MUŽI I PŘÍPRAVKY JEDOU NA SOUSTŘEDĚNÍ

06.02.2019

MUŽI

Jako první jedou na soustředění muži po více jak dvou letech. Odjíždí 22.2. do Hotelu Kramářův Zámek ve Vysokém nad Jizerou, kde byl na soustředění i ligový tým jako je Mladá Boleslav.

Odjíždí v pátek 22.2. ze Dvora Králové n.L. od benzínky Benzina, tak aby stihli oběd. Vrací se v neděli 24.2. po obědě.

Kramářův Zámek má menší tělocvičnu se saunou a s posilovacími stroji, které jistě využijí. A aby využili i větší haly, tak by měli v místě ve Vysokém nad Jizerou navštívit i zdejší tělocvičnu. Zajisté na ně čeká zdejší krásná příroda a náramné kopce s krásným výhledem na hory :)

Také je zde v blízkosti krásné sky středisko Šachty, kde je možnost využít jak svah tak běžkařskou dráhu.

zdroj: https://kramaruvzamek.cz/

PŘÍPRAVKY

Poprvé jedou všechny přípravky na soustředění. Odjíždí 29.3. do Hotelu Morava v Dolním Dvoře u Lánova, kde již před lety byly na soustředění naši muži.

Odjíždí v pátek 29.3. také ze Dvora Králové n.L. od benzínky Benzina, tak aby dorazili na odpolední svačinu. Vrací se v neděli 31.3. po obědě.

Hotel Morava je v krásném klidném údolí obklopen krásnými kopci. Hned vedle hotelu je pěkná sjezdovka, malý provoz a kousek do Lánova, Vrchlabí a Černý Důl. Pravděpodobně dle počasí se vydáme na tůru po zdejší krajině, využijeme zdejších svahů na bobování i běh. V Lánově využijeme určitě školní haly a chtěli by jsme i navštívit krytý bazén v Jilemnici. A proto že jedou děti, tak s nima musí i rodiče :)

zdroj:https://www.ettel.cz/