MLADŠÍ PŘÍPRAVKA PŘIJELA Z ÚPICE BEZ PROHRY

20.05.2019

(Na nímku: horní řada zleva: Ondra Čubič, Matěj Kopecký, Erik Přiklopil, Lukáš Lehký, Štěpán Jaroš, Jára Žižka, Adam Mitták

dolní řada zleva: Maty Jirousek, Jindra Žaba, Vojtík Jaroš, Eliáš Přiklopil, Valča Žabová.

ležící zleva: Jirka Hudok a Alex Daniel)

V sobotu 18.5. jsme zajížděli za pěkného počasí do Úpice, kde jsme svedli dva zápasy s domácí Spartou Úpice.

V prvním zápase měli oba týmy mnoho šancí, ale dnes náš brankář stál lépe postaven a i jeho branka, nebo jej týmově zaskočili hráči. Soupeř rozhodně nebyl lehkým týmem, naopak má spousty šikovných hráčů. Byl to boj až do poslední minutky.

V druhém zápase hlavně odehrál zkušeně Erik Přiklopil, který dnes byl opravdu nad věcí a místo bezhlavého myšlení zapojil krásně rozum a tak ,,rozstřílel" Úpici. Jinak si zaslouží všichni velkou pochvalu, hráli dobře a velmi bojovali.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA JEDE Z ÚPICE BEZ PROHRY, KDYŽ V PRVNÍM ZÁPASE SVEDLI URPUTNÝ BOJ VE KTERÉM SE 4x TREFIL JIRKA HUDOK, TAK PAK VE DRUHÉM ,,ROZTŘÍLEL" DOMÁCÍ ERIK PŘIKLOPIL, KDYŽ DNES OPRAVDU ZKUŠENĚ ZAKONČOVAL A NA DALŠÍ BRANKY PŘIHRÁL, ALE VŠICHNI HRÁLI DOBŘE A BOJOVALI!

KUBA

Sparta Úpice - Sokol Vítězná 8:9

Sparta Úpice - Sokol Vítězná 7:12

Nyní čeká mladší přípravku v pondělí 20.5. volno a pak bude trénink ve středu 22.5.od 17:30 hod. pak hrají až v neděli 26.5. od 9:00 hod.opět v Úpici.