MINI ZAVRŠILA SVOU PODZIMNÍ ČÁST DVĚMA VÝHRY A JEDNOU SÁDROU

18.10.2018

Dvě výhry na závěr podzimu oslavila Mini přípravka ve Rtyni pod vedením trenérů Kamila Pavelky a Martina Marka, ač se jim před zápasem ještě omluvili někteří hráči pro nemoc.

Bohužel nejlepší střelec se v zápase zranil, naštěstí to není zlomenina, ale pro jistotu Lukáš Kalenský dostal sádru. Tak Luky ať tě to moc nebolí a jsi brzy mezi námi ;)

Slovy trenéra Kamila Pavelky:

,,Na dnešní fotbalové odpoledne jsme zavítali do Rtyně, kde jsme odehráli dvě utkáni.

Začátek prvního zápasu nám nic nenaznačil, ale během chvíle začaly padat branky a my zvítězili 9:4.

Druhý zápas byl složitější, protože domácí Rtyně začala hrát lepší fotbal.

Lukáš Kalenský otevřel skóre, když se hned trefil dvakrát za sebou. Bohužel v prvním poločase přišla i jedna nepříjemnost, kdy se zranil náš nejlepší střelec právě Lukáš Kalenský. V souboji o balon si vymkl kotník a má nohu v sádře.

Naši borci museli bojovat bez Lukáše a vzali to velice zodpovědně. Díky čtyřem gólům Maťěje Kozára jsme vyhráli 6:3. První zápas 9:4 (4:3)Druhý zápas 6:3 (2:2) Naši střelci: Lukáš Kalenský 10, Matěj Kozár 4, Tomáš Marek 1. Závěrem bych rád popřál Lukášovi brzké uzdravení."

TRÉNINKY NADÁLE BUDOU POKRAČOVAT KAŽDÉ PONDĚLÍ A STŘEDU, DLE POČASÍ JEN SE MOŽNÁ PŘESUNEME DO HALY, A NEJSPÍŠ POJEDEME JEŠTĚ NA NĚJAKÝ TURNAJ NEBO HO MOŽNÁ USPOŘÁDÁME.VŠE SE UPŘESNĚNÍ KE KONCI ŘÍJNA.