en-PROKLETÍ POSLEDNÍ MINUTY POKOŘENO, ŽÁCI PŘEDVEDLI SLUŠNOU HRU, ALE NA BODY TO NESTAČILO, MLADŠÍ I STARŠÍ PŘÍPRAVKY BRALI VŠECHNY BODY

15/10/2020

MUŽI

Pokud se podíváme na poslední zápasy zpětně, tak ač jsme prohráli jen jeden doma bídně s Třemešnou, tak sice ostatní jsme neprohráli, ale jak ve Volanově a ve Strážném nás dělili minutky ne-li minuta i sekundy od možné výhry, místo toho jsme obdrželi branku na vyrovnání a následně ztráta v penaltovém rozstřelu. A málem tomu bylo tak i s Poříčím, opět jsme si vypracovali mnoho šancí, bohužel do 90.minuty jsme proměnili jen jednu a právě zas hektická 90.minuta, soupeř kope roh, Daniel sice vyráží, ale ne tak daleko a míč přistává na noze soupeře, který se štěstím kope tak do míče, že stoupá k nebesům a pak klesá, ejhle, ale přímo pod v břevno, ano, opět. Soupeř měl po celý zápas o něco méně gólových šancí než my, ale přesto jinou neproměnil, a to díky dnes dobře chytajícímu Danielovi v brance, který ještě v nastavení vytáhl pro diváky parádičku při standartce z vápna, kdy soupeř už slavil další gól, ale Daniel pravou rukou vytáhl míč z levého rohu branky nad branku. Naopak, dnes ale celý tým nic nevzdal, rozhodčí Kubeša nastavil 5.minut a my po obdržené brance nic nevzdali, naopak naše chuť prolomit smolnou 90 byla tak velká, že střídající Patrik Černota svou poslední šanci proměnil, to byla euforie!!! Téměř celý tým běžel slavit do levého rohu hřiště, kde zapadli až do křoví, ale to jim bylo jedno. A tak Patrik, který jde za prací do Prahy se rozloučil nejlépe jak mohl. Páťo, děkujeme, vždy budeš v našich řadách vítán a budeme rádi, když si najdeš čas jít s námi zas kopnout a třeba rozhodnout zápas, přejeme ti všichni, ať se ti tam hlavně daří .-) No a jak to probíhalo po zápase, to snad ani není třeba uvádět, vždyť to je regulérní první naše výhra v této sezoně.

Nyní nás čeká cesta v sobotu 12.9. do Hostinného, kde nás již od 16,30 hod. čeká určitě nelehký úkol, přivést všechny body do Vítězné, tak neváhejte nás přijet podpořit, není to daleko.

Sokol Vítězná - FK Poříčí u Trutnova 2:1 (1:0)

Branky: Andrle, Černota - Kuhn. Rozhodčí: Kubeša. ŽK: 2:0. Diváků: 60.

Sestava: Daniel - Vrbata R., Hlavatý, Tichovský, Szamko, Špůr, Vrbata D. (68" Veber), Holouš, Krákora, Plch, Andrle L. (80" Černota P.)

Připraveni na střídačce: Kutík

Realizační tým: trenér Andrle P., Kejzar J.

V herně vcelku vyrovnaném zápase byli domácí mírně lepší ve vytváření si brankových příležitosti. Ve 22.min se jim podařilo jít do vedení 1:0 a tento výsledek i přes několik dalších šancí na obou stranách vydržel až do konce základní hrací doby v nastaveném čase v 91 min se ale hostům podařilo vyrovnat na 1:1 ale domácí o minutu později tedy v 92 min stav opět otočili ve svůj prospěch a západ poté dovedli do vítězného konce.

Hunťák poslal v jednom ze zápasů kola do vedení Andrle a domácí náskok hájili až do 90. minuty. V nastaveném čase hosté srovnali Kuhnem, přesto ještě stihl soupeř vsítit vítěznou branku střídajícím žolíkem Černotou.

MLADŠÍ ŽÁCI

Začátek utkání se moc nepovedl, ale postupem času se naše hra zlepšovala, bohužel výsledek je jasný, ale i přesto předvedená hra trenéra Vaška Hanuše a ne jen jeho potěšila, ale na výhru to ještě nestačilo. Nevadí, snad v dalším zápase se budeme radovat již z výhry.

Vítězná/Dvůr Králové - Rudník/Láno 1:11 a 1:3

Trenér Vašek Hanuš:
Dobrý den ,zítra trénink startuje o hodinu dříve ,tedy už v 16:30, bude to zřejmě napořád takto, pondělí 17:30, středa 16:30, pokud by vás bylo hodně, kdo by to nestíhal, ještě to promyslíme, ale zítra 16:30. Děkuji Vašek

Trenér Hanuš:

upřesní

PROGRAM MLŽ:

7.9. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00h. - TRÉNINK
9.9. STŘEDA - od 16,30 do 18,00h. - TRÉNINK
13.9. NEDĚLE - od 9,00h. se Starýmá Bukama/Pilníkov a 10,00h. s M.Svatoňovicema - ZÁPAS V PILNÍKOVĚ (sraz z kabin v 7,45h., sraz v Pilníkově do 8,00 hod.)
14.9. PONDĚLÍ - ZRUŠEN / VOLNO
16.9. STŘEDA - od 16,45 a 17,45h. - ZÁPAS NA NAŠEM HŘIŠTI VE DVOŘE KRÁLOVÉ POD HANKOVÝM DOMEM ( sraz v kabinách ve Dvoře v 15,45 hod.)
17.9. ČTVRTEK - od 13,00h - TURNAJ ONDRÁŠOVKA CUP 2020 U13 V LOMNICI N.P. ( odjezd v 11,00 hod. od kabin ze Dvora Králové pod Hankovým domem, jede se autobusem)
19.9. SOBOTA - od 12,00 a 13,00 hod. - ZÁPAS NA NAŠEM HŘIŠTI V HUNTÍŘOVĚ ( sraz v kabinách v 11,00 hod.)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Na našem hřišti odstartovala sobotní fotbaly a to úspěšně, když svěřenci trenéra Honzy Lukese si poradili s Bílou Třemešnou. Chvilkami hra sice měla své mouchy, ale v zápase bylo vidět mnoho pěkných akcí. Soupeř dal převážně góly z rozehry, kdy se jen napřáhl a pálil z dálky, když se bohužel z některých střel vždy někdo dotkl a třeba změnil směr míče do branky. Nyní zajíždí ke své premiéře ve čtvrtek 10.9. do Semil na ONDRÁŠOVKA CUP 2020, kde si vyzkouší i jiné šikovné soupeře, jako je Sporting Mladá Boleslav, Lokomotiva Česká Lípa, Kněževes, Bukovany nebo domácí Semily.

Sokol Vítězná - Sokol Bílá Třemešná 11:4 a 8:7

Trenér Lukes:

upřesní

PROGRAM STP:

9.9. STŘEDA - VOLNO!!!
10.9. ČTVRTEK - od 13,00h - TURNAJ ONDRÁŠOVKA CUP 2020 U10 V SEMILECH. ( odjezd v 11,00 hod. od benzínky Benzina ze Dvora Králové.)
13.9. NEDĚLE - od 10,00 a 11,00h. - ZÁPAS V LÁNOVĚ (sraz u kabin v 8,45h., sraz v Lánově do 9,15h.)
14.9. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00h. - TRÉNINK ( TRENÉR LUKES DÁ VĚDĚT PO ZÁPASE V NEDĚLI, JESTLI NEBUDE ZRUŠEN).
16.9. STŘEDA - od 17,30 do 19,00h. - TRÉNINK
19.9. SOBOTA - od 10,00 a 11,00h. - ZÁPAS NA NAŠEM HŘIŠTI V HUNTÍŘOVĚ (sraz v kabinách do 9,15h.)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Mladší přípravka po dohodě s Dolní Kalnou změnila místo a termín utkání na žádost Kalné, proto že zde probíhali slavnosti klubu 90 let.

Během utkání hrála příjemná hudba, která nás doprovázela k další výhře.

Svůj střelecký apetit si upravil Lukáš Pejcha, kterému domácí diváci říkali, zda by už nechtěl i přestat dávat tolik gólů :)

Na závěr po utkání naši hráči dostali igelitku dobrot a mohli se vyfotit a plácnout s legendárním rozhodčím Pavlínem Jirů (kdo neví, tak na fotografii vlevo :)

FK Dolní Kalná - Sokol Vítězná 1 : 14 a 1 : 8

Rozhodčí: Jroslav Mrkvička

Fyzicky vyspělejší hosté byli v obou utkáních nad síly našich borců a zaslouženě vysoko zvítězili. Obě utkání se hrála v pěkné atmosféře, po utkání předal dětem ceny bývalý ligový rozhodčí Pavlín Jirků.

Trenér Daniel:

K utkání kromě Toma dorazili všichni, Štěpa o trochu později :) hra se mi dnes líbila, pač šikovný soupeř nám dal dost prostoru pro tvoření, takže jsme chvilkami předvedli pěkné akce, byla zde velká chuť po výhře a velká bojovnost, výsledek není tak podstatný, jako to, že jsme se snažili hrát jako tým, tudíž náš ,,snajpr" Lukáš Pejcha stihl dát hodně branek, ale také mnoho šancí připravil pro své spoluhráče, což mě těší nejvíce, malé mouchy to mělo, stále jsme na začátku velké dřiny a práce, ale nadšení které naši Sokolíci mají mi dělá velkou radost.

7.9. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00h. -TRÉNINK

9.9. STŘEDA - od 17,30 do 19,00h. - TRÉNINK

12.9. SOBOTA - od 11,00 a 12,00h. ZÁPAS V HOSTINNÉM (sraz u kabin v 9,50h, sraz v Hostinném do 10,15h.)

14.9. PONDĚLÍ - od 17,30 do 19,00h. -TRÉNINK

16.9. STŘEDA - od 16,45 do 17,45h. - ZÁPAS NA NAŠEM HŘIŠTI V HUNTÍŘOVĚ SE DVOREM (sraz v kabinách do 16,00h.)

20.9. NEDĚLE - od 10,00 a 11,00h. - ZÁPAS NA NAŠEM HŘIŠIT V HUNTÍŘOVĚ S LÁNOVEM (sraz v kabinách do 9,15h.)

MINI PŘÍPRAVKA

Po pondělním 7.9. tréninku jsme s trenéry museli hodně uvážit, jak nyní pracovat s Mini. Sešlo se nám tu na tréninku velmi mnoho šikovných budoucích fotbalistů a fotbalistek. Bohužel mnoho někdy není dobře a to se právě projevilo. Trénink, který probíhal společně s ,,ostřílenějšími" hráči a úplnými nováčky jsme sice zvládli, ale něco tomu chybělo. Ostřílení neměli tolik možnost se rozvíjet dále, nováčci se teprve učili. Proto jsme zvážili varianty, které do konce tohoto týdne rozhodneme jak rozdělíme a budeme všechny informovat.

Každopádně Mini ,,A" tzv. ,,ostřílenější" Sokolíci budou pod trenérem Danem Tichovským trénovat pondělky od 17,30 do 19,00h. a hrát zápasy každý čtvrtek (pokud zápas nebude, bude probíhat trénink ve středu od 17,30 do 19,00h.)
Hráči MINI ,,A": Róth S., Dubický F., Pfeifer J., Pfeifrová S., Láznický M., Šrámek J., Lehká Z., a další upřesníme.

Druhá skopina Mini ,,B" tzv. ,,nováčci" budou dle dohody trénovat pondělí a středa od 17,30 do 19,00h. To ale ještě upřesníme. Pod vedením trenéra Pavla Hausera 603 510 002
Hráči MINI ,,B": Čechovič, Horák V., Marel M., Szamková E., Szamko T., Adamec K., Mencl T., Daněk M., Hubený M.a E. a další upřesníme. U této skupiny budeme potřebovat větší spolupráce rodičů, minimálně, aby tréninku byli poblíž, některé děti jsou ještě hodně citlivé a některé ,,poslouchají" zatím jen své tatínky nebo maminky .-)

VŠE VÁM UPŘESNÍME DO KONCE TÝDNE, TRENÉŘI SE MUSÍ PORADIT, TAK ABY TO BYLO PRO DĚTI NEJLEPŠÍ A NAŠE BUDOUCNOST MĚLA PROSTOR ,,RŮST" A ZDOKONALIT SE .-)