MLADŠÍ PŘÍPRAVKA SE SRDNAŤĚ RVALA O VŠECHNY BODY, ALE VEZE JEN JEDNU VÝHRU, ALE TO NEVADÍ, PAČ HRA I PŘES PROHRU SE LÍBILA

28.05.2019

V neděli 26.5. zajížděla opět mladší přípravka do Úpice, kde ji nyní čekali tři zápasy.

V prvním zápase se utkali s Malými Svatoňovicemi, které disponují vzrostlými hráči i přesto naši nejmenší se s nimi rvali jako lvi, ze začátku hodně šancí pochytala Valča Žabová v brance, ale ke konci si bohužel vybrala špatné chvilky, hlavně s rozehrou budeme muset více zapracovat, a ač nám dnes chyběli bratři Erik a Eliáš Přiklopilovi, tak nám hodně vypomohl Tomáš Ježku, který udělal hodně šikovných průniků, a ač někdy spíš měl volit přihrávku před branku .-)

Musím pochválit všechny, jak se se soupeři porvali a snažili se tvořit hru, proto mi vůbec prohry dnes vůbec nevadí, Kuba

Opět hodně odřel Jirka Hudok, pár pěkných branek dal i Ondra Čubič, v druhém zápase jsme vyzvali šikovné domácí, v obou zápasech jsem prohráli těsně, prohra sice mrzela hráče, ale mě jako trenéra potěšila chuť ke hře, bojovat a snažit se hrát týmově, z toho jsem mohli vidět mnoho pěkných akcí, zásluhou byl pak přesvědčivý výkon proti Svobodě, kterou jsme již porazili, kde si krásně třeba obešel tři hráče a dal gól Matyáš Jirousek, všichni zaslouží velkou pochvalu .-)

Malé Svatoňovice - Sokol Vítězná 5:3

Sparta Úpice - Sokol Vítězná 9:8

Svoboda n.Ú. - Sokol Vítězná 2:4

Nyní čeká mladší přípravku předehrávka ve středu 29.5. od 17h. doma dvoj zápas s Baníkem Žacléř, pak do konce sezóny má ještě 5 utkání, kde 9.6. se doma utká s Bílou Třemešnou a Dvorem Králové, a 16.6. jede do Lánova, kde sehraje zápasy s Lánovem, Dvorem a Žacléřem.

(Metu 300 branek mladší již pokořili, resp. 308 branek!!! Tak teď už jen na kolika se to zastaví .-)