MINI PŘÍPRAVKA SVEDLA SVŮJ POSLEDNÍ ZÁPAS SEZÓNY 2018/2019

31.05.2019

Poslední herní odpoledne hodnotím velice pozitivně.

Chyběl nám nejlepší střelec týmu ,,dovolenkář" :) Lukáš Pejcha a my věděli, že nás s Lánovem čekají dvě těžká utkání.

Kluci dostali instrukce co mají dělat během zápasů a poprvé musím říct, že předváděli přesně to co jsme chtěli.

Do prvního utkání jsme vlítli na plno a vyhráli jsme 8:2.

V druhém zápase jsme zaspali první poloč a prohrávali jsme 2:3. Na konec naši borci zabrali a výsledek otočili na konečných 6:4.

Za tento předvedený výkon klukům děkujeme. Trenéři Kamil a Martin

Sokol Vítězná - Lánov 8:2

Sokol Vítězná - Lánov 6:4

Nyní čeká Mini trénink v pondělí 3.6. od 17:30 hod., ve středu 5.6. mohou dobrovolně jít hráči Mini s mladší přípravkou trénovat od 17:30 hod. a v sobotu 8.6. ji čeká závěrečný turnaj v Hostinném od 9:00 hodin, kde sehrají zápasy ještě jednou se všemi soupeři.

Po skončení tohoto turnaje se s trenéry dohodneme co bude do konce června, určitě plánujeme rozlučku, červenec a srpen by si měli všichni užít volno, možná navštíví nějaký turnaj

Celou sezónu 2018/2019 hodnotím velice dobře.

V první polovině sezóny na podzim 2018 jsme se jak hráči, tak i trenéři se vším postupně seznamovali a naše herní výsledky nebyli úplně nejlepší.

V druhé polovině sezóny na jaře 2019 si už vše sedlo tak jak mělo a bylo k vidění výrazné zlepšení.

Za celou sezónu máme 14x výhru, 3x remízu a 11x proher.

Výsledky pro nás nejsou zas tolik podstatné, jako spíš, aby to naše děti bavilo a dostaly vše co potřebují.

Musím všechny hráče pochválit za precizní přistup k tréninkům i zápasům s minimální absencí. Jen tak dál.

Trenér Kamil

(Tabulka a vítězství nyní nejsou to nejdůležitější, jako spíš to, jakým způsobem se k tomu Mini dopracovala.)

MINI DĚLIL JEDEN GÓL OD DOSAŽENÍ 200 BRANKY!!!