KRÁTKÝ REFERÁT Z 2.ZÁPASU Z JÁNSKÝCH LÁZNÍ

20.04.2015

SK Jánské Lázně vs. Sokol Vítězná

2:2 (2:1) na pen. 2:3

Branky:

15" Demuth

20" Robek Víťa

36" Brát

73" Robek Víťa

ŽK:2:1

Rozhodčí: Fikejz

Diváků: 50 (našich asi 15)

Sestava domácích:

Bernasinskí, Mihalík, Sapár Michal, Sameš, Romančák, Demuth, Brát (60´ Doležal), Dvořák Miloš st., Dvořák Miloš ml., Dvořák Michal, Hradecký

Sestava Sokola:

Daniel, Čechovič L., Pacák, Čechovič P., Poloprudský, Ježek T.(75" Šourek P.), Vojtíšek, Vohnout, Černota P., Robek Víťa, Andrle L. (65" Včeliš)

Na lavičce připraven: Černota Jan (který si raději vzal i ty chrániče s kopačkama :)

Po nahlášení, že se bude hrát v Jánských Lázních na novém trávníku a ještě v pondělí to vypadalo na krásné teplé slunné počasí, tak nás po příjezdu úsměv jen zamrazil.

Každopádně, na nás Jánské naskočili s jiným týmem, než na podzim a kdyby takový tým již hrál dříve, tak věříme, že by nemohl být tam kde je. Bude určitě stoupat ze spodních vod tabulky, když bude pokračovat v
podobné jízdě.

Trávník je vidět, že je momentálně po zimě v přípravě a momentálně připomíná uválcovanou blátivou plochu s díry po vpichu, ale do konce sezóny zde bude nejspíš pěkný plácek, škoda.

O minulé výhře Jánských jsme dobře věděli a tím, že nás nečeká lehký zápas. Také jsme před zápasem věděli, že mají dobře nacvičené rohy a standartky, které právě dvakrát dali Jánským vedení. Každý zápas teď
bude těžký.

Zápas začal nahoru dolu, obrana Jánek čelila dobře svou výškou vysokým míčům i nájezdům Robka, Andrleho, i celé záložní řadě. Po sléze Janské přebírali iniciativu utkání a první gól právě přišel po faulu asi z 6m od
velkého vápna Danielovi branky. K míči se v 15" postavil Demuth a přes zeď krásnou střelou umístěnou pod klacek, za kterou by se nestyděl ani Messi nebo Rodnaldo nedal Danielovi šanci.

Daniel: ,,Musel bych tam asi stát, abych to mohl aspoň vyrazit".

Naštěstí jsme nic nevzdali a o 5 minut déle nás vrátil do hry Víťa Robek, kdy jeden z mnoha svých průniků do obrany proměnil. Sokol pak hrozil převážně z brejku, kdy buď akce soupeře byli zastaveny ještě na půlce zálohou, a když se dostali dále, tak jej zastavila obrana a když se ojediněle dostali k zakončení, tak Daniel byl na svém místě až do rohu, když každý roh Janských byl nebezpečný, ale odvrátili jsme jej díky dobře hrající obraně, až v 36" z levé starny obrana jednou zaspala rozehraný roh a prudký centr našel nohu Bráta a ten další ranou prostřelil vše co mu stálo v cestě. 2:1 s tím to výsledkem a bez žádného zahraného rohu jsme šli do kabin.

Po vzájemné konzultaci v kabině, kdy jsme došli k závěru, že s výškovou převahou Jánský musíme hrát svou hru po zemi, se nám hra přebírala postupně do našich otěží. Naše hra se díky tomu zrychlila a Jánské se
skoro uzavřeli na své polovině. Po střídání domácího hráče z útočné řady byli domácí bezzubí a mi jsme měli jednu akci za druhou, bohužel se prosadila jen ta kdy v 70" na levé lajně vybojoval míč Mirďa Včeliš a po pěkných přihrávkách se dostal míč pro zakončení Víťovi Robkovi, který zaznamenal svou další trefu,
2:2. Domácí měli pouze 1 loženku, kdy kroucený centr z pravé strany do vápna vykopával před Danielem Ondra Pacák. Za druhý poločas jsme si rozhodně zasloužili 3 body.

V penaltovém roztřelu se nemili Černota Patrik, Šourek Pavel ani Vojtíšek Míra a když Daniel chytil 3 serii domácím, tak se domu vezli ,,aspoň" 2 body.

Pro nás to znamená, trénovat, trénovat...trénovat, pač na záda nám dýchají rivalové ze Starých Buků, které právě zajíždějí na tuto horkou půdu do Jáských Lázní.

My jedeme pokopat Vrchlabí ,,B" na hřiště v Dolní Branné v sobotu od 17:00 h, kde momentálně Vrchlabí aziluje kvůli výstavbě nového ,,chrámu".

Vrchlabí ,,B" v prvním kole doma porazilo Lánov 2:0 a teď to opět ,,burem" odnesli od nich Bohuslavice.


Více zde: https://sokol-vitezna4.webnode.cz/news/kratky-referat-z-2-zapasu-z-janskych-laznich/