MUŽI NA JAŘE POPRVÉ POZNALI HOŘKOST PORÁŽKY NA HŘIŠTI PODHŮŘÍ

06.05.2019

TJ Jiskra Podhůří - Sokol Vítězná 2:1 (2:0)

Branky: Holas, Kunc - Plch.

Rozhodčí: Kuric.

ŽK: 0:3.

Diváků: 50.

Domácí chtěli napravit výsledek z posledního utkání proti Lánovu a začali aktivně proti dobře hrajícímu soupeři z Vítězné. V prvním poločase využili dvě šance a ujali se vedení 2:0. Ve druhém poločase chtěli domácí své skóre navýšit, ale dobře hrající hosté jim to nedovolili. Po zbytečné ztrátě míče došlo ke snížení na 2:1, ale vyrovnání domácí nepřipustili a připsali si důležité 3 body do tabulky.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-4-5-5-2019

Stejně jak bylo ošklivé počasí, tak by se dalo říct, že byla naše hra v první poločase. Ospalé počasí = ospalá hra, škoda, prostě jsme zaspali začátek a nedokázali proměnit šance. Neříkáme u všech, ale u většiny chyběla větší chuť a touha po výhře oproti jindy. Všude jsme byly druhý, soupeř začal aktivněji a než jsme se rozkoukali, tak jsme prohrávali 0:2. Na utkání z nezištných důvodů neodcestoval Filip Kňourku a tak na lavičce byl Saber, který nastoupil ještě v prvním poločase a o poločase musel střídat Martina Hlavatého Svaťa Robku, pak už tam zůstal jen Daniel, který se do hry nedostal. 

Do druhého poločasu jsme už začali aktivněji a soupeřovi docházelo nasazení a tak jsem si vypracovali mírnou převahu a šance, bohužel byla proměněna jen jedna, když se k tyči trefil Martin Plch 1:2.

Ponaučení, pokud chceme vyhrávat, musíme hrát od začátku s plným nasazením a být dobře připraveni, jinak se budeme zbytečně trápit.

Je to škoda, Rudník vyhrál a utekl nám o další body a Strážné také vyhrálo, takže stáhl náš náskok.


Trénink v úterý 7.5. od 18:00 hod.

Nyní je třeba se soustředit na další utkání, které bude daleko těžší. V sobotu 11.5. jedeme zas ven na hřiště Baníku Rtyně.