https://www.facebook.com/SokolVitezna

ODCHODY A PŘÍCHODY DO TÝMU

29.07.2021

MUŽŮ


Bohužel nebo i bohu dík, dá se říct, že něco špatné je pro něco dobré.
Jak je známo, naše soupiska je početná, přesto musím konstatovat, že hrajeme nadále okresní přebor a všichni naši hráči chodí do práce, a ta je živí, každý má nějak pracovní směnu a proto se i přes počet může stát, že zas budeme rádi, když bude na střídačce jeden až dva hráči, ale nepředbíhejme, však výsledek uvidíme na konci podzimu.
Realizační tým relativně zůstal bez změn, trenérem nadále Petr Andrle a vedoucím týmu je Jaroslav Kejzar.
Nově nás čeká v sezoně 2021/2022 okresního přeboru Trutnovska několik změn, my jsme ve skupině ,,A", která má celkem 8 týmů. Za podzim by se měli všichni mezi sebou střetnout jak doma tak venku. (soupeři a termíny viz. níže). Další změnou je počet u střídání. Každý hráč i funkcionář v zápise utkání se musí prokázat negativním testem nebo, že je očkovaný.


Co nás mrzí, odchody hráčů Robina a Davida Vrbatových, Svati Robka, momentálně řešíme i odchod Míry Vebra.
Bratři Vrbatovi odešli zkusit štěstí o něco blíže a okusit 1.B. třídu do Staré Paky. Svatik je skoro celý týden u Rychnova, kde trénuje s Vamberkem, proto přišla i logická žádost o přestup tam, kde se také pokusí o místo v A týmu, který hraje také 1.B. třídu. No a Míra k nám dojíždí také od Cerekvice, a tak je logické, že z pracovního vytížení požádal o přestup domů, který se zatím dořešuje. 


KAŽDOPÁDNĚ VÁM PŘEJEME MNOHO ÚSPĚCHŮ V NOVÝCH PŮSOBIŠTÍCH, SNAD O VÁS HODNĚ USLYŠÍME, NEZAPOMEŇTE NA NÁS A KDYBY NÁHODOU, TAK K NÁM MÁTE VŽDY DVEŘE OTEVŘENY .-)


Kvůli některým nejistým docházkám a pracovnímu vytížení, a i přes početnou soupisku stále pracujeme na nových posilách, proto že jsou dny, kdy se sejde 19 hráčů na zápas a 12-14 hráčů na trénink, a jsou dny, kdy musí hrát v poli i brankář a ne-li funkcionář nebo na trénink dorazí 8 kluků na ,,bago". 

Hlavní je, aby tu byla dobrá parta, zdravá konkurence a fotbal nás i diváky bavil. a pivo po zápase bylo studené a dostatečně hořké .-)

Tomáše první jízda :)
Tomáše první jízda :)

Věříme že se na dále můžeme spolehnout na Martina Plcha, Filipa Kňourka, Martina Hlavatého, Jakuba Daniela, novopečeného tatínka Tomáše Krákoru (viz. foto) Lukáše Andrleho, Pepu Špůra, Standu Jiráska, Honzy Szamka, Dana Tichovského, Vládi Kříže i výpomoc Milana Kutíka a Jardy Pácalta.

A co nás těší, že obnovili činnost 27-letý Erik Pivoňka a ,,starosta", pardon 28-letý Ondřej Hlušička .-)

Erik Pivoňka
Erik Pivoňka
Ondřej Hlušička
Ondřej Hlušička

Bohužel asi nemůžeme počítat s Patrikem Černotou, který řeší zahraniční práci, občas se objeví Šimon Doležal na tréninku, škoda že ne i na zápase, a brzy se snad vyléčí noha Patrika Žáka. Kvůli práci a bydlení vypomůže jen když bude muset Kuba Holouš i Tomáš Voňka.

Náš tým určitě počítá s každým hráčem, zároveň respektuje, že každý hráč musí chodit do práce a nebo má jiné povinnosti, vždy je to jen na každém hráči, zda se zapojí do tréninku nebo do zápasu, všichni mají stejná práva, proto jsme rádi za početnou soupisku a věříme v dobrou partu a zdravou konkurenci. 

,,Jeden za všechny, všichni za jednoho. Vy fandíte, my vítězíme"

SOKOL VÍTĚZNÁ


No a pro novou sezonu 2021/2022 se nám podařili dotáhnout i nové tváře, některé jste mohli vidět již v červnovým poháru.

Jako prvního jsme mohli přivítat v týmu 26-letého Tomáše Dušánka, kterého můžete potkat v Jaroměři, ale i u rybníka v Koclířově, je to další pohodový štírek s rychlýma nohama do týmu, který si myslím připraví hodně ložených šancí a bude i sám mezi střelci, přichází k nám z Chvalče a zkušenostmi z FK Jaroměř.

Jako druhého jsme mohli do týmu přivítat již 21-letého Dana Jákla, další pohodový kluk, ale trochu rychlík, který budou soupeři těžko zastavovat :) Jsme zvědav na jeho střelecký ,,apetit", Dana můžete vídat skoro všude, od Políčan, Dvora až k nám, přichází k nám z TJ Dvůr Králové n. L. se zkušenostmi z krajských soutěží.

Třetího do týmu jsme přivítali 20-letého Jardu Tomáška, neustále se usmívajícího zdatného hráče, který nevypustí ani jeden souboj, podrží a rozdá skvěle míče, když chce umí se i dobře trefit. Jarda k nám přichází  z Jiskry Hořice kde začínal jako brankář, prošel týmy Dohalice a Jaroměř. Na jeho hru se také velmi těšíme a potkáte ho často na stejné trase jako Dana Jáklového, je možné že vám i doveze balíček .-)

Čtvrtý do týmu se nám podařilo přemluvit zkušeného 38-letého Kubu Pacáka, kterého potkáte často ve Dvoře a má zkušenosti z Mostek z 1.B. třídy, nyní s námi odehrál v červnu přátelák, kde přesvědčil všechny i sebe, že je to stále velmi kvalitní hráč, který když bude moc, tak rád pomůže, přednost pro něj mají určitě pochopitelně jeho děti, přesto doufáme a těšíme se na jeho přesvědčivé výkony a zkušenosti. Dříve u nás hrával i jeho bratr Ondra Pacák, který sice tvrdí, že už mu je 40 .-) VŠECHNO NEJLEPŠÍ .-) , ale že kdyby chtěl, tak na to určitě má .-)

Pátý do týmu se nám podařilo získat 24-letého Vojtu Zvelebila, který začínal ve Dvoře, draví mladý nebojácný, v zápase jsme ho ještě neviděli, ale na tréninku ukázal, že má i nebezpečnou levačku a velkou chuť, tak se necháme překvapit, jak ji ukáže v zápase, potkáte ho jak u nás tak ve Dvoře.

Šestým do týmu se nám po delších jednání podařili dostat na post brankáře 33-letého Romana Chleboráda, který se již ukázal v pohárových zápasech v červnu kde náš tým již několikrát podržel, přichází k nám z Jilemnice. Vysoký brankář na tréninky dojíždí na kole z Hostinného.

A sedmého dořešujeme 21-letého Vojtu Jakla, rychlonohý forward, kterého nyní často můžete vídat ve Vítězné u Formánku :) v zápase se zatím neměl šanci ukázat, nyní je nemocen, přejeme brzké uzdravení a snad brzy na hřišti .-)


V neděli 1.8. budou mít muži první ostrý start v Kuksu, kde musí nastoupit k 1.zápasu poháru OFS Trutnov. Není to daleko, tak se přijeďte na nás podívat a na naše nové posili. Hrajeme od 14:00 hodin.


O týden později hrajeme první zápas nové sezony 2021/2022 v sobotu 7.8. od 17:00 hodin v Hostinném, což také není daleko a určitě nás čeká více důležitější a těžší oříšek než v poháru s Kuksem.