V JÁNSKÝCH LÁZNÍCH MISTROVSKÉ UTKÁNÍ ŘÍDIL ROZHODČÍ, KTERÝ JE TRENÉREM DOMÁCÍCH...

10.06.2019

Začnu tím, jak může toto OFS dovolit, toto není omluvitelné, když přijedete k soupeři a od začátku cítíte hned křivdu, když utkání má pískat domácí trenér pan Havlík, proti jeho osobě nic nemáme, a ač první poločas pískal rovinu, tak druhý, tak jak bylo třeba a nezapomeňme na domácího lajka pomezního, který měl praporek nahoře snad furt při vběhnutí do vápna.

Však druhý gól po ,,údajném" faulu, který viděl snad jen pan Havlík, cituji řekl: ,, Tak a teď ti ukazuju, jak to umím pískat".

K takovým to zápasům opravdu nemusíme jezdit a kazit si tak hezký slunečný den.

Druhou věcí je, naše nasazení v zápase, místo toho aby jsem předvedli výkon proti Žacléři, tak jsme se přizpůsobili ,,chodící scéně". Vždy když jsem se rozběhli, tak soupeř nestíhal. Bohužel jak píší domácí, vše končilo buď před vápnem u obrany a nebo u gólmana Jánek. Faktem je, že naši hráči byly nasazením těchto rozhodčí ,,frustrováni", rozhozeni a znechuceni do hry, ještě než začal zápas.

Divíme se, že toto OFS může vůbec dovolit, to si vlastně nyní teď můžeme dávat své rozhodčí na své zápasy???

Více nemá cenu komentovat, fotbal je o gólech, kdyby jsme dali aspoň 1/3 z šancí, tak nemusíme psát takový článek, ač...možná to stojí i tak za povšimnutí...

SK Janské Lázně - Sokol Vítězná 2:1 (1:1)

Branky: Křižan 2 - Andrle.

Rozhodčí: Havlík. 

(veřejný zdroj: is.fotbal.cz)

ŽK: 0:2.

Diváků: 55.

V utkání sice byli aktivnější a fotbalovější hosté, ale již po 5-ti minutách hry dotahovali ztrátu po polovlastním gólu. To se jim povedlo v 18. minutě po pěkném gólu Andrleho. Druhy poločas vypadal podobně i když domácích šanci přibylo. V 64.minutě kopal přímý kop Křižan a trefil se z 20 m přesně. Hosté se vrhli do útoku, ale Bernasinski a obrana nedovolili vyrovnat - a tak všechny body zůstaly na domácím hřišti.

zdroj: https://ofstrutnov.com/clanky/vysledky-vikendovych-utkani-8-9-6-2019

( Poslední zápas sezóny 2019/2020 nás čeká v sobotu 15.6. doma, kde přivítáme FK Volanov, který je ač na 6.místě, tak se 43.body, my máme 45.bodů, takže až povinnost vyhrát i tak slušnou sezónu, aby oslava po zápase nebyla až moc hořká a my si udrželi aspoň to 3.místo)