MLADŠÍ PŘÍPRAVCE SE V SOBOTU NEDAŘILO, AČ SEHRÁLA PĚKNÝ SOUBOJ SE DVOREM ,,A", KTERÝ VEDE TZV.TABULKU SOUTĚŽE

20.04.2019

Každý den není venku krásně, ač v sobotu bylo, tak my jsem se vydali k ,,lídrovi" soutěže do Dvora, kde jsem na úvod sehráli zápas právě s domácím Dvorem ,,A". Šikovný soupeř nás trestal za hrubky a my zas neproměnili spousty šancí. Přes to jsem svedli na jaře asi třetí nejhezčí utkání. Hra byla nahoru dolu, rodiče v euforii, soupeři jsme nenechali nic zadarmo, ale byl prostě lepší a zaslouženě vyhrál.

Dvůr Králové ,,A" - Vítězná 13:6

Do druhého utkání nejspíš již v ,,aprílovém teple" jsme nastoupili proti Žacléři, ač soupeř byl oproti nám z většiny hráčů menší, tak na hřišti to rozhodně nebylo znát, je jen škoda, že jsem neproměnili spousty šancí nebo nedovedli finální akci do góla či přihrávky na lépe postaveného spoluhráče, nebo výběr lépe postavení ke střele, když jsem stálí bokem k brance a ke všemu naše oči před střelou vzhlíželi dolu, než aby jsme se podívali, kam vlastně střílíme či přihráváme. Co se týče obrany, tak jsem bohužel dnes dělali spousty hrubek, které bych nevěřil, že by jsem mohli udělat a na které jsem hlavně upozorňoval. Tento druhý zápas se prostě moc nepovedl, aspoň já to tak viděl, trochu mě mrzí, že vzhlížím asi zbytečně do minulosti, kde všichni hráči v úvodním našem jarním turnaji se doslova porvali o výhry, a to mě teď v posledních dvou turnajích chybělo, nejspíš na to mělo vliv i počasí, které bylo hezké, ale při hře náročné. Nutno se ponaučit do dalších zítřků. Další co mě mrzí je se zvyšující nekázeň na lavičce, což budeme muset nějak vyřešit.

Žacléř - Vítězná 5:4

( 15.branek nás dělí od dvousté branky v soutěži .-)

Nyní čeká mladší přípravku pouze trénink ve středu 24.4. od 17:30h. a o víkendu má volno, ale hraje pak ve středu o svátku 1.5. od 9:00hod. dvojzápas v Hostinném.

Do výběru OFS Trutnov U9 do Hradce Králové je nominován náš Eliáš Přiklopil