TRÉNINKY PŘÍPRAVEK A ŽÁKŮ

27.08.2019

Milý rodiče a hráči.

Dovolte abych vás seznámil se situací v týmu přípravek a nově žáků.

Klubovnu nyní mají na starost děvčata Lucie Hlavatá a Dáša Dušková, kteří v případě vašeho zájmu budou rádi chodit otvírat a nabízet vám něco dobrého ne jen během zápasů, ale i během tréninků. Takže si berte sebou penízky tř. na kávu, čaj či párek v rohlíku či jinou dobrotu, kterou vám děvčata nabídnou během tréninku, hlavně pak v chladnějším období si určitě rádi využijete zahřáté klubovny .-)

Informace o provozu bude vždy k vidění na našem webu v sekci klubovna: https://www.sokolvitezna.cz/klubovna/

Pro novou sezonu 2019/2020 která trvá od druhé poloviny srpna do konce listopadu v podzimní části a pak od března do června v jarní části jsme si dovolili přihlásit kategorie:

MINI PŘÍPRAVKU - pro ročníky 2013-2014

MLADŠÍ PŘÍPRAVKU - pro ročníky 2010-2012

STARŠÍ PŘÍPRAVKU - pro ročníky 2009-2010

MLADŠÍ ŽÁKY - pro ročníky 2006-2008

(Klubové příspěvky se nemění a za podzim hráč hradí 500 Kč prosíme do 30.9. a za jaro také 500 Kč prosíme do 30.4. předsedovi klubu Jaroslavu Kejzarovi: https://www.sokolvitezna.cz/kontakt/)

Co se týče mini přípravky tak by se nám stále hodil nějaký spoluhráč či spoluhráčka.

U mladší přípravky máme silný ročník 2011, kde mnozí budou určitě využiti kvůli šikovnosti za starší přípravku.

Starší přípravka jak již píšu bude využívat hráče mladší přípravky a ty nejšikovnější by měli pomoc právě nově vzniklé kategorii mladších žáků.

Mladší žáci nám vznikli po dohodě s týmem Kocbeře, to ale nic neznamená, furt to je náš tým a proto to mě mrzí různé spekulace, hráči budou hájit barvy jednoho týmu a další věcí je, že mě mrzí tréninková morálka. Zajisté, jsou prázdniny a tak se počítá s tím, že někteří nebudou moci na každý trénink, ale že by nemohli furt a stejně tak jak hráči Kocbeře dojíždí na tréninky do Vítězné tak by měli jednou týdně dojíždět naši hráči do Kocbeře, a co mě opravdu štve, je že někteří po konci sezony přislíbili účast v tomto týmu a ještě se neozvali a nebo dnes mění názor, ale respektujeme určitě všechna rozhodnutí, jen ze slušnosti prosím já vám ,,hlavu neukousnu", ale dejte vědět.

(Co to znamená popř.pro klub, doplňovat tuto kategorii hráči st.přípravky a pokud nenastoupíme k utkání, tak to stojí nemalé peníze)

Chápu, že jsou prázdniny, ale ruku na srdce, kdy když ne teď jít trénovat a hrát, hlavně to vaše nejmenší dítko dnes potřebuje vaši rodičovskou podporu, neříkám nutit, ale podpořit k tomu, aby vaše/naše děti sportovali a měli zodpovědnost za tým stejně jako vedení týmu či jiní hráč.

A nemluv je pro trenéra je bohužel velká starost pak něco někde vymýšlet.
Radi by jsme zároveň, aby každý hráč měl dostatek prostoru hrát, což je pro fotbalistu nejdůležitější v rozvoji. Zajisté každý by chtěl jen vyhrávat, ale to není prioritní a to hlavně u mládeže. Proto prosíme respektujte nominace hráčů, které jsou určeny jen trenéry.
A tím připomínám, že rodič není trenér, ale ten co má svého nejmenšího podpořit .-)

Děkuji za váš respekt, snažíme se pro hráče dělat maximum, Kuba.