NA NOVOU SEZONU MUŽI MAJÍ ZA SEBOU PRVNÍ PŘÁTELÁK, V ÚTERÝ MAJÍ PRVNÍ TRÉNINK MLADŠÍ ŽÁCI A MUŽI

29.07.2019

Muži sehráli s bývalým účastníkem 1.B.třídy Nemýčevsí přátelské utkání v Žereticích.

Za urputného vedra nešlo ani tak o výsledek, jako o to si místo tréninkové jednotky zahrát a zaběhat rovnou s míčem ve hře, což mohli využít všichni hráči, kdo byl, tak si zahrál dostatečně. V zápase padlo mnoho branek a proto nešlo ani tak o ten výsledek, ale o to se zúčastnit a po pauze se do toho dostat, ač mnoho hráčů se zúčastnilo mnoho turnajů malé kopané.

Ostrý start je za dveřmi, respektive za 14dní, což je málo času a bohužel někteří jsou ještě na dovolených a někteří... a proto jsme na přátelák odcestovali ve velice improvizované sestavě, ale to i soupeř, který druhý poločas dohrával v deseti. Děkujeme všem hráčům, kteří mohli a chtěli se zúčastnit, to pivo přeci jen chutnalo lépe až po zápase .-)

Muže nyní čeká trénink v úterý 30.7. od 18:00 hodin na našem hřišti a v pátek 2.8. od 17:30 hod. sehrají s účastníkem 1.B.třídy přátelák v Bílé Třemešné, což bude určitě jednak kvalitní soupeř a určitě pro nás možnost si zahrát pěkný fotbal, jen otázka je na všechny naše hráče, chcete si zahrát, když je ta možnost...

Určitě dorazte i vy nás podpořit do Třemešné .-)

V úterý 30.7. od 16:30 hod. začínají trénovat i mladší žáci a tak zveme stále nováčky do týmu, přijďte si zatrénovat a zahrát s námi