JÁNKY JSOU PRO MUŽE PROKLETÉ, MLADŠÍ I STARŠÍ PŘÍPRAVKA ZAČALA SEZONU BEZ PROHRY

02.09.2019

V sobotu 31.8. od 9h. začala na našem hřišti sezonu mladší přípravka, když přivítala M.Svatoňovice.

V prvním zápase nové sezony jsme přivítali na svém hřišti v Huntířově tým statečně snaživých Malých Svatoňovic.
Ale dnes našich 12 statečných si prohrát nezasloužilo a z cela zaslouženě oba zápasy vyhráli.

Hned na první zápas musím vše jen pochválit, poslušnost, nasazení, chuť, souhra, zakončení (aby ne, vždyť jsme nastříleli v prvních dvou zápasech 37 branek!) bránili jsme dobře a napadali (proto jsme také obdrželi jen 6 branek) zkušenější se snažili své spoluhráče táhnout před sebou...prostě týmová paráda hned na rozjezd.

Teď jen pokračovat v pilném trénování a nasazení v dalších zápasech ;)

Sestava: Alex Daniel-Eliáš Přiklopil, Ondra Čubič, Lukáš Pejcha, Maty Jirousek, Jindra Žaba, Lukáš Lehký, Kamil Obst, Vilda Šulc, Kuba Hlavatý, Matěj Kozár a Štěpán Hlavatý.

Kuba

PROGRAM MLADŠÍ PŘÍPRAVKY:

2.9. Pondělí od 17,30 do 19h. trénink

3.9. Středa od 17,30 do 19h. trénink

7.9. Sobota od 14h. a 15h. zápas v Trutnově na hlavním hřišti s MFK Trutnov Dívky

V sobotu 31.8. muži zajížděli do Jánských Lázní kde se utkali za teplého slunného počasí od 17h.
Bohužel z Jánek vezeme prohru 3:4, Jánské jsou pro nás prostě prokleté, když vezmeme všechny zápasy zpětně :(

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 4:3 (1:2)

Branky: Maňuch 3, Kuric - Černota 2, Vrbata (pen.).

Rozhodčí: Smola . ŽK: 5:4. Diváků: 70.

Domácí lídra tabulky zaskočili úvodní aktivní čtvrthodinkou a vedoucí brankou. Pak postupně přebírali iniciativu hosté až do vedení 1:3. V rozmezí 58. - 70. min. však hattrickem rozhodl o překvapivé výhře domácích Maňuch.

zdroj: https://www.ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-31-8-1-9-2019

Sestava: Kiss - Vrbata R., Robek S. (80" Pácalt J.), Szamko J., Tichovský D., Krákora T. (45" Špůr J.), Hlavatý M., Holouš J., Vrbata D. (64" Veber M.), Černota P. (87" Kutík M.), Plch M.

Na střídačce zůstal připraven Daniel J.

K zápasu neodcestovali: Andrle L. (dovolená), Jirásko S. (práce), Kobrýn J., Kňourek F., Kříž V., Pitrman M..

Bohužel zatím se nám nemohl představit Tomáš Szamko, což je velká škoda, snad již tuto sobotu se mu podaří dostat za námi na naše hřiště k zápasu proti Hostinnému.

I bez Andrleho jsme nastříleli 3 branky, vedli jsme v 60" ještě 3:1, ale pak za 12 minut nás o výhru obral domácí Maňuch hattrickem, ani ne on, jako spíše my sami sebe.

Za stavu 3:1 jsme chtěli dál útočit a to i ze zadních řad, což se dnes opravdu nehodilo, místo toho aby jsme před Karla postavili autobus z Chelsea.

Balóny měli lítat až do Svobody :( Škoda a zas jen škoda, naši chtěli hrát fotbal, ale někdy pro výhru je lepší taktizovat, než se hrnout kupředu, soupeř nás potrestal z protiútoku a faulech, dnes se nedařilo dá se říct nikomu. Už před zápasem trenér Andrle měl správné obavy z utkání, vždyť se nám zde dařilo ani nepamatujeme.

Snad to je jen včasná facka pro nás všechny, je to k nepochopení, hlavně když sobotu před tím doma doslova bojujeme s Kocbeří a tady...

Pokud pomýšlíme o dobré umístění, tak musíme opravdu ke každému zápasu nastupovat zodpovědně a to všichni!

PROGRAM MUŽŮ:

3.9. Úterý od 18h. trénink

7.9. Sobota od 17h. přivítáme Hostinné na našem hřišti, které k nám spadlo z 1.B.třídy, takže nás určitě bude čekat zajímavý zápas

I starší přípravka začala svou novou sezonu excelentně, když v neděli přijel z Pilníkova bez prohry a ke všemu obdržela jen 2 branky.

Za starší přípravku hráli i někteří hráči z mladší a nevedli si špatně ;)

Dnes jsme odehráli první dvou zápas starších přípravek v novém ročníku okresního přeboru.

Naši borci se představil na hřišti v Pilníkově kde po solidním výkonu přehráli soupeře v poměru 7:0 a 7:2 k utkání nastoupili:

brankář Bilina Jan. Obrana: Ježek Tomáš, Hudák Jiří, Přiklopil Erik, Jaroš Štěpán. Záložníci: Čepelka David, Čubič Ondřej, Broum David, Přiklopil Eliáš. Útočníci: Tulach Vašek, Saska Honza, Jirousek Matyáš.

Oba zápasy se vyvíjeli již od začátku v náš prospěch a až na pár nepřesností jsme na hřišti měli převahu a soupeře do šancí nepouštěli.

O góly a přihrávky se podělili:

Tulach Vašek 5x,

Přiklopil Erik 2x+3 nahrávky,

Přiklopil Eliáš 2x,

Ježek Tomáš 2x+2nahrávky,

Čubič Ondra 1x,

Jirousek Matyáš 1x+1nahrávka,

Saska Honza 1x+1nahrávky,

Hudok Jiří 1nahrávka,

Jaroš Štěpán 1nahrávka.

Chlapcům děkuji za výkon a přeji spoustu další úspěchů a nadšení ze hry.

Petr Ježek

Program starší přípravky:

2.9. Pondělí od 17,30 do 19h. trénink s mladšími žáky pro ty co nebyli na zápase + dobrovolně ti co byly na zápase.

4.9. Středa od 17,30 do 19h. trénink.

8.9. Neděle od 9h. a 10h. zápas v Radvanicích