https://www.facebook.com/SokolVitezna

en-NÁŠ DALŠÍ NOVÝ PARTNER, DĚKUJEME ZA PODPORU

15/08/2019

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Dnes je Kooperativa s 22% podílem na celkovém předepsaném pojistném a základním kapitálem 3 miliardy Kč druhou největší pojišťovnou v ČR. Kooperativa pojišťovna je součástí Vienna Insurance Group - přední pojišťovací skupiny ve střední a východní Evropě.

Vienna Insurence Group, které je Kooperativa pojišťovna součástí, vzniká již v roce 1824 ve Vídni jako privilegovaná požární pojišťovna. Od svého založení se z ní v průběhu následujícího století stala jedna z největších odborníků na pojištění. Vienna Insurence Group nabízí pojistné služby kromě České republiky také v dalších 24 zemích střední a východní Evropy. A jsou ke sjednání ve více než 50 dceřiných společností.

Kooperativa pojišťovna v České republice
Kooperativa pojišťovna u nás zahajuje svou činnost již v roce 1991. V tehdejším Československu to byla dokonce první komerční pojišťovna na našem území. V současnosti je Kooperativa druhá největší pojišťovna v ČR. Pojišťovna Kooperativa se řadí mezi takzvané univerzální pojišťovny a nabízí životní i neživotní pojištění ve všech existujících variantách.

Děkujeme za uznání a podporu našim nejmenším nadějím