NAŠI NEJZKUŠENĚJŠÍ PŘIVEZLI Z HAJNICE 3.BODY, DRŽÍ NADÁLE NEPORAZITELNOST, KAREL KISS PODRŽEL TÝM A VYCHYTAL SI ČISTÉ KONTO, NA DRUHÝ RUDNÍK MÁME UŽ JEN DVA BODY!!!

02.05.2019

SK Spartak Hajnice - Sokol Vítězná 0:3 (0:2)

Branky: Špůr, Vladeka, Vrbata.

Rozhodčí: Beránek.

ŽK: 1:2.

Diváků: 100.

Domácí ve vloženém kole nenavázali na solidní výkony v jarních zápasech a pustili hosty z Vítězné do dvoubrankového vedení. Druhý poločas se výkony zlepšily ale pronikajícího hostujícího útočníka sestřelil ve vápně Pilař. Hosté tedy pohodlně odskočili na 3:0. Zbytek zápasu si Vítězná v klidném tempu pohlídala.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-utkani-1-5-2019

Do prvního poločasu jsme se rozhodli začít z kopce :)

Ač od úvodu jsme měli mírnou převahu, tak i soupeř si ze začátku našel chvilku a vytvořil na nás malý tlak a jak jsme se obávali, tak jsme hráli i proti hřišti, které zde bohužel se zatím nezměnilo, snad to domácím dopadne a dojde k rekonstrukci, proto že odtud vždy odjede někdo s nějakým zraněním, což se tak stalo.

Do 20 min. jsme meli již hodně ložených šancí, ale do vedení 1:0 nás dostal po pěkné akci na těžkém terénu až Pepa Špůr.
23 min. standartku chytá Karel Kiss.
32 min. zas standartka z 20m Karel vytěsňuje nad branku.
33 min. ani teď se Karel nenechal překvapit z vysokého míče.
39 min. Martin Hlavatý posílá do brejku Patrika Černotu, ten zatahuje do vápna a posílá příhru na penaltu, kde ještě trká Lukáš Andrle do míče a tím posouvá na Vojtu Vladeku, který uklízí do branky 2:0.
40 min. se pokouší Lukáš Andrle lobovat vyběhnutého golmana domácích, který ještě míč stihá chytit před brankou.
45 min. Lukáš Andrle faulován ve vápně, ale k úsměvu všech, včetně střídačky domácích, rozhodčí píská 1m trestňák mimo vápno.

Druhý poločas bez změn, začali jsme trochu vlažně do kopce.
A tak v 55 min. zas ,,faul" před naší brankou standartka hostí, která končí s pravdou daleko kde si...
58 min. Karel chytá opět skvěle šanci domácím.
61 min. Lukáš Andrle se šikovně dostává přes dva do vápna až před gólmana, kde hráč domácích ho prostě lidově skosil, následnou penaltu proměňuje kapitán Robin Vrbata a dává na konečných 3:0.
69 min. Lukáš Andrle posílá vysoký míč zady k brance, kde si počká dobře na odražený Vojta Vladeka, ale míč už nedostává za záda brankáře domácích, který mu jej po chvilce sbírá.
70 min. Saber Balghouthi který nahradil Patrika Černotu přihrává Lukáši Andrlemu a ten posílá za obranu pěkný míč uličkou na Vojtu Vladeku, který běží sám do vápna a těsně před střelou je doslova sestřelen, ale penalta...neee, ač tam byl míč, tak za stavu 3:0 hodně nebezpečný zákrok (naštěstí Vojta se oklepal a může jít do práce :)
72 min. Robin Vrbata dává ostrý centr zprava do vápna a Saber Balghouthi na přední těsně netrefuje branku.
79 min. vyběhnutý golman domácí Hajnice (který svůj tým burcuje během zápasu pokřikem ,,pojďme Kocbeř do toho") posílá dlouhý míč do vápna, kde propadá až na nohy jeho spoluhráče, který naštěstí netrefuje branku.
80 min. 25m od bránky našeho Karla přerušuje Pepa Špůr hru za cenu faulu, standartku bravurně likviduje ale opět dnes dobře chytající Karel Kiss.

Do konce zápasu bylo ještě mnoho dalších šancí neproměněno a tak si vezeme z Hajnice 3.body a velkou šanci se dostat na druhé místo, pač dnes Rudník padl 8:3 v Libči a my na ně nyní ztrácíme jen 2.body, tak pokud Rudník padne doma v sobotu s dobře na jaře hrajícím Poříčím a my přivezeme všechny body z Podhůří, tak se o bod dostaneme před ně, ale to je ještě daleko a kus práce před námi, tak jen pro to něco udělat, a Vy nás pojeďte v sobotu podpořit do Podhůří kde začínáme od 17:00 hod.

POZVÁNKA NA 11.ROČNÍK HUNŤÁK CUP