en-O VÍKENDU HRÁLI JEN MUŽI NA NEJVÝŠE POLOŽENÉM HŘIŠTI V SOUTĚŽI, MINI MÁ ZE ČTVRTKA ZAS JEDNU VÝHRU A JEDNU PROHRU, MLADŠÍ ANI STARŠÍ PŘÍPRAVKY NEHRÁLI KVŮLI POČASÍ, ŽÁCI HRÁLI VE SVÁTEK V PONDĚLÍ V POŘÍČÍ

18/11/2020

MINI

Mini si pod trenérem Danem dokráčela opět k jedné výhře a jedné prohře. Tým mini se čím dál více lepší a stabilizují se sestavy, zapojují se zároveň do zápasů úplní nováčci.
Další zápas měla odehrát v pondělí, ale po dohodě se to odložilo na středu 30.9. v Hostinném. A kvůli nelichotivému počasí je i raději pondělní 28.9. trénink zrušen.

TJ Dvůr Králové - Sokol Vítězná 2:4
Tatran Hostinné - Sokol Vítězná 12:4

PROGRAM MINI:

upřesní trenér Dan smskou
30.9. STŘEDA - zápas v Hostinném od 16,40 a 17,20 hod., odjezd od kabin do 15,45 hod. sraz v Hostinném do 16,00 hod.

MLP

Mladší přípravka také po dohodě se soupeřem z Trutnova raději odložila své utkání, které se ještě domluví na jiný termín. Nyní také raději pondělí si dají ještě volno a ve středu už od 17,00 hod.budou mít trénink snad za lepšího počasí, pak je čeká zápas po dohodě v neděli 4.10. ve Dvoře.

PROGRAM MLP:

28.9. PONDĚLÍ - VOLNO
30.9. STŘEDA - od 17,00 do 18,30 hod. - TRÉNINK
4.10. NEDĚLE - od 10,00 a 11,00 hod. - zápas ve Dvoře, sraz ve Dvoře u kabin do 9,15 hod.

STP

Starší přípravka svůj zápas raději přehodila už dříve na středu 30.9. ze soboty s Hostinným, kvůli strachu z počasí a zdraví dětí. V pondělí raději také nebudou ještě riskovat a dají si volno. Pak je bude čekat v sobotu zápas v M.Bukách.

PROGRAM STP:

30.9. STŘEDA - od 17,00 a 18,00 hod. zápasy na našem hřišti s Hostinným, sraz v kabině do 16,15 hod.
3.10. SOBOTA -  od 12,30 a 13,30 hod. zápasy v Mladých Bukách, odjezd od kabin

MLŽ

Jedny z mála co v prodlouženém víkendu zajížděli ve svátek v pondělí 28.9. do Poříčí. A jak říká trenér Vašek Hanuš, hra a týmová parta je mu důležitější, než výsledek, nechceme dělat cvičené ovečky, ale aby se hráči sami snažili rozvíjet. Snad pak i přijde ,,třešnička na dortu" v podobě nějaké výhry. Nyní je čeká ve středu trénink a zápas v sobotu v Kunčicích.

Poříčí - Sokol Vítězná 9:2 a 7:0

PROGRAM MLŽ:

30.9. STŘEDA - od 16,30 do 18,00 hod. - TRÉNINK
3.10. SOBOTA - od 11,00 a 12,00 hod. - zápasy v Kunčicích, sraz v Kunčicích do 10,15 hod.

MUŽI

Muži byli jediný kdo z našich družstev odehráli svůj zápas a to asi na nejvýše položeném hřišti v soutěži a asi byli na trochu jiném zápase, než popisují domácí. Na krásném pažitu za šíleného počasí se odehrál bojovný zápas. Zatím co domácí pouze čekali na brejky, tak my jsme po téměř celé utkání diktovali hru. Dokud jsme měli míč na zemi a hráli rychlou hru do předu, tak jsme si vytvářeli velké šance, ale zakončení bylo slabé a nebo nepřesné, pokud již před tím nepřišla na mokrém terénu příliš rychlá přihrávka. Zatím co my jsme si vytvořili v prvním poločase několik šancí, tak soupeř měl asi dvě, první, kdy na těžkém terénu jsme nedokázali zastavit jeden z brejků a ve vápně jsme nedokázali ukopnout míč, který ještě domácí útočník dokázal prostřeli pod nohy našeho obránce, tak Daniel ještě vyráží, ale tak blbě, že dotírající Pour za zády Szamka za cenu faulu proměňuje svou šanci, ,,35" nedáš, dostaneš". A jejich druhá šance ke konci poločasu naštěstí na zadní tyči míjí těsně branku. Naše největší šance se zastavila po dvou zbrzdění míče téměř na čáře branky a tak domácí brankář si pak už jen v klidu míč sebral do ruk. Rozhodně jsme nechtěli zde prohrát, ale Jánské jsou prostě pro nás zakleté, nepamatujeme kdy jsme odtud vezli všechny body. Do druhého poločasu jsme šli opět aktivně my, mnoho šancí opět neproměněno, ty největší asi měl na kopačce Tomáš Krákora, který trefil pumelicí pravou tyč a pak ještě někdo protáhl domácího brankáře pěknou ostrou střelou na zadní tyč pod břevno, naštěstí dnes si vybral svůj gólový apetit obránce Dan Tichovský, který nejdříve v 53" při důrazu ve vápně vyrovnal hlavou na 1:1 a o 10 minut později otočil utkání v náš prospěch na 2:1. Ale opět místo aby jsme byli rádi za výhru rozdílem i jedné branky jsme přestali důsledně bránit. To, ale nebyla ta nejhorší dnešní chyba, dnes si to vybral bohužel Martin Plchu (Čambus), když z výhody jsme měli nevýhodu, kdy kopal z pravé strany standartku, ale tak lacinou střelou trefuje zeď, která posílá do brejku koho jiného, než známého střelce Maňucha již z minulého zápasu, který se dostává až před Daniela a míří do pravého horního rohu, Daniel si ještě sahá na míč, ale ne dostatečně :( to běžela 69", soupeře to trochu nabudilo a nás naopak uzemnilo, soupeř si ještě vypravoval asi dvě velké šance, a opět Maňuch střelou z malého vápna mohl otočit utkání ve prospěch domácích, ale naštěstí Daniel za včas mu skočil pod nohy a pravou rukou střelu zlikvidoval, a tak  skóre se neměnilo do konce utkání, které skončilo již v 88". Na penalty jsme byli šťastnější my, respektive asi méně zmrzlejší, a tak nejhezčí moment pak už byla jen ta teplá sprcha. Škoda.

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:2 (1:0) penalty 1:3

Branky: Pour, Maňuch - Tichovský 2. Rozhodčí: Fikejz. ŽK: 4:3. Diváků: 28.

Domácí se opět rozjížděli pomalu a první třetina poločasu patřila hostům, ale žádnou šanci nedokázali zakončit. Pak se domácí přeci jenom rozehráli a po zbytek poločasu byli lepším týmem, což zúročili vedoucí brankou Ríši Poura. V úvodu druhého poločasu opět z šatny přišli bojovnější hosté a během 10 minut otočili vývoj utkání dvěma brankami Tichovského, když domácí působili naopak ospalejším pomalejším dojmem. Po obdržených brankách se domácí přeci jenom opět rozjeli a Maňuch po samostatném úniku vyrovnal skóre utkání. Až do konce se potom hrál fotbal nahoru a dolů, když tutové šance domácích zůstali neproměněny. V loterii PK byli úspěšnější hosté.

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:2 (1:0) PK 1:3

Branky: 35´ Pour Richard, 69´ Maňuch - 53´+ 63´ Tichovský