MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ZAČALA SENZAČNĚ JARNÍ ČAST, KDYŽ NEPROHRÁLA ANI JEDEN ZE TŘÍ ZÁPASŮ

08.04.2019

I mladší přípravka odstartovala jarní část skvěle, když v neděli 7.4. doma přivítala Mladé Buky, Rtyni a Dvůr Králové.

Výsledky jsou pouze ,,třešničkou na dortu", nejvíce mě těší dnes nasazení a bojovnost a u většiny vyrovnanost sami se sebou. Kuba

První zápas FC Mladýma Bukáma, jsem čekali velmi šikovného soupeře, což tak bylo, ale dnes opravdu byla Valča v brance vždy na správném místě a nám tam padlo skoro vše. Soupeř musel trochu přitvrdit v soubojích, ale my se nedali a svou urputností a i pěknými akcemi jsme se dopracovali vždy k vítězství. Ve druhém zápase jsme hráli proti Rtyni, také velmi šikovný soupeř, který trestal naše hrubky, ale opět nasazení celého našeho týmu a chuť zvítězit nás vedla k další výhře. A posledním třetím zápasem jsem nastoupili k nevyzpytatelnému Dvoru, který má také šikovné hráče, ale dnes jsme si opravdu zodpovědně vybojovali třetí vítězství a tím nepoznali chuť porážky.

Takhle, když budeme přistupovat ke všem zápasům tak to bude těšit všechny Sokolíky .-)

Takže, jen ,,neusnout na vavřínech" a dál pilně trénovat :)

Kuba