en-SOUPEŘ, SE KTERÝM SE NÁM PROSTĚ NEDAŘÍ A ZDE ASI ODSTARTOVALA PODZIMNÍ ,,KRIZE"

19/05/2020

31.8.2019

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 4:3 (1:2)

Branky: Maňuch 3, Kuric - Černota 2, Vrbata (pen.). Rozhodčí: . ŽK: 5:4. Diváků: 70.

Domácí lídra tabulky zaskočili úvodní aktivní čtvrthodinkou a vedoucí brankou. Pak postupně přebírali iniciativu hosté až do vedení 1:3. V rozmezí 58. - 70. min. však hattrickem rozhodl o překvapivé výhře domácích Maňuch.

8.6.2019

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:1 (1:1)

Branky: Křižan 2 - Andrle. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 0:2. Diváků: 55.

V utkání sice byli aktivnější a fotbalovější hosté, ale již po 5-ti minutách hry dotahovali ztrátu po polovlastním gólu. To se jim povedlo v 18. minutě po pěkném gólu Andrleho. Druhy poločas vypadal podobně i když domácích šanci přibylo. V 64.minutě kopal přímý kop Křižan a trefil se z 20 m přesně. Hosté se vrhli do útoku, ale Bernasinski a obrana nedovolili vyrovnat - a tak všechny body zůstaly na domácím hřišti.

PŘÍŠTÍ TÝDEN NA HORKOU PŮDU DO HOSTINNÉHO ;)