STAVHAUS CUP 2019 PRO MINI PŘÍPRAVKY

01.04.2019

STAVHAUS CUP MINI 2019 (23.3.2019 ve Vítězné)

Díky stavební firmě Pavla Hausera STAVHAUS s.r.o. jsme mohli uspořádat dva turnaje, zatím co pro starší přípravky proběhl již 17.3. v neděli ve Dvoře, tak 23.3.jsme uspořádali i turnaj pro nejmenší ve Vítězné.

Jak to vše začalo? Termínem, sehnat soupeře, ač jsem doufali, že se přihlásí hlavně týmy z naší soutěže, tak jsme moc rádi, že k nám dorazili týmy i z větší dálky a snad si to s námi stejně užili.

Hala ve Vítězné nepatří mezi největší, ale bohatě si myslím, že stačí, a tak jen na podobné zápasy je dobré mít mantinely, ty jsem sehnali ve Dvoře a tím děkujeme za zapůjčení Průmyslové škole, přívoz a odvoz nám zajistil Tomáš Smola z firmy Stavhaus, tomu patří také poděkování.

Dále jsem museli zajisté něco pořídit dětem na památku, což se nám povedlo, týmy dostali plné igelitky dobrot a diplom a každý i pohár, každý hráč dostal i medaili. Byly oceněny tři nejlepší střelci ze všech, kteří obdrželi jak diplom, pohár tak i jiné věcné věci jako byl třeba sprcháč od firmy Stavhaus. Diplomy a medaile s poháry jsme pořídili ve Dvoře v K&V Billiard.

Tak už jen vše připravit, což bylo časově dost náročné, ale trenéři Daniel a Pavelka to zvládli.

Počasí nám vyšlo, obsluha ze Sport baru nám zajistili i kiosek přímo v hale, takže nikdo nebyl ošizen o pití či něco dobrého :) děkuji obsluze Sport Baru .-)

Zápasy rozlosovány, tak jen někdo kdo by ještě zapisoval střelce a zápasy, děkuji za dobrovolnost maminkám Žabové a Pejchové .-) dále jsme se drželi pravidla, že si tyto zápasy pískají týmy sami a tak krom nás trenérů Vítězné jsme se mohli obrátit i na trenéra z Hořic, Smiřic, Kocbeře a Jičíněvse, těm patří také velký dík.

Stejně tak jak se člověk těší na turnaj, tak se pak i těší na konec, ale to hlavně kvůli tomu, že na konci si můžete říct, že se nikdo vážně nezranil, uf :)

Zápasy byly krásné, padlo hodně branke, spousty individuálních i týmových akcí jsme mohli s radostí vidět. Obdiv zaslouží i holky ze Smiřic, které hráli také velmi dobře.

Turnaj zcela zaslouženě vyhrál šikovný tým ze Smiřic a zároveň v týmu měli svého nejlepšího střelce turnaje Václava Andrýse s 28 góly.

Na závěr chci ještě jednou poděkovat všem, vč.Pavla Hausera a jeho firmě Stavhaus, firmě Rosti Holého, Big Mat Daros Profi Dvůr, Obci Vítězná a Evičce Kadlecové, obsluze ze Sport Baru, Průmyslové škole Dvůr, K&V Billiard Dvůr, Jardovi Kejzarovi, všem trenérům všech týmů a týmům a hráčům za krásný den a vzornou reprezentaci, a všem rodičům za jejich podporu hráčům.