MLADŠÍ PŘÍPRAVKA DOMA STATEČNĚ VZDOROVALA LÍDROVI SOUTĚŽE, BOHUŽEL BRALA VÝHRU JEN PROTI STATEČNÉMU TRUTNOVU B

13.05.2019

V sobotu 11.5. odehrála na svém hřišti turnaj mladší přípravka, kde přivítala dva týmy z opačných pólů tzv. tabulky.

Počasí nám vyšlo akorát a i hra byla dnes pěkná.

V první zápase jsme hráli proti snaživému MFK Trutnov B, který má převážně hráče ročníku 2012, což jsou dnes hráči naši Mini, ale na nás a ani jejich statečné snažení to prostě gólově nemohlo stačit. Ale věřím, že v budoucnu se tito hráči neztratí.

Z toho to zápasu mě těší nasazení a hlavně chuť ke hře obou mužstev, a kde si každý náš hráč mohl v utkání něco zkusit a hlavně pak předvést i pěknou kombinační hru.

Hattrick zaznamenal Lukáš Pejcha z Mini, který za nás již téměř pravidelně nastupuje a 4x se trefil Erik Přiklopil.

Sokol Vítězná - MFK Trutnov B 13:1

(Tentokrát své dobré kulinářské umění donesla ochutnat maminka Sťáňa Žabová od Jindry a Valči .-) Všichni si moooc pochutnali .-)

Po mezi zápase Trutnov - Dvůr, jsme vyzvali nejsilnější tým naší soutěže Dvůr Králové A, který naopak tvoří většinou hráči ročníku 2010.

Oproti minulému zápasu ve Dvoře jsme dnes velkou bojovností potrápili lídra soutěže, bohužel na výhru to nestačilo a Dvůr zaslouženě vyhrál.

Dnes se všichni doslova ,,porvali" o šanci porazit Dvůr, ale šikovný hosté byli v zakončení přesnější.

Rozchodně se dnes nemáme za co stydět, naopak všechny moc chválíme. Kuba

Trefoval se hlavně Erik Přiklopil, který si připsal 6 tref do branky Dvora, ale že jich z jeho kopaček mohlo být ještě více .-) Po jednom se trefil Jirka Hudok, Ondra Čubič a tomu přihrál výkopem na gól brankář Alex Daniel, který ke všemu v poslední minutě sám výkopem překvapil všechny, nejspíš i sebe :) když skončil míč v síti Dvora a upravil tak na konečných 9:14.

Sokol Vítězná - TJ Dvůr Králové n.L. ,,A" 9:14

Nyní čeká mladší přípravku ten to týden výjimečně trénink v úterý 14.5. a čtvrtek 16.5. od 17:30 hod.

(Aby mohli také fandit v hokeji, ČEŠI, DO TOHO! .-)

Pak je čeká v sobotu 18.5. od 9:00 hod. dvoj zápas v Úpici.