JARO ZAČALO SENZAČNĚ, PRVNÍ 3.BODY NA ÚVOD ZŮSTALI DOMA, KDYŽ SE TREFILI ,,ČAMBUS" A ,,MÝTUS"

01.04.2019

Po soustředění, pár přátelácích a ač některé nedopadli zrovna růžově, tak přišel ostrý start s týmem v tabulce nad námi. Kluci ale věděli, že když máknou, tak doma vyhrají a mají šanci stáhnout jejich náskok.

Sokol Vítězná - TJ Strážné 2:1 (1:1).

Branky: Plch, Andrle - Grégr. Rozhodčí: Seidel. ŽK: 2:3. Diváků: 50.

V prvním poločase se hrál vcelku vyrovnaný zápas, domácí se v 14 min dostali do vedení, ale to jim vydrželo pouze 4 min., kdy hosté po přímém kopou stav srovnali na 1:1. Tento výsledek vydržel až do konce poločasu. Do druhé poloviny zápisu vstoupily domácí aktivně a vytvářeli si daleko více brankových příležitosti než hosté a jednu z nich v 60 min proměnili a šli tím do vedení 2:1. Toto vedení se jim už nepodařilo navýšit i když několik situací po gólu přímo volalo. Hosté zahrozili pouze z rohových kopů v závěru utkání, ale domácí stav udrželi a dá se říct že i zaslouženě zvítězili.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-30-31-3-2019