https://www.facebook.com/SokolVitezna

en-PŘÍPRAVKY MAJÍ ZA SEBOU TAKÉ POMĚRNĚ ÚSPĚŠNOU SEZÓNU 2018/2019

08/08/2019

Zatím co o Mini jsme vám již psali, tak starší měli poslední turnaj v neděli 16.6. doma dvoj zápasem s Lánovem a mladší naopak zajížděli do Lánovo v ten den, kde se utkali nejdříve s domácíma, pak Žacléřeme a Dvorem Králové nad Labem.

V 9:00 hodin šli na to nejdříve starší, kteří bohužel první zápas prohráli vysoko 2:11, když pak složili reparát a v druhém zápase vyhráli 12:11, ano mnoho obdržených branek znamená pro trenéry, respektive Daniela aby jsme se více věnovali všem brankářům. A proto zavedeme každou středu od 17:00 hodin trénink pro brankáře.

Starší i přes smolný závěrečný turnaj si udržela krásné třetí místo v soutěži, kde konkurovala městům jako je Rtyně (1.místo), Trutnovským dívkam (2.místo) a za sebou nechali Dvůr Králové (6.místo), Poříčí (8.místo) či Rudník (10.místo).

5.branek jim chybělo k metě 300 branky, dali jsem jako druhý tým nejvíce branek, ale zas jsme skončili 6tí s nejvíce obdrženými branky, takže dobře útočíme, ofenzíva je lepší než defenzíva. Což ve fotbale je určitě zábavnější jak pro hráče tak pro diváky, když padá hodně branek. Určitě jsme mohli vidět mnoho hezkých akcí v našich zápasech a týmovou hru. Takže jakož to novodobou starší přípravku můžeme hodnotit velmi kladně .-)

No a mladší začali v 10:00 hodin v Lánově právě nejdříve proti domácím, trochu nám trvalo, než jsme se rozkoukali po barvení hlav, ale pak jsem hru vyrovnali a po příchodu Jirky Hudoka i převzali hlavně ofenzívu. Ve druhém zápase jsme hráli s šikovným Žacléřem, ale to už naši Sokolíci hráli svou hru a jako tým dotáhli utkání k vítězství. Ve třetím zápase jsme si zahráli proti Dvoru. Dnes jsme postupně se dostávali od zápasu k zápasu do hry až jsme z toho měli všichni velkou radost a nebýt malé chybičky v prvním zápase v rozehrávce, tak jsem slavili 3 výhry, ale to se stává .-) Počasí nám také vyšlo, což bylo fajn a zkusili si to poprvé další nový dva hráči.

Lánov - Sokol Vítězná 6:6

Žacléř - Sokol Vítězná 1:4

Dvůr Králové - Sokol Vítězná 4:9


Sezónu můžeme hodnotit kladně, stále se učíme nové věci, stále se v něčem zdokonalujeme, stále máme hlavně chuť hrát fotbal a přichází nový hráči, lidé o nás mluví pozitivně, takže to snad děláme vše dobře .-)

Vybojovali jsme si krásné 5.místo v silné konkurenci a to i v konkurenci týmů z měst. Dvoru ,,A" (1.místo) se nedalo konkurovat, tento soupeř pod vedením trenéra Růžičky hrál ,,suveréně" soutěž s ročníky 2010, před námi zůstali Rtyně, Úpice, Mladé Buky, za námi o bod Dvůr ,,B" (stejně starý tým), který měl ještě o 6.zápasů více, Žacléř, Hostinné a snaživý tým Trutnova ,,B" který má hráče ročníku 2012, což je jako naše Mini přípravka.

V číslech: nastříleli jsme 368 branke!!! Obdrželi jako 6.tým nejméně branek ze 14. Což je také krásné, posbírali jsem 29 výher, 2 remízy a poznali 18 proher.

Mezi nejlepší střelce týmu bez pochyb patří zkušenější Erik Přiklopil (který v Lánově nebyl), a pak bratr Eliáš Přiklopil a Jirka Hudok, tito hráči převážně hrají v obraně a za úkol mají tvořit hru a jsou nasazování i do zápasů starší přípravky, ale nezaháleli ani ostatní, vyzdvihnout musím i Ondru Čubiče a někdy i Adámka Mittáka, kteří se v poslední době také rozstříleli, naopak obrannou zdí se dobře učí Jindra Žaba a Štěpán Jaroš, mohl bych tu jmenovat určitě pozitivně všechny hráče i nováčky .)

Těší mě, že ,,zkušenější" se snaží pomoc a táhnout ty ,,nováčky" a nováčci se rychle zapracovávají a tím i zkušenější dostávají jinou vizi a zodpovědnost v zápase, zajisté je vidět, že jim nebráníme, aby dávali góly, to je nesmysl .-)

5.místo je jen bonbónek toho co jsme vlastně dokázali .-)


Nyní bude mladší i starší i mini přípravka trénovat už jen ve středu 19.6. kdy za námi přijede pan Pleva z OFS a pak až zas další středu 26.6. od 17:30 hod.

V pátek 28.6. od 17:00 hodin jak mini, tak mladší tak starší přípravky mají rozlučku na hřišti, kde proběhne spousty akcí, jako je možnost využít skákacího hradu od Kooperativy paní Grohové, přijedou i hasiči z Verdeka, kteří nám udělají skluzavku a možná i diskotéku, a za podpory naši obce nám naši hasiči udělají pěnu, sehrajeme dva zápasy a to nejdříve maminky proti tatínkům a pak maminky proti dětem :) Po celou dobu bude co pít a jíst, každá rodina donese něco malého ze svého kulinářského umění na rautový stůl a něco opečeme, někteří budou i na hřišti stanovat, pro děti máme připravené ještě jedno malé překvapení a dojde i na stezku odvahy.

Prostě si to jdeme užít se vším všady a ne jen děti .-)

Oficiální sraz je od 17:00 hodin, tato akce je pouze pro hráče Sokola Vítězná a jejich rodiče, sourozence a prarodiče, trenéry a partnery týmu .-) Děkujeme za pochopení.

Na závěr chceme poděkovat všem, hráčům, rodičům, trenérům, vedení, Vítězné, sponzorům a partnerům, fanouškům, budeme se na vás těšit v nové sezóně 2019/2020, která vypukne v 2/2 srpna tréninky.


(nový partneři pro novou sezónu 2019/2020)