STARŠÍ PŘÍPRAVKA HRÁLA V SOBOTU A Z LÁNOVA PŘIJELA BEZ PROHRY

28.05.2019

Starší v sobotu 25.5. zajížděli do Lánova, kde se nejdříve utkali s domácím Lánovem

Lánov - Sokol Vítězná 2:9

Pak se utkali se šikovnými holkami, kde s nimi je vždy těžký zápas, ale dnes jsme se štěstím vyhráli o jednu branku.

MFK Trutnov DÍVKY - Sokol Vítězná 7:8

(Starší čeká ještě 6 posledních utkání sezóny 2018/2019, z toho 3x se utká se Dvorem, 2x s Lánovem a jednou s Rudníkem, tak uvidíme zda dají metu 300 branek a všech 18 bodů .-)

Tak z Lánova vezeme dvě pěkne výhry. Klukům děkuji za přístup ke hře a za bojovnost, oporou byl brankář Eliáš Přiklopil, když nás podržel v obouch zápasech.....zaskakující trenér Petr Přiklopil

Nyní čeká starší přípravku tréninky a to v pondělí a ve středu od 17:30 hod. a pak hrají v neděli 2.6. od 9 hod. ve Dvoře Králové dvoj zápas s domácíma.