MUŽI PADLI DOMA,OD 12.MINUTY HRÁLI V DESETI,PŘESTO ŠANCE NA ZVRAT MĚLI,ŽÁCI DOMA NESTAČILI NA RADVANICE,STARŠÍ PŘÍPRAVKA TRENÉRA JEŽKA BEZ ZTRÁTY KYTIČKY SUVERÉNNĚ PRVNÍ,MLADŠÍ PŘÍPRAVKA ČTVRTÁ,OPĚT DRUHÝ ZÁPAS NEVYŠEL,MINI SE STATEČNĚ RVALA S LÍDRY

28.10.2019

Děkujeme kapele Vaťák za bezdrátový mikrofon .)

MUŽI

Sokol Vítězná - FK Mostek 1:3 (1:3)

Sestava: Kiss, Pácalt (12" Daniel), Vrbata R., Szamko J., Tichovský, Hlavatý, Krákora, Špůr (46" Kříž), Černota P., Andrle L., Plch

připraveni: Jirásko, Robek S., Kutík

Branka: Andrle Lukáš

Předseda týmu Jaroslav Kejzar:

Hosté se prosadili už ve 30 vteřině zápasu, když využili chybu v domácí obraně.

Ve 12 min byl vyloučen domácím brankář Kiss po zahrání rukou mimo pokutové území. Domácím se ale i v desíti podařilo vyrovnat, ale hned po rozehře si hosté vzali své vedení zpět, které ještě v závěru poločasu navýšili.

Ve druhém poločase si domácí vytvořili několik příležitostí, ale buď je vychytal hostující gólman Lebeda nebo netrefili branku.

Hosté hrozili rychlými brejky do otevřené domácí obrany, ale skórovat se jim též nepodařilo a tak zápas skončil výsledkem z prvního poločasu.

Sokol Vítězná - Lánov 5:1 a 5:10

Sestava: Alex Daniel, Přiklopil Eliáš, Hlavatý Kuba, Maty Jirousek, Vilém Šulc, Adam Mitták, Kopecký Matěj, Jára Žižka, Jindra Žaba, Lukáš Lehký, Štěpán Hlavatý a Lukáš Pejcha

Branky: Eliáš Přiklopil 3x, Pejchal Lukáš 2x, Maty Jirousek 2x, Kuba Hlavatý 2x a Lukáš Lehký

Trenér Daniel:

Opět první zápas soustředěný, přihrávky, pěkné akce, brankář tým podržel a opět druhý zápas děs, alespoň začátek, postupem času se naši hráči dostávali do hry a čím dál více bojovali, ale na soupeře to už nestačilo, udělali jsem spousty chyb v rozehrávce, bránění a spousty šancí neproměnili. Co jsem si dovolili udělat v prvním zápase ve druhém už nebylo skoro vůbec vidět, i tak děkuji našim hráčům, že to nevzdali a snažili se až do konce.

PROGRAM:

MINI PŘÍPRAVKA

Sparta Úpice - Sokol Vítězná 6:3 a 5:12

Sestava:

Branky:

Trenéři Martin Marek a Kamil Pavelka:

Kamil: V úterý jsme dohrávali v Úpici s překvapivým výsledkem.

V prvním poločase jsme měli mírnou převahu, ale naše akce většinou končily mimo branku. A právě toho využili mladý borci z Úpice a potrestali nás konečným výsledkem 6:3 pro Úpici.

Do druhého zápasu jsme nastoupili s větší chutí bojovat a to se nám ukázalo jako ta správná cesta.

Všichni naši borci makali na doraz bez větších chyb a díky tomu jsme druhý zápas vyhráli 12:5. Za oba naše zápasy musíme naše nejmenší pochválit.

Martin: Včerejší zápas byl úplně něco jiného než minulý zápas s Úpicí. I když jsme první prohráli 3:6, tak ve druhém zápase nastal opravdu zvrat. Dařilo se pěkně rozehrávat od branky a určitě se nám dařilo na autech, kdy naši obránci házeli balóny na branku a útočníci se snažili dorážet, ne vždy se to povedlo, ale zlepšení tam určitě je. Nakonec jsme vyhráli 12:5 a to si zaslouží poděkování všem hráčům.

TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Vítězná 9:2 a 12:5

Sestava:

Branky:

Martin: Čtvrteční zápas ve Dvoře Králové byl sice náročný, ale výsledek i když jsme prohráli nebyl až tak moc hrozný s porovnáním s ostatními týmy. Dvůr je opravdu o kategorii výš. Jsou rychlí, umí si to nahrát a tady bylo vidět kde máme ještě rezervy. Musíme se trochu více soustředit na nahrávání, střelbu a rychlost. Jinak to bylo dobré. Bylo vidět že se snaží naši svěřenci bojovat a bojovali. Důkazem byla první polovina druhého zápasu kdy jsme i vedli o 3 góly. Čeká nás teď reprezentační pauza, tak musíme na jarní sezónu potrénovat a pořádně je pak na jaře potrápit a vyhrát!!!

Jinak určitě děkujeme všem účastníkům podzimní části a samozřejmě i rodičům, bez kterých by jsme neměli děti na zápasech. Děkujeme.