https://www.facebook.com/SokolVitezna

MUŽI DVAKRÁT VEDLI,PŘESTO VEZOU Z LIBČE POUZE BOD,MLADŠÍ ŽÁCI VYHRÁLI OBA ZÁPASY I ZA POMOCI HRÁČŮ MLADŠÍ PŘÍPRAVKY,STARŠÍ PŘÍPRAVKA TRENÉRA JEŽKA NADÁLE BEZ ZTRÁTY KYTIČKY,MLADŠÍ PŘÍPRAVKA NA RUBY,PRVNÍ ZÁPAS SE NEDAŘILO, DRUHÝ ZVLÁDLI LÉPE

21.10.2019

MUŽI

LIBEČ - VÍTĚZNÁ 2:2 (0:1) 6:5p

Branky: Vrbata R., Andrle L.

Sestava: Kiss Karel, Szamko Jan, Vrbata Robin, Krákora Tomáš, Tichovský Daniel, Špůr Josef (90"Pitrman Milan), Hlavatý Martin, Černota Patrik, Andrle Lukáš, Vrbata David (70" Veber Míra), Jaroslav Pácalt

Nezkutečné, dvakrát vedeme a na konec vezeme z Libče jen bod, po tom nemůže být nikdo šťastný. Na prvního ztrácíme 10 bodů, což není stále moc, teprve dokončujme první polovinu soutěže. Fotbal je o gólech, když je začneme dávat a méně dostávat, tak stále máme šanci na pěkné umístění, ještě není konec.

Běžela 40" a z Libče přišla zpráva, že náš kapitán nás dostal do vedení, které vydrželo do poločasu, respektive do 79", kdy pak soupeř vyrovnal na 1:1, naštěstí se trefil náš štírek Lukáš Andrle dvě minuty před koncem základní hrací doby, bohužel v 90" šel na plac Milan Pitrman který při vší smůle fauloval, následná standartka letěla do vápna, kde ke všemu došlo k dalšímu faulu a následně k penaltě 2:2, není to na infarkt???

Bohužel, co se dá dělat, než se kousnout do zadku a makat na sobě, ono to ovoce pak přijde, když něco děláte poctivě a musíme hrát do konečného hvizdu.

Nyní nás čeká Víťa Robek a Lukáš Čechovič, respektive jejich tým FK Mostek, do kterého se vrátili. 

Důležitost toho to zápasu, kde soupeř je pouhý bod za námi snad ani není hráčům potřeba říkat, tak proto prosíme přijďte nás podpořit, potřebujeme to v každém zápase .-)

PROGRAM:

ÚT 22/10 - od 17,00h. trénink

SO 26/10 - od 14,30h. zápas doma s Mostkem


MLADŠÍ ŽÁCI

Kunčice - Vítězná/Kocbeře 4:7 a 3:4

Branky: Malich Antonín 4x, Eliáš Přiklopil 3x, Adam Novotný 3x a Kuba Hlavatý 1x

Sestava: Erik a Eliáš Přiklopilovi, Nikolas Beneš, Matěj a Adam Mittákovi, Michal Palendal, Antonín Malich, Adam Novotný, Jan Zelinka, Valča Žabová, Lenka Kleknerová a Jakub Hlavatý

Trenér Václav Hanuš:

Na úvod chci poděkovat soupeři z Kunčic, který naprosto bez problémů přistoupil na přeložení zápasu, takže jsme zápas nemuseli hrát v okleštěné sestavě jako v Poříčí.

Od úvodu prvního zápasu bylo jasné, že to bude zápas útoků. Obrana ani jednomu soupeři moc nefungovala a všechny útoky končili buď gólem, zákrokem brankáře, nebo se pro balon šlo za branku. 

Naši hráči projevili v zakončení větší klid a díky tomu bereme dvě výhry.

O druhou výhru jsme se báli až do poslední minuty, Erik Přiklopil nás ještě musel podržet chycením penalty.

Dopředu to bylo dobré a dávali jsme pěkné góly, dozadu nás ale tlačí hodně bota, podpora zálohy dozadu neexistuje. Většinou sledujeme ze soupeřovi půlky snažení obránců, ale utíkat jim na pomoc se nikomu nechce a na to se teď zaměříme asi nejvíc, aby jsme si vypomáhali na hřišti.

PROGRAM:

PO 21/10 - VOLNO

ST 23/10 - od 17,00h. trénink ve Vítězné

SO 26/10 - od 10,00h. zápas doma s RadvanicemaSTARŠÍ PŘÍPRAVKA

Hostinné - Vítězná 2:10 a 2:8

Branky: Tulach Václav 10x, Přiklopil Erik 3x, Saska Jan 2x, Hudok Jiří 1x, Matyáš Jirousek 1x, vlastní 1x

Sestava: Eliáš a Erik Přiklopilovi, Vašek Tulach, Tomáš Ježek, Jan Saska, David Broum, Jiří Hudok a Matyáš Jirousek

Trenér Petr Ježek:

upřesní

PROGRAM:

PO 21/10 - od 17,00h. - trénink

ST 23/10 - od 17,00h. - trénink

NE 27/10 - od 10,00h. - poslední zápas podzimu doma s Úpicí


MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Vítězná - Žacléř 2:5 a 9:4

Branky: upřesním

Sestava: Alex Daniel, Eliáš Přiklopil, Jirka Hudok, Matyáš Jirousek, Adam Mitták, Ondřej Čubič, Lukáš Pejcha, Vilém Šulc, Matěj Kopecký, Lukáš Lehký, Jindra Žaba, Hlavatý Jakub, Žižka Jára a Tomáš Jahoda.

Trenér Jakub Daniel:

Bohužel opět zápas s Žacléřem a opět trenér hostí si nemohl nechat výtku, zda nemáme hráče staršího ročníku než je dovoleno, že má špatnou zkušenost s Bílou Třemešnou, opět jsem mu řekl, ne a opravdu mě to uráží.

No vraťme se k zápasu, do teď jsem hráli vždy lépe první zápas a druhý jako by nám došli síly, dnes to bylo naopak, první zápas nám jaksi trvalo než jsme se dostali do ,,provozní teploty" a hry a zatím co po rozmluvě v šatně před druhým zápasem se naše naděje semkli a zabrali a zaslouženě vyhráli. 

Šikovný soupeř nás opět trestal za zbytečně špatné rozehry. I tak děkuji hlavně za zdravé naštvání na sebe a semknutí týmu a většího nasazení ve druhém zápase.

Nyní nás čeká poslední zápas podzimu na našem hřišti přivítáme Lánov a pak budeme ještě trénovat dle počasí venku/hala do konce listopadu, možná nějaký ten turnaj zkusíme a 30.11. si uděláme společnou rozlučku ve Vítězné v hale.

PROGRAM:

PO 21/10 - od 17,00h. - trénink

ST 23/10 - od 17,00h. - trénink

SO 26/10 - od 10,00h. - poslední zápas podzimu doma s Lánovem


MINI PŘÍPRAVKA

PROGRAM:

PO 21/10 - volno

ÚT 22/10 - od 16,00h. dohrávka zápasu v Úpici

ČT 24/10 - od 15,30h. poslední zápas podzimu ve Dvoře Králové nad Labem