřem v prvním poločase, ve druhém poločase nám došli síly v úmorném vedru, kde nás domácí jasně přehráli a zaslouženě vyhráli.

SOKOL STARÁ PAKA - SOKOL VÍTĚZNÁ

4:0 (0:0)

1.pol. Daniel - Vrbata R., Hlavatý, Tichovský, Szamko J. - Špůr, Novák, Krákora, Vrbata D. (30"Jirásko) - Holouš a Saber 0:0

2.pol. Jirásko- Vrnata R., Hlavatý, Tichovský, Szamko J. - Špůr, Novák, Krákora, Vrbata D. - Holouš a Saber (65" Daniel)

15.8. v sobotu vyjíždíme již k prvnímu mistrovském utkání do Volanova, kde se podle předpovědi opět v letním teple utkame od 17,00 hodin, snad již v kompaktnější sestavě. Tak kdo nebudete u bazénu nebo na výletě a nechcete sedět doma, dorazte pod kopec na pivo a něco dobrého, a hlavně nás podpořit, jste náš dvanáctý spoluhráč na hřišti ;) a kdo nemůžete dorazit,  držte nám aspoň pěsti.