Tak starší přípravka má úvod jara také za sebou na turnaji v Jičíně

17.02.2019

V neděli 17.2. jsme jeli na turnaj do Jičína, stejně jako minulý týden mladší přípravka. Obsazení turnaje bylo podobné. Starší oproti mladším měla před ostrým startem malinkatou výhodu jednoho tréninku, ale to bylo očividně málo.

Soupeři byli lépe připraveni.

My hned na úvod ve skupině měli soupeře z Milíčevse, který nás porazil a ukázal nám co nás nejspíš čeká. Je pravda, že jsme nečekali, že budeme hned předvádět hru, jako na hřišti na podzim. Ve druhém zápase skupiny jsme doufali, že se naše nasazení zvedne, bohužel opak byl pravdou a tým z Jičíněvse nám udělil druhou prohru. A proto že jsme byly ve skupině 4, tak nás už dvě prohry odsoudili k poslednímu místu ve skupině. To, že jsme prohráli mi tak nevadilo, ale naše nasazení mě mrzelo, když vím že mají všichni na víc.

Bohužel se vše opakovalo i ve třetím zápase s prvním celkem turnaje Chomuticema, ale mohu už kladně říci, že někteří si vzali za své a nasazení bylo lepší.

Poslední místo ve skupině nás poslalo do semifinále k boji proti třetímu celku druhé skupiny, tím byl šikovný SK Hošek Robousy, ale zrodilo se překvapení, ti na které jsme více spoléhali zahráli asi to nejlepší na turnaji, nasazení, přihrávky, obsazování, napadání a střelba znamenala první výhru a tím nás překvapivě poslala do boje o konečné 5.místo a to opět s Jičíněvsí. Bohužel tam jsme už zas nepředvedli to lepší a prohra nás zařadila na konečné 6.místo.

Máme na čem zpracovat ;)

Zúčastnili se:

Honza Bilina, Erik a Eliáš Přiklopilovi, Tomáš Ježek, Honza Zelinka, Vašek Tulach, Jiří Hudok, Dominik Šemora, Michal Palendal, Tomáš Sodomka a Davis Čepelka.

Byl jsem rád, že tímto turnajem jsme měli možnost okusit i jiné týmy, než z našeho okresu. A abych nebyl jen negativní, tak mě hlavně potěšili vsichni vzornou reprezentací týmu a rodiče, že jeli s námi fandit. A také mě i někteří naopak mile překvapili svou bojovností.

Teď starší čeká ve středu 20.2. trénink a o víkendu mají volno.

Nejlepším hráčem našeho týmu byl zvolen Jirka Hudok, který spadá ještě po mladší přípravku. ;)

Foto starší přípravky na turnaji v Jičíně

Děkuji za fotky ,,Bobovi" ;)