MLADŠÍ PŘÍPRAVKA DOMA PODLEHLA ŽACLÉŘI

30.05.2019

Ve středu 29.5. v předehrávce místo tréninku jsme přivítali na našem hřišti Baník Žacléř.

Nemohu zapřít jak potěšení, tak zklamání z dnešního turnaje.

Těší mě, že naši Sokolíci ač sice pomalu, ale rozjížděli se a bojovali čím dál lépe v obou zápasech, zklamaný nejsem z prohry jako takové, ale jak jsme k ní přišli, dali jsme i 13 pěkných branek, svedli mnoho soubojů, zabránili mnoha dalším gólům, ve druhém zápase jsme i několikrát vedli.

Bohužel mě netěší a unavují starosti okolo, které musím řešit před i po utkání, srovnání přístupu s turnajem předešlým v Úpici a dnes bych řekl, menší nesoustředěnost a dělání si co chceme, pravda je, že by trenér měl nechat děti hrát, tak jak umí, ale když někoho vystřídáte a poradíte mu jak by to mohl udělat lépe a jde tam zpět a 3x udělá to samé, tak je to někdy vyčerpávající a jak to řekli maminky, někdy to je na antidepresiva :D)) Když prostě víte, že to umí ti hráči udělat rychleji, ale dnes jako by měli všichni na nohách závaží :)

Nevadí, musíme se poučit z chyb a dál na sobě pracovat a nemůžeme jen vyhrávat, nebo jo .-)

Sokol Vítězná - Baník Žacléř 7:13 a 6:13

Díky předehrávce má mladší přípravka víkend volný, tak si jej všichni užíte .-)

V pondělí 3.6. a ve středu 5.6. bude trénink na hřišti od 17:30 hod.

Gratulace Erikovi a jeho týmu .-)

Určitě to musel být hezký zážitek

(Foto zdroj Facebook Petra Přiklopila)