MUŽI PŘIVEZLI BOD NA VÍC Z PENALTOVÉHO ROZTŘELU Z HORKÉ PŮDY LIBČE

08.04.2019

Je to již několik let co jsem jeli hrát do Libče o vzájemnou záchranu okresního přeboru, kde v posledních minutách nám zajistil udržení v soutěži golem Jirka Pohořelý a tak Libeč spadla do nižší soutěže.

Dnes je Libeč zpět v soutěži a opět to byl vyrovnaný zápas, který začali lépe domácí a šli do jednobrankového vedení, hlavně díky obraně několika zákroky nás podržel Karel Kiss v brance domácí již více branek nevstřelili a tak když střídajcí Martin Hlavatý vyrovnal na konečných 1:1, tak se šlo na penaltový rozstřel, kde jsme byly šťastnější a tak vezeme jarní neporazitelnost a bod na víc z Libče.

Na jednu stranu je to ztráta bodu Vítězná (4.místo 29b.), ale Strážné (3.místo 29b.) klopýtlo doma se Rtyní (8.místo 21b.) a tak jsme se na ní bodově dotáhli a Libči (5.místo 26b.) o bod vzdálili. Rudník (2.místo 37b.) prohrál na penalty v Podhůří (12.místo 14b.) a Volanov (6.místo 25b.) prohrál v M.Bukách (10.místo 16b.), Žacléř (1.místo 42b.) má odložený zápas v Jánkách (9.místo 18b.) až na 24.4.

TJ Jiskra Libeč - Sokol Vítězná 1:1 (0:0) penalty 4:5

Branky: Mesiner - Hlavatý. Rozhodčí: Kuric. ŽK: 2:1. Diváků: 50.

Na krásně připraveném hřišti se hrálo vcelku vyrovnané utkání, kdy domácí borci v prvním poločase neproměnili dvě vyložené šance, přičemž jednu z nich bravurně zneškodnil hostující gólman. Ve druhé půli se domácí ujali vedení brankou Tomáše Meisnera. Hosté dokázali vyrovnat střídajícím hráčem Hlavatým. V závěru utkání mohli Libečtí vstřelit rozhodující branku, ale Zdenda Maňuch se tutovky zalekl. V penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo na stranu hostů.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-6-7-4-2019