14.9.2019

TJ Rudník - Sokol Vítězná 5:1 (5:1)

Branky: Kaprál 3, Lev 2 - Veber. Rozhodčí: Petrů. Bez karet. Diváků: 80.

Do Rudníku dnes zavítal mladý, ambiciózní tým z Vítězné.

Domácí soupeře přivítali gólem v 10.vteřině, kdy kolmici Lva uklidil za záda Jiráska Kaprál.

Hosté byli brzkým gólem zaskočeni, především jejich brankář, který v 5. minutě daroval svou chybou branku opět Kaprálovi.

Ve 12.minutě zasekl Lev míč před velkým vápnem a levačkou poslal balón do šibenice.

Za další 4. minuty zkompletoval hattrick a na 4:0 zvýšil Kaprál, kdy dorazil do brány střelu Lva z trestného kopu.

To už bylo hodně na hostujícího trenéra a sáhl k hokejové výměně brankářů.

V 21. minutě snížili hosté Veberem a hra se vyrovnala.

Před odchodem do šaten se prosadil dnes podruhé Lev, po pěkné kombinační akci pusinek a do šaten se šlo za stavu 5:1.

V druhé pětačtyřicetiminutovce se hra uklidnila a vyrovnala, Rudník se snažil v poklidu dovést utkání k závěrečnému hvizdu a Vítězná se pokoušela zdramatizovat utkání nějakou brankou.

To se ovšem nepovedlo a 80 diváků mohlo odcházet domů spokojeno.

V dalším kole Rudník vyrazí na svůj nejdelší výjezd a představí se na hřišti Baníku Rtyně.

20.4.2019

Ale i v devíti po bojovném týmovém výkonu jsme dokázali i na jejich hřišti je oloupit o bod.

Bohužel poslední tři bilance jsou tristní, jedna prohra, dvě remízy a dvě prohry na penalty.

8.9.2018

Sokol Vítězná - TJ Rudník 2:2 (2:1) penalty 3:4. Branky: Holouš, Špůr - Jakoubek, Frýba. Rozhodčí: Lebeda. ŽK: 2:3. Diváků: 50.

Hosté se v prvním poločase již ve druhé minutě po chybě domácího brankáře dostali do vedení.

Domácí to nepoložilo a ve 21. min již vedli 2:1, poté byli domácí celý poločas mírně lepším mužstvem.

Ve druhém poločase hosté hru vyrovnali a podařilo se jim vyrovnat.

Poté se hrál vcelku vyrovnaný zápas až těsně před koncem hosté byli mírně lepším týmem, ale nerozhodný stav již vydržel až do konce.

V penaltovém rozstřelu, jak je u domácích zvykem byli úspěšnější hosté a odvezli si bod navíc.