I NAŠI ŽÁCI MĚLI ŠANCI SI VYZKOUŠET ZAJÍMAVÉ SOUPEŘE NA ONDRÁŠOVKA CUPU, BOHUŽEL SPOUSTY SPOLUHRÁČŮ SE V NÁROČNÉM TÝDNU OMLUVILO DEN PŘED TEPRVE A TAK NA TURNAJ ODCESTOVALO 8 STATEČNÝCH, HRAJE 7+1

22.09.2020
DĚKUJEME VŠEM OSMI STATEČNÝM (horní řada zleva: Ondřej Sieger, Matěj Hora, Lukáš Voborník a David Čepelka, dolní řada: Petr Stránský, Adam Just a Valča Žabová, ležící brankář Štěpán Šanovec)

I naši mladší žáci měli šanci okusit premiéru na Ondrášovka Cupu v kategorii U13, který se pořádal 17.9. ve čtvrtek v Lomnici n. P.

Bohužel v náročném týdnu, kdy ve středu 16.9. hráli ještě mistrovský zápas ve Dvoře s M. Svatoňovicemi, tak po zápase přišlo ještě mnoho omluvenek, což byl velký problém.
Nenastoupit na turnaj, o kterým všichni byli dostatečně informování dopředu, by znamenal nejen problémy a zbytečná pokuta pro náš tým. I přesto se našlo 8 statečných, který svůj tým nenechali na holičkách a jeli se porvat s osudem. Soupeři, kteří měli hodně spoluhráčů na střídaní nás předčili ne jen technicky, ale i fyzicky, aby ne, když celý turnaj těchto osm hráčů muselo odehrát bez střídání. VŠEM OSMI HRÁČŮM PATŘÍ VELKÉ PODĚKOVÁNÍ OD NAŠEHO TÝMU a snad i přes tuto nepřízeň byli rádi, že si mohli zahrát i proti týmům jako byly: 1 Lomnice n.P. / 2 Mimoň, tyto dva týmy postoupili z toho to předkola dále, pak 3 Arsenál Česká Lípa / 4  Dolní Bousov / 5 Sporting Mladá Boleslav.
Nyní se zas všichni mohou soustředit na své zápasy v soutěži.
Trenér Václa Hanuš:
Velké díky patří za reprezentaci klubu, na tak prestižní akci všem osmi statečným. Z různých důvodů se náš 16-ti členný kádr zúžil na 8 hráčů, kteří vyrazili k předkolu Ondrašovka Cupu 2020, kde je čekala nesmírně těžká práce, všem obrovský děkujeme za snahu a bojovnost!