MLÁDEŽ SE PŘIPRAVUJE NA NOVOU SEZONU A HLEDÁME TRENÉRY MEZI NÁS

29.04.2020

JIŽ TEĎ TRENÉŘI PLÁNUJÍ CO BUDE, KDYŽ UVOLNÍ NEBO NEUVOLNÍ VLÁDA PROSTOR PRO PŘÍPRAVU, TRÉNINKY A ZÁPASY.

Pokud to situace dovolí, tak by naše mládež mohla začít tréninky od 25.5. za přísných podmínek.
Když by to šlo, tak by jsme i uspořádali turnaj na našem hřišti v červnu Stavhaus Cup 2020 jak pro Mini, mladší tak i starší přípravky a mladší žáky.
Vzhledem k situaci, která se děje jsme byli nuceni se zeptat rodičů hráčů, zda s nimi můžeme počítat i na podzim, když by se rozjela sezona.
Do konce června by se kádr neměl měnit, ale do nové sezony by měli být značné změny a posun kategorií i trenérů.

Pro novou sezonu by to mělo vypadat asi tak to:

MINI PŘÍPRAVKA (pro ročníky 2014,2015,2016)

Za MINI již potvrdilo 6 dětí z 9, že se rádi zapojí, jak to jen půjde.

Bohužel se pro další sezonu musíme rozloučit s trenérem Kamilem Pavelkou kvůli pracovnímu vytížení. Proto hledáme i podobného nadšence mezi nás trenéry.

V případě zájmu kontaktujte prosím pro více informací: Jakub Daniel 773931303.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (pro ročníky 2011,2012,2013,2014)

Za MLADŠÍ PŘÍPRAVKU již potvrdilo 7 dětí z 10.

I zde musíme oslovit trenéra parťáka, který by rád spolupracoval s tou to kategorií, chceme, rádi by jsme aby zde působili dva trenéři.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (pro ročníky 2009,2010,2011)

Za STARŠÍ PŘÍPRAVKU již potvrdilo 7 dětí z 16, bohužel zde víme, že ze zbylých 8 dětí minimálně 2 chtějí přestoupit jinam, jen je škoda, že se to dovídám od jiných a ne přímo od rodičů, já hlavu nikomu neukousnu, pokud hlavně hráč jde do lepšího prostředí či vyšší soutěže, tak mu to jen přejeme.

MLADŠÍ ŽÁCI (pro ročníky 2007, 2008, 2009)

Za MLADŠÍ ŽÁKY již potvrdilo 6 dětí z 15, + čekáme zda bude spolupráce u této kategorie na dále s Kocbeří a kolik by měli dětí.

Zde už víme, že Tomáš Ježek a Erik Přiklopil jdou hrát vyšší soutěž do Vrchlabí, což jim přejeme a jsme na ně hrdí.

STARŠÍ ŽÁCI (pro ročníky 2005, 2006, 2007)

Zde uvažujeme o založení nového týmu STARŠÍCH ŽÁKŮ, ale není trenér a zatím dostatek hráčů. Tak pokud by měl někdo zájem, tak nechť mě kontaktuje, Jakub Daniel 773931303.

Dětí je hodně, ale málo nadšenců jako jsme my trenéři, je to hodně o obětování svého volného času, proto mezi námi rádi uvítáme nové trenéry i hráče. Bylo by fajn mít pro každou kategorii dva trenéry. Podmínky proto máme si myslím velmi dobré. J.D.