Krátký referát z královédvorského derby v Kocbeři

01.06.2015

Kocbeře - Vítězná 1:1 (0:0), na penalty 2:1

Branky: Hulík - Vojtíšek

Rozhodčí: L. Nývlt

ŽK: 1:3

Diváků: 60

Sestava: Daniel, Pacák, Hlavatý, Čechovič P. (20" Včeliš) (80" Pácalt), Čechovič L., Ježek T. (70" Šourek),
Vojtíšek, Vohnout, Černota P., + celý realizační tým (Hauser, Mencl, Kejzlar, Černota, Andrle P., Štěpánka Čechovičová :)

Královédvorské derby se hrálo za stálé převahy našeho týmu.

Domácím vyšel vstup do utkání a hned jako první pohrozili oni po ztrátě balonu se dostali až před Daniela, kterého naštěstí neprostřelili, pak jsme se ujali taktovky my, ale v největší šanci Vohnout z mnoha svých šancí a soubojů jedním prošel přes asi 4 hráče a minul branku, následně Robek Víťa přestřelil z malého vápna domácí branku. Po většinu držení míče na našich kopačkách a nájezdech do obrany domácích, přicházela postupná uspávací hra domácích, kde jsme se pomalu přizpůsobovali a pomalu se vytrácel větší pohyb, který vyústil jen v nakopávaní míčů co nejdále na útočníky, které domácí obrana v čele s kapitánem domácích v klidu pokryli.

Po přestávce stejný obraz hry pokračoval, a tak se opět potvrdilo ,,nedáš, dostaneš", kdy jsme přestali řádně obsazovat a branka kanonýra Hulíka byla velkým překvapením. Už to vypadalo na výhru Kocbeře, ale naštěstí vyrovnal nekompromisně k pravé tyči pěknou brankou Vojtíšek, který u nás je právě na hostování z Kocbeře.

V penaltovém rozstřelu byli lepší domácí, když jsem neproměnili 2 penalty.

Trofnu si říct a ne jen já, kdyby mladým rozhodčím Nývltem L. byly uznány 2 branky pro údajný ofsajd, který vědí jen rozhodčí, minimálně odpískaný první ze tří faulů na Robka ve vápně a hlavně aspoň jednu tutovku proměněnou z prvního poločasu, tak by celý obraz hry asi vypadal jinak.

Je to škoda, když jsme skoro celý zápas lepší než soupeř a ke všemu Buky ,,ztratili" ve Rtyni bodík. Takhle nás poslední 2 kola dělí 6bodů od prvního místa, čímž stačí Bukům 2 body, aby oslavili prvenství, tak i 6 bodů nás dělí od 4 místa, které okupuju momentálně Vrchlabí ,,B" a Kunčice se dotáhli na stejný počet bodů, kdež máme lepší vzájemný zápasy.

Hlavně přejeme brzké uzdravení Včeldovi a Patrikovi Čechovičovi a především Ondrovi Poloprudskému!

Každopádně hrajeme až do konce a ve hře je po krásném podzimu stále krásné celkové 2 místo, kterému by málo kdo minulý rok touhle dobou věřil.

Nás čekají 2 kola do konce, ve čtvrtek 4/6 trénink od 18h a v sobotu poslední domácí zápas v tomhle ročníku od 17:00 hod s Podhůřím, k poslednímu zápasu zajíždíme 13/6 od 17:00 hod do Dolní Branné se Strážným.


TAK NÁS PŘIJĎTE NAPOSLEDY DOMA A PAK VEN PODPOŘIT V TOMHLE ÚSPĚŠNÝM ROČNÍKU !!!