FAČR VYŽADUJE POTVRZENÍ EMAILŮ, REGISTRUJEME NOVÉ HRÁČE + JE TŘEBA MÍT UHRAZENÉ ČLENSTVÍ FAČR DO KONCE ÚNORA, STARŠÍ PŘÍPRAVKA MÁ ZA SEBOU PRVNÍ TRÉNINKY ALE TURNAJ MÁ ZRUŠEN, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA RISKNE ÚČAST V TURNAJI BEZ TRÉNINKU

06.02.2020

Fotbalový asociace české republiky, svaz FAČR vyžaduje potvrzení emailu hráčů a všech členů. Email by měl každému přijít, pokud nepřišel, pro ověření se obraťte na předsedu týmu, je možné, že máte špatný nebo zastaralý email vedený v systému.

Předseda týmu Jaroslav Kejzar 722 175 932

Popř. se na něj můžete obrátit i kvůli platbě ročního členství FAČRu

Kdo neuhradil roční členství tzv.registrace může jej uhradit na č.u.

369000369/0800 a variabilní symbol uveďte celé rodné číslo člena bez lomítka

děti do 18 let hradí 100 Kč a od 18 let 200 Kč.

Klubový příspěvek dětí (Mini přípravka, mladší přípravka, starší přípravka a mladší žáci)

je jako vždy na jaro 2020 ve výši 500 Kč, které je třeba uhradit do konce března buď na účet klubu č.u. 1301223309/0800 variabilní symbol uveďte celé rodné číslo hráče bez lomítka a do poznámek příjemce napište celé jméno hráče, nebo jej předejte v hotovosti předsedovi týmu.

Starší přípravka kvůli možnému turnaji v Hostinném v sobotu 8.2. začala tréninky již v pondělí 3.2. a ve středu 5.2., bohužel přišla zpráva, že turnaj nebude a tak trenér Petr Ježek sjednal přátelské utkání na sobotu 8.2. od 10 hod. s Bílou Třemešnou na nové umělce ve Dvoře Králové nad Labem, kde se možná utká s ještě jednim týmem.

A ve čtvrtek 6.2. dostal trenér Daniel telefon, že se uvolnilo místo na halovém turnaji mladších přípravek v neděli 9.2. právě v Hostinném.

Moc se mi tam ze začátku nechtělo, když jsme ještě nezačali trénovat, ale je to kousek a aspoň si zahrajeme. Daniel