PO ZKLAMÁNÍ Z BUKŮ PŘIŠLA SENZACE, PORAZILI JSME JAKO JEDINÝ LÍDRA SOUTĚŽE BANÍK ŽACLÉŘ 3:1 !!! HATTRICKEM ČAMBUSE (MARTINA PLCHA) A VRACÍME SE NA 3.MÍSTO

03.06.2019

Čambus (Martin Plch v zápase dokonal vítězství hattrickem nad lídrem soutěže)

Pohled na tabulku před posledními dvěma utkání nám říká, že vše je jen v našich nohách!!!

My jedeme do Jánských, kde to nebude určitě lehké, ale pokud budeme hrát jako proti Žacléři, tak by jsme bez bodů neměli odjíždět, zatím co druhý Rudník zajíždí do Hajnice, kde by jim měl být těžkým soupeřem jak tým Hajnice tak hřiště, můžeme jen doufat, že by Rudník klopýtl, a Strážné by doma nemělo mít problém s Lánovem, ale kdo ví, třeba přijde překvapení :)

Ještě nás může ohrozit Poříčí, které jede k rozjetým Bukům, tak snad bez pardonu, domácí vyhrají .-)

Sokol Vítězná - TJ Baník Žacléř A 3:1 (2:0)

Branky: Plch 3 - Šimočko.

Rozhodčí: Tandler.

ŽK: 3:4.

Diváků: 60.

Hostující Baník poprvé v sezóně poražen.

Domácí chtěli napravit výsledek z minulého utkání a po bojovném výkonu, a dnes střelecky výborně naladěného Martina Plcha, který dal hattrick, se jim to podařilo.

Do zápasu vstoupili lépe hosté a vytvořili si i šance, ale neproměnili je a tak domácí v 27 min. po pěkném centru do vápna a hlavičkou Plcha šli do vedení.

Hosté se snažili o vyrovnání, ale domácí dobře bránili a pomohlo jim jednou i břevno.

Ve 45 min. domácí podnikli rychlý protiútok, na jejímž konci byl opět Plch a střelou ve vápně zvýšil na 2:0.

Ve druhém poločase se hosté snažil o vyrovnání, ale většinou jejich snaha končila na hranici velkého vápna nebo nepřesným zakončením, a dokonce domácím v zápase podruhé pomohlo břevno.

Nakonec se hosté dočkali v 57 min. po rohovém kopu dotlačil míč do branky Šimočko a snížil na 2:1.

Poté se na hřišti trochou více přiostřilo. Domácí ale stále šli za vítězstvím a v 71 min. opět po rychlém protiútoku a střele z vápna Plechem zvýšil na 3:1.

Poté se hra rozkouskovala osobními souboji, ale stav se už nezměnil ani po pokutovém kopu hostů, který domácí brankář v 92 min. chytil.

Poté se již zápas dohrál a v 96 min. za velké radosti rozhodčí zápas ukončil.

Domácí hosté v celků tvrdě hraném utkání předčili ve využívání šanci a zaslouženě si připsali 3 body.

Napsal předseda týmu Jaroslav Kejzar

KRKONOŠSKÝ DENÍK NAPSAL:

zdroj: https://krkonossky.denik.cz/fotbal_region/trutnov-veze-tri-body-ze-slatinan-zaclersti-nasli-prvniho-premozitel-20190601.html


Nyní čeká muže trénink v úterý 4.6. od 18:00 hod. a v sobotu 8.6. zajíždí do Jánských Lázní, kde se utkají od 17:00 hod.