STARŠÍ PŘÍPRAVKA A NĚKTEŘÍ HRÁČI Z MLADŠÍ SE ZŮČASTNILI MEZINÁRODNÍHO TURNAJE V PILNÍKOVĚ

24.06.2019

(z levé strany: David Broum, Adam Novotný, Ondřej Čubič, David Čepelka, Dominik Šemora, Honza Zelinka, Matěj Mitták, Erik Přiklopil, Vašek Tulach, Eliáš Přiklopil, Adam Mítták a Jiří Hudok, dolní řada: trenér Jakub Daniel a brankář Honza Bilina)

Již po druhé nás pozvali na turnaj do nedalekého Pilníkova, kde jsme se nyní v sobotu 22.6. utkali nejdříve s domácím Pilníkovem, pak Německým Profenem a na závěr Rudníkem.

Když jsme zde byly poprvé, tak jsem hráli zde jak s přípravkou, tak se žáky a také soupeř byl o hlavu vyšší. A tak když jsme dostali nabídku na letos, tak první otázka byla, s čím přijedou Němci, no nic se nezměnilo :)

V prvním zápase s Pilníkovem jsme se seznamovali s herním systémem a větším hřiště, kde normálně hraje naše starší přípravka na půlku půlky hřiště a systém 5+1, tak tady se hrálo 7+1 na celou půlku, což bylo znát jak ve fyzické kondici tak ve zmatečném postoji ke hře, soupeř byl lépe připraven a zaslouženě vyhrál.

Ve druhém zápase jsme hráli s Německým Profenem, již před začátkem naši hráči trochu z nervózněli, ale zatím co v předchozím zápase Rudník se nedostal s Němci ani snad za polovinu, tak my jsme už soupeře trochu potrápili, změnili jsme taktiku hry a přizpůsobili se hernímu systému 7+1, kluci dostali své úkoly se kterými se porvali stejně dobře jako s Profenem. Bohužel soupeř byl prostě lepší a zaslouženě vyhrál. A ač byl o hlavu a ne-li o dvě vyšší než třeba náš Jirka Hudok, tak právě Jirka je hodně potrápil :) Škoda, že jsme jim aspoň nedali góla :)

V posledním zápase jsme hráli s Rudníkem, který přijel stejně jako my s pár šikovným hráči z mladší přípravky. Zatím co jsme si proti Němcům vyzkoušeli, tak proti Rudníku už jsme ,,prodali". Hráli jsme sebevědomě, tvořili hru a měli i hodně šancí. Zaslouženě jsme vyhráli.

Během turnaje děti měli zdarma občerstvení a po turnaji dostali gulášek k obědu.

(Děkuji za foto Bobovi)

Děkujeme Pilníkovu za pozvání a všem hráčům za bojovnost a vzornou reprezentaci týmu. Kuba