MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ZAHÁJILA JARNÍ ČÁST KRÁSNÝM 3.MÍSTEM NA HALOVÉM TURNAJI V JIČÍNĚ

12.02.2019

Bez tréninku jsme se rovnou vrhli na turnaj v Jičíně v neděli 10.2. pořádaný týmem SK Hošek Robousy, kam ještě 17.2. jede i starší přípravka.

Ve skupině jsme se utkali se třemy týmy. Na úvod jsme se dle předpokladu seznamovali s míčem, ve druhém zápase to už bylo lepší a v posledním zápase skupiny jsme předvedli to nejlepší co jsme mohli zde na turnaji.

Díky dvěma výhrám jsme vyhráli naší skupinu a tak na nás čekal v semifinále soupeř z druhé skupiny, který skončil na druhém místě. Tím byl SK Jičín, ještě snad v 7.minutě jsme vedli 3:0, bohužel jsme i tak vysoké vedení neudrželi a prohráli 3:4. To znamenalo, že se utkáme o 3.až4. místo.

Tím se stal poražený semifinalista ze zápasu SK Sobotka (2.místo ve skupině A) s Milíčevsý (1.místo ve skupině B). Ano, byl jim tým, který nás porazil na úvod, ale my mu to oplatili a tak jsme slavili jak výhru tak i pěkné konečné 3.místo.

Turnaj splnil učel, zůčastnili jsme se turnaje, kde jsou i jiní soupeři než v našem okrese, okusili jsme hezkou parketovou halu v Jičíně, vyzkoušeli větší hřiště a hned na úvod jsme mohli najít nedostatky, kterým se musíme věnovat .-) Ale asi to nebylo tak špatné, když jsme skončili třetí :)

Všem děkuji za vzornou reprezentaci týmu. Trenér Kuba

Ještě musím vyzdvihnout ocenění, které dostala Valča Žabová, jakož to nejlepší dívka turnaje.

Nyní nás čekají tréninky a další turnaj bude 23.2. v Nové Pace.

Zůčastnili se: Valča Žabová, Jindra Žaba, Eliáš a Erik Přiklopilovi, Alex Daniel, Jára Žižka, Michal Radiměřský, Ondra Čubič, Lukáš Lehký, Lukáš Pejcha, Matyáš Jirousek, Kuba a Andrejka Hlavatý.

Věřil jsem, že nebudeme poslední, a to jsme mohli být i druhý či první, za třetí místo jsem nesmírně rád, hlavně, když jsme předváděli pěkné akce a děti se bavili. Kuba

FAČR mají zatím z mladší přípravky uhrazený:

Hlavatý Kuba

Hlavatá Andrejka