https://www.facebook.com/SokolVitezna

MLADŠÍ ŽÁCI VAŠKA HANUŠE NA ÚVOD VEZOU Z ÚPICE 15 NASTŘÍLENÝCH BRANEK A 3.BODY ZA JEDNU VÝHRU

30.08.2021

V sobotu 28.8. jako první z mládeže vstoupili do nové sezony 2021/2022 již mladší žáci.

Pod vedením trenéra Vaška Hanuše zajížděli na zápasy do Úpice (bylo by fajn někde značit cestu k hřišti nebo upozornit, že se musí jet až od Havlovic :)
Proto že ale stále jsou prázdniny, tak nemohli na zápas jet všichni (babičky, oslavy, dovolené, někteří bohužel i lži, apod.)

Víte, jsme lidi, nikdy nikoho jsme neukousli, přes vše je naše priorita něco děti naučit a naší radostí je, že pravidelně chodí. Ale když někdo chodí sem jak chce, pak se omluví a potkáte ho jinde, a před koncem staré sezony se ho ptáte jak s ním na další sezonu a nedá ani nevědět, nebo dá a pak se ani neozve, tak to je pro nás zrada trochu, ale hlavně velké zklamání :(

No vraťme se k zápasům, po rozdělení týmu ze souklubí se Dvorem Králové jsme do Úpice zajížděli 7 žáků a 4 hráči ještě starší přípravky, kteří budou asi pravidelněji již zkoušet hrát za žáky, jim to určitě neuškodí a za rok je to stejně nemine.

V nových dresech od Big Matu Daros Dvůr Králové v prvním zápase začal v brance Alex Daniel, před ním Erik Přiklopil, David Broum, Valča Žabová, Adam Just, Adam Novotný, Honza Szeděla, Vašek Tulach, a z přípravek Ondřej Čubič, Kuba Hlavatý a Jindra Žaba.

stojící zleva: Honza Szeděla, Vašek Tulach, David Broum, Erik Přiklopil, Adam Novotný, Valča Žabová, Adam Just, dolní řada, Ondřej Čubič, Alex Daniel, Kuba Hlavatý a Jindra Žaba.
stojící zleva: Honza Szeděla, Vašek Tulach, David Broum, Erik Přiklopil, Adam Novotný, Valča Žabová, Adam Just, dolní řada, Ondřej Čubič, Alex Daniel, Kuba Hlavatý a Jindra Žaba.

Jako prvním nám byl soupeř domácích Úpice, začali jsem dobře, aktivně, dostávali se do šancí, občas to i potěšilo oko trenéra, někdy zas by raději trenér to vůbec neviděl :) Ale to je fotbal, první poločas jsem vedli 3:2.

Druhý poločas jsem dělali zbytečné chyby a neproměnili další šance, někdy jsme ztratili před finálkou zbytečně míč a soupeř zaslouženě výsledek otočil a vyhrál 5:7.

Trenér Daniel jel podpořit jako asistent trenéra Vaška Hanuše .-)
Trenér Daniel jel podpořit jako asistent trenéra Vaška Hanuše .-)
Sourozenci Žabovi spolu do bojů
Sourozenci Žabovi spolu do bojů
Jindra se spolužákem Honzou
Jindra se spolužákem Honzou
Eli a jeho berličky
Eli a jeho berličky

Po malé pauze jsme šli do druhého zápasu proti Pilníkovu, soupeř byl také rád, že dal tým do kupy na zápas, do konce měl v týmu některé nováčky a šli do zápasu bez tréninku, což oproti nim jsme měli výhodu. Bohužel výsledek byl až krutý pro soupeře, ale přesto musíme naše hráče pochválit, hráli až do konce, naslouchali a jen budeme muset některé věci lépe se naučit, ale to se dá každým tréninkem a zápasem. Do tohoto zápasu nastoupil v brance Erik Přiklopil, který nepustil za svá záda žádné šance Pilníkova, i díky němu právě jsme vyhráli 10:0 (5:0). Mnoho branek nastříleli jak Vašek Tulach, tak Ondra Čubič, trefili se i jiní z týmu. Hlavně nám dělala radost a nadšení ze hry všech hráčů a aktivitu hlavně těch nejmenších, jako je Kuba Hlavatý a Jindra Žaba, kteří to zvládli jak fyzicky, tak důrazně i technicky. Bohužel do zápasu nastoupil i Eliáš Přiklopil, který nechtěl nejdříve hrát vůbec, pač přijel s bolestí nártu. Nedalo mu to, převlékl se, nastoupil, dal gól a musel střídat, bohužel bolest mu nedovolila dále hrát. Po té bolest byla tak intenzivní, že jsme po zápase raději s ním sjeli na RTG do Trutnova, kde jsme ,,naštěstí" zjistili jen silné pohmoždění, velký výron, proto Eli dostal berličky a rehabilitaci na týden, snad mu bude stačit týden a bude se moc brzy zapojit.


Nyní čeká mladší žáky trénink kvůli počasí v pondělí 30.8. od 18,15 hod. na umělce ve Dvoře, a ve čtvrtek 2.9. od 16,15 hod. ukázkový trénink také na umělce ve Dvoře, kde budeme prezentovat náš tým na DNI SPOLKŮ, máme stanoviště číslo 18. Tak neváhejte si vzít kopačky a přijďte si to s námi zkusit.

Další zápasy hrají v neděli 5.9. v nedalekém Pilníkově od 13,00 a 14,00 hod.