en-V SOBOTU JEDEME NA HORKOU PŮDU DO HOSTINNÉHO

24/05/2020

ALE LETOS UŽ NE :(

Pokud by jsme hráli dál soutěžní ročník 2019/2020, tak by jsme zajížděli na horkou půdu šikovného Hostinného, které do OP spadlo z 1.B. třídy.
Podíváme se do minulosti na poslední střetnutí s tím to soupeřem.

7.9.2019

Jsme jej přivítali doma a asi hodně zaskočili ne jen jeho, ale i oko diváka, tento zápas musel hodně bavit.

Sokol Vítězná - TJ Tatran Hostinné 4:2 (3:2)

Branky: Tichovský 2, Vrbata D., Plch - Kudrna, Maličký. Rozhodčí: Tandler. ŽK: 2:1. Diváků: 77.

V úvodu zápasu byli hosté více aktivní ale žádné šance si nevypracovali, domácí se postupně dostávali do zápasu, a nakonec šli do vedení. Hostům se poté podařili vyrovnat. Poté se nadále hrál fotbal nahoru dolu a domácím se opět podařilo jít do vedení, ale hostům se zase podařilo vyrovnat, ale to trvalo pouze chvilku a domácí nakonec první poločas vyhráli. V druhém poločase se nadále hrál rychlý fotbal, ve kterém si domácí vytvořili více brankových příležitostí a nakonec se jim podařilo jednu využít a dovést tím zápas do vítězného konce.