MUŽI JELI NA HORKOU PŮDU KE DRUHÉMU RUDNÍKU, V DEVÍTÍ PŘIVEZLI BOD, AČ BYLY LEPŠÍ, ALE KDYŽ JEŠTĚ V 80"PROHRÁVÁTE 0:2, TAK I BOD JE SUPER

20.04.2019

Muži odjížděli v sobotu 20.4. ke druhému Rudníku, kdyby jej porazili tak mohli stáhnout jejich náskok. Jen z nepochopení zde v takovém utkání byl delegován jeden rozhodčí a jeden ,,pomezní", druhý byl domácí ,,laik".

Shrnu to ve zkratce, v zápase jsme byly lepší, ale než jsme se asi z 10 šancí dostali do zakončení, tak byl zdvižený praporek pro ofside, neříkám, že jsme tam nebyly v něm, ale určitě ne po každé, hlavně když Andrle či Plch si to pohlídali a buď jsme vybíhali z naši poloviny hřiště nebo z poza dvou hráčů...

V 63.minutě po druhé ŽK šel předčasně do sprch kapitán Robin Vrbata, když na půlce stál a prý vystavil soupeři nohu do cesty, ač z našeho pohledu (cca.8m) pouzel stál a hráč nenarazil do nohy, ale hrudníku Robina, což podle nás hodně přísná ČK, ale hrát se muselo dál, zajisté to soupeře namlsalo a před 80.minutou šel do vedení již 2:0.

Ale kdo neviděl, neuvěří, běží asi 85 minuta a asi po 10 minutách na hřišti střídající Pepa Špůr parádní střelou snižuje na 1:2 a tak když soupeř ,,trochu" znervózněl, tak začal zdržovat co se dalo, bohužel Filip Kňourku zbytečně právě strčil do gólmana domácích, který se snažil zdržovat hru a on vzít míč, tak vyfasoval také druhou ŽK a hned na to zajisté šel také předčasně do sprch.

To si zas Rudník začal věřit a my v devíti čekali co bude...naši Sokolíci ale mákli ze všech sil a vítězství domácím prostě nechtěli nechat, a tak v nastavení běží na branku Vojta Vladeka, střílí a míč končí v síti domácích...NO TO BYLA EUFÓRIE!!! Tak jak se nám domácí vysmívali, že prohráváme 0:2, tak jsem jim to vrátili tím nejlepším způsobem.

Nevím proč ty soupeři raději posledních deset minut zdržují hru, než aby hráli :)

(zdroj: facebook TJ Rudník)

Škoda jen, že jsme ještě nepřivezli aspoň o bod více, ale je super, že jednak hrajeme až do konce a i v devíti dokážeme konkurovat takovému soupeři jako je Rudník, karet je také velká škoda a Robin i Filip nám budou chybět v dalším zápase, šance na to, aby jsem Rudník porazili a rozhodli dříve utkání byly, to je také škoda, pač se nám tím i vzdálil.

Nyní muže čeká ve čtvrtek 25.4. od 18:00 hod. trénink a v sobotu na našem hřišti přivítá MFK Trutnov ,,C" již od 15:00 hod.